MENÜ 0850 840 18 06

RÜYALARI GERÇEKLEŞTİREN OTOBÜS

Blog

AVRUPA RÜYASI BLOG

Otobüsle adım adım Avrupa seyahati kavramının öncülerinden olmamız her zaman bir adım önde olmamızı ve katılımcılarımızın ihtiyaçlarına göre bu kavramın sürekli olarak şekillenmesini sağlamış, genç ve yeniliklere açık tecrübeli ekibimiz ile de sürekli ve pozitif değişim gücümüze güç katmıştır.

11

Aralık

Alışveriş Rehberi: Sofya

YORUM YAPILMAMIŞ

1145 KİŞİ OKUDU

Vitosha Bulvarı
Bizim istiklal caddesinin benzeri gibi düşünebilirsiniz. Sağlı sollu dükkanlarda hem yerel hem de uluslararası markalar bulmak mümkün. Sofya'da alışveriş için tercih edilecek ilk adres burası derim ben. Buradaki mağazalar 09:00 ile 18:30 saatleri arasında açık.

Zhenski Pazar (Kadınlar Pazarı)
Meyveler, sebzeler, çeşit çeşit peynirler pazar tezgahlarında ya da dükkanlarda satılıyor. Burada ayrıca her türlü mutfak eşyası, kıyafet, hırdavat bulabileceğiniz mağazalar da var. Adres: Stefan Stembolov, 1000, Sofia

  Antika Pazarı
İsminden de anlayacağınız gibi antika ve eski ürünlerin satıldığı bir yer. Alexander Nevski katedralinin meydanına (hemen karşısı) kurulan bu antik pazara muhakkak uğramalısınız. Eski paralar, gaz lambaları, eski savaş aletleri, madalyalar, antika paralar gibi birçok şey bulabilmeniz mümkün. Tabii ki burada pazarlık yapmak şart. Adres: Aleksander Nevksy katedrali yanı

YORUM YAZ

YORUMLAR

YORUMLAR 0

Diğer Yazılar

Meşhur Köprülü Yer: Mostar

Avrupa turumuz devam ederken bugün Avrupa Rüyası otobüsümüzle Hırvatistan’dan Bosna-Hersek sınırını geçip Mostar‘a geldik.

DETAY

Rotterdam Sokaklarında Kaybolmak

Avrupa Rüyası turunu kayıt yaptırdığımdan beri büyük bir hevesle beklediğim, görmek istediğim ülke Hollada’ya geldik nihayet.

DETAY

Barcelona

Colomb heykelinin aşağısında marinaya doğru Maremagnum alışveriş merkezi var. Gayet güzel ürünler bulmanız mümkün.

DETAY

Dresden’de Alışveriş, Yeme-İçme Rehberi

Her Avrupa kentinde olduğu gibi burada da hediyelik eşya dükkanlara bulmak mümkün. Fakat bu dükkanlar turistlere hitap ettiği için oldukça pahalı gelebilir

DETAY

Ayrı Halkları Birleştirmek: Mostar

Bugün Hırvatistan’ı geçtik ve Bosna Hersek'e gidiyoruz. İlk durağımız Mostar olacak. Avrupa Rüyası ile otobüsle Avrupa turumuz, bize bu güzel kenti de görme imkanı sağlıyor.

DETAY