MENÜ 0850 840 18 06

RÜYALARI GERÇEKLEŞTİREN OTOBÜS

Blog

AVRUPA RÜYASI BLOG

Otobüsle adım adım Avrupa seyahati kavramının öncülerinden olmamız her zaman bir adım önde olmamızı ve katılımcılarımızın ihtiyaçlarına göre bu kavramın sürekli olarak şekillenmesini sağlamış, genç ve yeniliklere açık tecrübeli ekibimiz ile de sürekli ve pozitif değişim gücümüze güç katmıştır.

11

Aralık

Alışveriş Rehberi: Sofya

YORUM YAPILMAMIŞ

1363 KİŞİ OKUDU

Vitosha Bulvarı
Bizim istiklal caddesinin benzeri gibi düşünebilirsiniz. Sağlı sollu dükkanlarda hem yerel hem de uluslararası markalar bulmak mümkün. Sofya'da alışveriş için tercih edilecek ilk adres burası derim ben. Buradaki mağazalar 09:00 ile 18:30 saatleri arasında açık.

Zhenski Pazar (Kadınlar Pazarı)
Meyveler, sebzeler, çeşit çeşit peynirler pazar tezgahlarında ya da dükkanlarda satılıyor. Burada ayrıca her türlü mutfak eşyası, kıyafet, hırdavat bulabileceğiniz mağazalar da var. Adres: Stefan Stembolov, 1000, Sofia

  Antika Pazarı
İsminden de anlayacağınız gibi antika ve eski ürünlerin satıldığı bir yer. Alexander Nevski katedralinin meydanına (hemen karşısı) kurulan bu antik pazara muhakkak uğramalısınız. Eski paralar, gaz lambaları, eski savaş aletleri, madalyalar, antika paralar gibi birçok şey bulabilmeniz mümkün. Tabii ki burada pazarlık yapmak şart. Adres: Aleksander Nevksy katedrali yanı

YORUM YAZ

YORUMLAR

YORUMLAR 0

Diğer Yazılar

Kısa Bir Zagreb Gezisi

Lübyana’yı gezdikten sonra Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’e doğru yoluna devam ediyor Avrupa Rüyası otobüsümüz.

DETAY

Barcelona

Colomb heykelinin aşağısında marinaya doğru Maremagnum alışveriş merkezi var. Gayet güzel ürünler bulmanız mümkün.

DETAY

Festivaller Şehri Cannes

Otobüsle Avrupa turu yapıyorum. Evetevet yanlış duymadınız! Otobüsle Avrupa turu, hem de nerdeyse tüm Avrupa'yı geziyorum. Nasıl oldu bu iş derseniz hemen cevap vereyim; geçen yıl Avrupa Rüyası ile tanıştım.

DETAY

Roma: Gladyatör Gibi Gezin

Avrupa Rüyası otobüsümüz İtalya’da bizi dolaştırmaya devam ediyor. Şimdiki durağımız bir zamanlar tıpkı İstanbul gibi büyük imparatorluklara ev sahipliği yapmış bir şehir: Roma.

DETAY

Bergama'dan Berlin'e Uzanan Tarih

Ben bi tarih öğrencisi olarak böyle bir başlık atmayı uygun buldum Berlin gezim için. Geçen yıl Avrupa rüyası ile baştan başa Avrupa turuna katılmamla beraber neredeyse tüm Avrupa'yı gezmiştim. Bu gezi boyunca 26 şehir ve birçok ülke görebiliyoruz. Hepsi birbirinden güzel yerlerdi. Ben Berlin'i ayrıca sevdim.

DETAY