NEDEN AVRUPA RÜYASI

“Avrupa Rüyası katılımcılarının tüm dünyayı rahatça ve eğlenerek gezmelerini sağlayan bir kuruluş olup, benzer organizasyonların en geliştirilmiş halidir.”

 • KURUMSAL

  Avrupa Rüyası, 4 Kıta Uluslararası Kültür Eğitim ve Spor Organizasyonları Ltd. Şti’nin bir markasıdır. Katılımcı, ödemelerini şahıs hesaplarına değil; resmi şirket hesaplarına yatırır, dolayısıyla ödemeler faturalandırılmak zorundadır.

 • MÜŞTERİ ODAKLI

  Avrupa Rüyası, müşteri memnuniyeti odaklı bir şirket olup motivasyonu daima yüksek olan profesyonel çalışanlarıyla tüm Türkiye’nin dünya ülkelerini yakından tanıması için hizmet vermektedir.

 • RESMİ VE ONAYLI

  T.C. Kültür Turizm Bakanlığı denetimi ve Meslek Birliği TÜRSAB’ın gözetimi altında faaliyet göstermektedir. Avrupa Rüyası, kurumsal ve güvenceli hizmet sunan bir şirket olup kaçak turizm faaliyetlerinin karşısındadır.

 • PROFESYONEL

  Avrupa Rüyası, müşterinin başvuru anından organizasyon sonrasına kadar ki ilişkilerde bütün süreçleri şeffaf bir şekilde yürütür. Her zaman katılımcısının yanında olan Avrupa Rüyası, yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği tüm organizasyonlarda İstanbul şube sürecin başından sonuna kadar bütün organizasyonu kendisi yürüten tek markadır.

 • KONFOR

  Tüm rotalarında katılımcılarına karşılaştırmalı değerlendirmelerde fiyat/konfor avantajı sunan en yüksek organizasyondur. Avrupa Rüyası, her kesimden katılımcıya uygun rotalarıyla konforlu ve daha az yorularak seyahat etme imkanı sunmaktadır.

 • BELGELİ VE REHBERLİ

  Avrupa Rüyası, tur organizasyonlarının kalitesini korumak adına kokartlı profesyonel rehberler ile çalışmaktadır. TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteler Birliği) bünyesinde A grubu bir seyahat acenta olan Avrupa Rüyası, 10058 belge numarasıyla hizmet vermektedir.

 • ONLINE İŞLEM

  Başvurudan kayıta, ödemeden tur sonrası değerlendirmeye kadar bütün işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilme imkânı sunmaktadır.

 • CANLI DESTEK

  7/24 online ve canlı destek hatlarıyla iletişim kolaylığı sağlayan Avrupa Rüyası, katılımcılarının tur organizasyonu hakkındaki tüm sorularına çözüm üreten bir ekibi bünyesinde bulundurmaktadır.

 • POPÜLER ŞEHİR SEÇİMLERİ

  Avrupa Rüyası, tüm rotalarında konaklama yapılacak şehirleri dünyanın en popüler şehirleri arasından seçer. (Cape Town, Oslo, Havana, Londra, Manchester, Liverpool Budapeşte, Prag, Stockholm Amsterdam, Roma, Lizbon, Paris, Venedik gibi) Benzer organizasyonlara oranla en fazla konaklama şehri bulunan organizasyondur.

 • UYGUN FİYAT

  Avrupa Rüyası’nın turları, diğer tüm yurtdışı organizasyonlarına göre daha uygun bütçe ile tüm ekstra turlar dahil bir rota olarak hazırlanmıştır.

 • KATILIM KOLAYLIĞI

  Avrupa Rüyası’nın rotalarına katılım süreci diğer tüm yurtdışı organizasyonlarına oranla daha az yorucudur. Katılımcı, başvuru sürecinden kayıt ve tur organizasyonuna kadar tüm süreci kendisine atanan özel “Gezgin Girişi” panelinden takip edebilmektedir.

 • YENİ ŞEHİRLER, YENİ ARKADAŞLAR

  Avrupa Rüyası ile çıktığınız yolculukta bir otobüs dolusu yeni arkadaşlık ve unutulmaz dostluklar edinebilirsiniz. Katılımcılarıyla aile olmak kavramı, Avrupa Rüyası’nın hizmet ilkelerindendir.

 • DAHA FAZLA ŞEHİR

  Avrupa Rüyası ile daha kısa sürede daha çok ülke ve şehir görme şansına sahip olursunuz. Tek seferde Avrupa kıtasını, Britanya Yarımadasını, İber Yarımadasını, İskandinav coğrafyasını keşfedebilirsiniz.

 • DAHA FAZLA EĞLENCE

  Avrupa Rüyası ile mevcut diğer tur vb. organizasyonlardan çok daha fazla eğlenirsiniz. Her gün yeni bir şehirde uyanarak eşsiz deneyim yaşarsınız.

 • GÜVENLİ ÖDEME

  Avrupa Rüyası, tüm kredi kartlarına 9 taksit, havale, EFT fırsatları ile katılımcısının hayallerini gerçekleştirmesi için bütün imkanlarını seferber eder. Katılımcı 3D Secure sistemi kullanarak güvenli alışveriş yapmanıza yardımcı olur.

 • DENEYİMLİ EKİP

  Avrupa Rüyası ile gittiğiniz her şehirde, size eşlik eden deneyimli ekip üyelerimizin önerilerinden faydalanabilirsiniz.

 • REFERANSIMIZ

  Avrupa Rüyasının en büyük referansı, 3140 katılımcısının görüş ve düşünceleridir.

İSTATİSTİKLERLE AVRUPA RÜYASI

Otobüsle Avrupa Turuna yeni bir soluk getiren markamız, 2018 yılı itibari ile 6. yaşını kutlamaktadır. Avrupa'ya taşıdığı yüzlerce katılımcı ve binlerce takipçisi ile sektörün en büyük markası ünvanını taşımaktadır.

66.800 BAŞVURU

730.000 KM YOL

328.000 AKTİF TAKİPÇİ

3140 KATILIMCI

49 ÜLKE 117 ŞEHİR

9.734.000 TEKİL ZİYARETÇİ