MENÜ 0850 840 18 06

RÜYALARI GERÇEKLEŞTİREN OTOBÜS

Blog

AVRUPA RÜYASI BLOG

Otobüsle adım adım Avrupa seyahati kavramının öncülerinden olmamız her zaman bir adım önde olmamızı ve katılımcılarımızın ihtiyaçlarına göre bu kavramın sürekli olarak şekillenmesini sağlamış, genç ve yeniliklere açık tecrübeli ekibimiz ile de sürekli ve pozitif değişim gücümüze güç katmıştır.

11

Aralık

Alışveriş Rehberi: Sofya

YORUM YAPILMAMIŞ

1492 KİŞİ OKUDU

Vitosha Bulvarı
Bizim istiklal caddesinin benzeri gibi düşünebilirsiniz. Sağlı sollu dükkanlarda hem yerel hem de uluslararası markalar bulmak mümkün. Sofya'da alışveriş için tercih edilecek ilk adres burası derim ben. Buradaki mağazalar 09:00 ile 18:30 saatleri arasında açık.

Zhenski Pazar (Kadınlar Pazarı)
Meyveler, sebzeler, çeşit çeşit peynirler pazar tezgahlarında ya da dükkanlarda satılıyor. Burada ayrıca her türlü mutfak eşyası, kıyafet, hırdavat bulabileceğiniz mağazalar da var. Adres: Stefan Stembolov, 1000, Sofia

  Antika Pazarı
İsminden de anlayacağınız gibi antika ve eski ürünlerin satıldığı bir yer. Alexander Nevski katedralinin meydanına (hemen karşısı) kurulan bu antik pazara muhakkak uğramalısınız. Eski paralar, gaz lambaları, eski savaş aletleri, madalyalar, antika paralar gibi birçok şey bulabilmeniz mümkün. Tabii ki burada pazarlık yapmak şart. Adres: Aleksander Nevksy katedrali yanı

YORUM YAZ

YORUMLAR

YORUMLAR 0

Diğer Yazılar

Sakin Başkent: Zagreb

Avrupa Rüyasının 19 günlük Avrupa gezisinin sonlarına doğru geliyoruz. Ama dile kolay bu sürede nerdeyse her yeri gezdik dolaştık.

DETAY

Makedonya

Makedonya Cumhuriyeti veya kısaca Makedonya, Balkanlar'da bir ülke. Kuzeyde Sırbistan ve Kosova, batıda Arnavutluk, güneyde Yunanistan, doğuda Bulgaristan ile komşudur.

DETAY

Otobüsle Avrupa Turu ile Avrupa’yı Geziyoruz Ediyoruz! Peki, Nerelerde Konaklıyoruz?

Avrupa Rüyası ile Gez, Ye, İç ve Konforlu Şekilde Konakla!

DETAY

Aslan Şehir Lyon

Otobüsle Avrupa turumuz tam gaz devam ediyor. Avrupa Rüyası ile katıldığım bu serüvende 10. günümüzde Lyon'dayız!

DETAY

Kanuni'nin Beyaz Şehri: Belgrad

Geçen yıl katıldığımız Avrupa Rüyası tarafından düzenlenen otobüsle avrupa turu kapsamında gördüğümüz şehirlerden birisiydi Belgrad. Birisiydi diyorum çünkü bu organizasyonla neredeyse tüm Avrupa'yı geziyorsunuz.

DETAY