TAYLAND VİETNAM KAMBOÇYA TURU

Tayland Vietnam Kamboçya Turu
BAŞVURU YAP 2495 EURO
 • 12 Gün 3 Ülke 8 Şehir
 • 10 Gece Konaklama (2 Kişilik Odalarda)
 • 2-14 Aralık 2019

GEZİLECEK ÜLKELER ve ŞEHİRLER

Endülüs Rüyası turunda nereleri görüp gezeceğinizin listesi

 • 1. TAYLAND Bangkok, Pattaya
 • 2. VİETNAM Saigon, Hanoi, Halong Bay
 • 3. KAMBOÇYA Siem Reap, Angkor,
12 GÜN
10 GECE KONAKLAMA

*TÜM EKSTRA TURLAR FiYATA DAHİL

KONAKLAMA

 • 1. Pattaya
 • 2. Pattaya
 • 3. Siem Rap
 • 4. Siem Rap
 • 5. Ho Chi Minh
 • 6. Saigon
 • 7. Hanoi
 • 8. Hanoi
 • 9. Halong Bay - Gemi
 • 10. Hanoi

3*,4* otellerde 2 kişilik odalarda konaklama yapılır. Tek başına katılan yolcularımız eşleştirilecektir, single farkı YOKTUR.

Şehir merkezlerine ve ulaşıma yakın 3*,4* otellerde 2 kişilik odalarda konaklama yapılır. Tek başına katılan yolcularımız eşleştirilecektir, single farkı YOKTUR.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • İstanbul – Bangkok / Hanoi – İstanbul Qatar Airways Ekonomi Sınıf uçak bileti
 • Saigon – Hanoi Yerel Havayolları ile iç hat uçak bileti
 • 3 ve 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
 • Sabah, Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Konaklama Kahvaltıları
 • Programda Belirtilen Yemekler
 • Özel Klimalı Araçlar ile Transferler
 • Giriş Ücretleri, Tekne Turları ve Günlük Turlar
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Seyahat Sağlık Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Programda Belirtilmemiş Yemekler
 • Kişisel Harcamalar ( İçecekler, telefon, kuru temizleme vs)
 • Vietnam Vize Ücreti

2020 TARİHLER

 • 2 ARALIK - 14 ARALIK 2019
  35% Dolu

TUR PROGRAMI

1. Gün: Bangkok - Şehir turu - Pattaya

Oteldeki sabah kahvaltımızı tamamladıktan sonra rehberimiz eşliğinde otelimizden çıkıp Chao Phraya Nehri üzerinde yapacağız geleneksel Thai Klongs yani Thailand kanallarını keşfetmek için yola çıkıyoruz. Kanal turumuzu tamamlıyor ve kanalları gezerken de nehrin diğer tarafında gördüğümüz, Bangkok’un en önemli ve bilinen yerlerinden olan Wat Arun yani Şafak Tapınağı’na gitmek üzere teknemizden iniyoruz. Wat ziyaretimizin ardında,n Siam Krallığı’nın 1782’den bu yana resmi Büyük Saray’ı Wat Phra Kaeo saray komplesi bir sonraki durağımız oluyor. Sayısız binalar topluluğunun oluşturduğu Büyük Saray, avluların etrafına kurulmuş köşkler, bahçeler, koridorlar ve açık alanlarıyla Chao Phraya nerinin kenarında bulunuyor. Büyük Saray kompleksinin içindeZümrüt Budha’nun Wat Phra Kaeo Tapınağı’da göreceğimiz ve Thailand’da bulunan en güzel ve en kutsal Budist tapınağıdır. Burası aynı zamanda Bankgog’da bulunan en büyük ve en eski tapınağıdır, Thailand’da bulunan en büyük Budha Heykeli ve en geniş Budha resim galerisinede sahiptir. Gezilerimizin ardından Pattaya’daki otelimze geçiyoruz.

2. Gün: Bangkok – Pattaya – Alcazar Şovu

Yaklaşık iki saatlik bir yolculuğun ardında Pattaya’ya varışımızın ardından şehrin önemli ve görülmesi gereken yerlerinin keşfe başlıyoruz. Benzersiz tamamen tikden yapılma, huşu uyandırıcı Doğruluk Mabedi. Öğleden sonra ise her dakikası eğlence ile dolu, şarkılar, aşk hikayeleri ve macera ile bezenmiş fantastik ışık ve sesler ile süslenmiş Alcazar şovu bizi bekliyor.

3. Gün: Pattaya- Otobüsle Siem Reap

Sabah kahvaltımızın ardın Siem Reap’e olan yaklaşık 10 saat sürecek yolculuğuma çıkıyoruz. Öğlen yemeği molamızın ardın yolculuğumuza devam ediyoruz. Akşam otele giriş işlemlerinin ardından , akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz. Geceleme Siem Reap.

4. Gün: Siem Reap – Angkor Tapınakları

Oteldeki kahvaltımızın ardından tam günlük bir Angkor turu için yola çıkıyoruz. Burası 802-1432 yıllar arasında süren Angkor dönemin başkenti. Duraklarımızdan biri olan Bayon Tapınağı, Khemer İmparatorluğunun o dönemki 54 eyaleti temsil eden 54 kuleye işlenmiş 200 yüz figürüyle Angkor yapı kompleksinin en popüler duraklarından biri. Akas ve Bpoun Tapınakları, Filler ve Leper King terasları ve Krallık duvarlarını görüp, 1186 yılında Kral VII. Jayavarman tarafından inşa ettirilen, sütunları ağaç gövdeleriyle sarılmış, duvarları devasa ağaç kökleriyle kaplanmış Ta Prohm Tapınağı bir sonraki durağımız olacak. Öğleden sonra ise Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan ve Dünya’nın Yedi Harikalarından biri olan Angkor Wat’ı gezeceğiz. Not: Tapınak ziyaretleri sırasında ziyaretçilerin mekanlara uygun, omuzları ve diz boyunu kapatacak şekilde, kıyafet giymeleri bu mekanlar hala kutsal kabul edildikleri için, gereklidir. Kısa etek ve şortlar giyilmemelidir. 12 yaşından küçük çocukların Angkor Wat tapınağındaki Bakhan kulesine çıkmlarına izin verilmeyecektir. Tapınak önemli Buddhist dini günlerinde ve her ayın 4 günü kapalı olacaktır.

5. Gün: Rolous Group - Tonle Sap

Kendimize harika bir kahvaltı hazırlayıp Siem Reap eteklerinde doğru 15 kilometrelik bir yolculuğa çıkıyoruz. Burda Angkor dönemi öncesi tapınakların bulunduğu Roluous Grubu olarak bilinen tapınakları gezeceğiz. Roluous grubunun 8. ve 9. Yüzyıllar arasında yapıldığı tahmin ediliyor. Preah Ko, Lolei, and Bakong tapınak üçlüsünün merkezini oluşturduğu Roluous grubu, pirinç tarlaları be şeker palmiye ağaçlarından oluşan klasik Kamboçya manzarasıyla çevrili. Günümüze biraz daha eğlence katmak için öküzlerin çektiği arabalarla Roluos Pagoda’ya doğru devam edeceğiz. Varışımızla birlikte Budist rahipler tarafından bizim için özel olarak hazırlanan sağlık ve esenlik için düzenlenen bir kutsanma seromonisine katılacağız. Bu tam anlamıyla unutulmaz bir deneyim olacak. Öğlen sıcağından korunmak için otelimize dönceğiz. Öğle saatlerinden sonra büyüleyici Tonle Sap Gölü’nü keşfedip, göl hayatını gözlemleyeceğiz. Güneydoğu Asya’nın en büyük iç, tatlı su gölü olan Tonle Sap’ın büyüklüğü sezonda sezona değişiyor. Kurak sezonda 2.500 kilometrekarelik bir alanı kaplarken, yağışlı sezonlarda büyüklüğü 10.00 kilometrekareye kadar çıkabiliyor. Gölde yolculuğumuza Kamboçya tarzı balıkçı köylerini görebileceğimiz Kampong Phluck ile devam edeceğiz.

6. Gün: Siem Reap – Saigon

Otelimizdeki kahvaltının ardından Ho Chi Minh şehri için otobüs terminaline transfer ve sonrasında Ho Chi Minh şehrine doğru yolcukuk. Öğle yemeği molasının ardından yolculuğa devam. Geceleme ve akşam yemeği Ho Chi Minh’de otelimizde.

7. Gün:

Sabah kahltımızın ardından Saigon’nun dışında bulunan Cu Chi tünellerini ziyaret edeceğiz. Burası savaş zamanı yapılmış ve 200 kilometre uzunluğunda tüneller, yaşam alanları, gizli kapılar, hastaneler, yönetim ofisleri, ve mutfak gibi alanlardan oluşan bu alan yaklaşık 10.000 kişiye yaşam alanı sağlayabiliyordu. Bu günlerde ise tünellerin sadece belli kısımları, bizlere Vietnam Savaşı ile ilgili fikir alabilmemiz için turist ziyaretine açık. Öğleden sonra Savaş Kalıntıları Müzesi, Yeniden Birleşme Sarayı, Notre Dame Katedrali, Merkez Postanesi ve Ben Thanh pazari gibi Saigon’nun önemli noktalarını gezdikten sonra günün geri kalanını serbestçe değerlendiriyoruz.

8. Gün: Saigon – Mekong Delta (Ben Tre) Günlük tur – Hanoi Uçuşu

Sabah rehberimiz ve aracımızla buluşup otel lobisinde buluşup Ben Tre şehrine iki saatlik bir yolculuk yapacağız. Yolculuğumuz esanasında Tien Giang’da kısa bir mola verip Vinh Trang Pagoda; antik bir mimari mücevher. Hung Vuong iskelesine varışın ardından yerel bir tekneyle Ben Tre nehri boyunca yol almaya başlıyoruz. Balıkçılık, su aktarması gibi aktiviteleri nehir boyu görebiliyoruz. Bazı yerel kiremit, Hindistan cevizi şeker fabrikası gibi bazı atölyeleri ziyaret edeceğiz nehrin üst kısımlarına doğru çıktıkça. Öğle yemeğinin ardından köylere doğru keyifli bir yürüyüşün ardından, sandalımıza binip palmiye deresini takip edip tekrar teknemize dönüp Hung Vuong iskelesine doğru dönüşe yoluna çıkıyoruz. Saigon’a dönüşümüzün ardından Hanoi uçuşumuz için havaalanına geçiyoruz. Uçuşun ardından Noi Bai Uluslararası Havalananında rehber ve aracımızla buluşup otelimize transfer oluyoruz.

9. Gün: Hanoi Şehir Turu

Bugün Vietnam’ın başkentini keşfetmek için tüm gün bize ait. En önemli ve görülmesi gereken yerleri göreceğiz. Hanoi’ye benzer Ho Chi Minh yapı kompklesi Ho Chi Minh's Mozolesi, Stilt evi , Tek sütunlu Pagoda; Başkanlık Sarayı); Edebiyat Tapınağı, Quan Thanh Tapınağı, Tran Quoc Pagoda & West Gölleri; ve bir de şehir müzesi. Günün ilerleyen saatlerinde geleneksel bir Vietnam sanat formu olan su kuklaların şovuna katılıyoruz.

10. Gün: Hanoi – Ha Long Körfezi – Geceleme Tekne

Otelimizde aldığımız güzel kahvaltının ardından birkaç saatlik bir yolcukla, Kızıl Nehir deltasını takip ederek Halong Körfezi’ne doğru yola çıkıyoruz. Öğle saatlerinde Halong Körfezine varışımızın ardından teknemize geçiyor ve öğle yemeğimizi yerken körfeze doğru yelken açıyoruz. Öğle saatlerinde zümrüt körfezi ve körfezi saran adaları geçerek küçük balıkçı köylerinin olduğu adalarda küçük bir yürüyüş yapıyoruz. Sonrasında sessi ve sakin bir koyda güneşin ve suyun keyfini çıkartıyoruz. Akşam üstü teknenin arkasında içeceklerimizi yudumlarken güneşi teknemizde batırıyoruz.

11. Gün: Ha Long Körfezi – Hanoi

Sabah teknede erken başlıyor ve güverteden harika gün doğumunu izleme şansını yakalıyoruz. Kahve ve hamur işlerinden oluşan kahvaltımızın ardından kireçtaşından oluşan dev mağaraya doğru yolculuğa çıkıyoruz. Sonrasında Ha Long’a son bir bakışın ardından limana dönüş yolculuğumuz başlıyor.

12. Gün

Sabah erken saatlerde eve dönüş uçuşumuz için havaalanına doğru yola çıkıyoruz. Havalimanı transferinden sonra , İstanbul uçuşu için pasaport ve checkin işlemlerinin ardından Qatar Airways tarifeli uçuşu ile yolculuğumuz başlıyor.

BAŞVURU ADIMLARI

Başvuru Adımları

1. Katılmak istediğiniz turu seçerek başvuru formu doldurun
2. SMS onayınız telefonunuza gelecektir
3. Mail yoluyla tüm detaylar size gönderilecektir
4. 24 saat içerisinde yol danışmanlarımız size dönüş sağlayacaktır

Kayıt Adımları

1. Uluslararası Seyahat Sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır
2. Kesin kayıt bedeli havale, EFT ya da kredi kartı yöntemleri ile ödenir
3. Sizden istenen evraklar “Gezgin Girişi” paneline yüklenir
4. Orijinal evraklar 3 gün içinde İstanbul şubemize kargolanır

Başvurumu yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Başvuru formundaki doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli yerler, telefon numaranız ve mail adresinizin bulunduğu kısımdır. Numaranızı ve mailinizi hatalı girmeniz durumunda bilgilendirme mesajları tarafınıza ulaştırılamayacaktır. Bilgileri hatalı girmeniz durumunda sistem sizi otomatik olarak eleyecektir. Çünkü bilgileriniz doğrulanmamış olacak ve sahte başvuru olarak algılanacaktır.

Başvuru yaparken pasaportum olması gerekir mi?

Eğer geçerli bir pasaportunuz varsa bunu başvuru formunda işaretlemeniz sizin için kolaylık sağlayacaktır. Pasaportuz yoksa, bulunduğunuz ilin ve ilçenin Nüfus Müdürlüklerinden başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu sebeple, başvuru sırasında pasaportunuzun olması gibi bir koşul aranmamaktadır.

Arkadaşımla gelmek istiyorum, bunu nasıl belirtmeliyim?

Başvuru formunu doldurduktan sonra yol danışmanlarımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle konaklama, birlikte yolculuk yapma gibi isteklerinize yönelik sistem üzerinde arkadaşınızla ile eşleştirme işlemleri kolayca yapılacaktır.

Başvuruma ne zaman dönüş yapılır?

Başvurunuza 24 saat içinde yol danışmanlarımız tarafından dönüş yapılmaktadır.

Başvurum kabul edildi ne yapmam gerekir?

Başvurunuz onaylandıktan sonra sözleşmenizi onaylayıp, evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir. (bknz. Kayıt İşlemleri) Bundan sonraki her adımda yol danışmanlarınız yanınızda olacaktır.

Kayıt işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Haklarınızı koruyan Uluslararası Seyahat Sözleşmesi’nin her sayfasını okuyup imzaladıktan sonra öncelikle elektronik ortamda tarafımıza göndermelisiniz. Ardından kesin kayıt ücreti olan ilk taksitinizi ödediğinizde kaydınız gerçekleşecektir ve anlık SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Kayıt evraklarımı sisteme nasıl yüklemeliyim?

Kayıt evraklarınızı taratıp “Gezgin Girişi” profilinizden sisteme yükleyebilirsiniz.

Kayıt işlemleri için hangi evrakları göndermeliyim?

1) Uluslararası Seyahat Sözleşmesindeki boşlukları doldurup sözleşmenin tüm sayfalarını imzalayarak, sözleşmedeki tüm sayfaları okunur şekilde taratıp bir bütün haline getirerek sisteme yükleyebilirsiniz.

2) Kimlik fotokopisi

3) 1 adet vesikalık fotoğraf


Belirtilen evrakları kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra 3 gün içinde kargo aracılığıyla da İstanbul şubemizin adresine göndermeniz gerekmektedir.

PASAPORT VİZE İŞLEMLERİ

AVRUPA TURLARIMIZDA, MULTİ SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR. Yeşil pasaport sahipleri vizeden muaftır.

Tura katılmak için başvuru yapacağım ama pasaportumun olmasına gerek var mı?

Pasaport başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu yüzden turlara başvuru sırasında pasaportunuzun olması zorunluluğu yoktur.

Pasaportumu ne zaman çıkartmalıyım?

Seyahatinize 3 ay kala vize işlemleriniz başlayacağı için tur başlangıç tarihinden 4 ay önce pasaportunuzun en az 2 yıllık olarak temin edilmiş olması gerekmektedir. Pasaportunuzun tur tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerliliğinin olması gerekmektedir.

Pasaportumu nereden nasıl çıkartacağım?

Pasaport başvurunuzu tur başlangıç tarihinden en az 4 ay önce bulunduğunuz il ve ilçenin Nüfus Müdürlüğünden yapabilirsiniz. Randevunuzu www.epasaport.gov.tr adresinden randevu alabilirsiniz. Detaylı bilgi için internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nüfus müdürlüğünüzden umuma mahsus (bordo), yeşil (hususi) ve diğer pasaport türleri için başvuru yapabilirsiniz. Bordo pasaport için gerekli olan belgeler:

1.T.C. Nüfus cüzdanı aslı

2.2 adet pasaport biyometrik resmi (Son 6 ayda çekilmiş olması önemli)

3.Müracaat sırasında parmak izi alınacaktır.

4.Varsa daha önce alınmış pasaportların aslı

5.Pasaport harç ve cüzdan bedellerinin dekontu ile birlikte şahsen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ortalama bir hafta içerisinde pasaportunuz çıkmaktadır. Pasaport işleminizi tamamladıktan sonra vize işlemlerine geçebilirsiniz. Yeşil pasaportlu veya AB vatandaşıysanız, vize için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Vize işlemlerini kendim yapabilir miyim?

İsteyen katılımcımız vize işlemlerini kendisi yapabilir ya da Avrupa Rüyası vize koordinasyon ekibi aracılığıyla başvurusunu yapabilir.

Vize işlemleri nasıl yapılıyor?

1. Katılımcılara tarafımızca konsolosluklardan randevu alınır. Randevu tarih ve saatleri konsoloslukların yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

2. Katılımcılara mail aracılığıyla vize evrak listesi gönderilir.

3. Evraklar hakkında her türlü soruyu vize koordinasyon ekibimize sorabilirsiniz.

4. Vize evraklarınız kontrol edilir, eksik ya da yanlış evrak varsa tarafınıza bildirilir.

5. Katılımcı vize randevusuna gelerek parmak izini verir. Vize işlemleri tamamlanır.

6. Konsolosluklar kişiye göre ek evrak isteme yetkisine sahiptir. Vize başvurusu sırasında mülakat ya da benzeri görüşme olmamaktadır.

7. İstenen evrakların tamamı eksiksiz temin edilmelidir.

8. Katılımcıların son 6 aylık banka dökümlerini yanlarında vize başvurusuna gelirken getirmelidir ve son 10 gün içinde alınmış güncel olması gerekir. Son 6 aylık hesap dökümü bankadan kaşeli imzalı olmalıdır. Hareketli (sürekli kullanılan bir hesap) olmalıdır. Hesapta seyahat için kullanılmak üzere ayrılmış en az 10 bin TL bulunmalıdır.

9. Katılımcı öğrenciyse masraflarını karşılayacak kişinin (Sponsor olanın) evraklarını hazırlamalıdır. Katılımcı özel sektör çalışanıysa kendi şirketinin evraklarını hazırlamalıdır. Katılımcı memursa kendi kurumunun evraklarını hazırlamalıdır. Evraklarla ilgili detaylı bilgileri vize ekibimiz katılımcılara mail aracılığıyla bildirilir.

Vize işlemlerini hangi şehirden yapmalıyım?

Vize başvurusu yapacağınız il sizin ikamet adresiniz, okuduğunuz veya çalıştığınız şehre göre değişiklik göstermektedir. Vize işlemleriniz tur başlangıç tarihine 90 gün kala başlamaktadır. Gereken evraklar tamamladıktan sonra Avrupa Rüyası Vize Koordinasyon Ekibi aracılığıyla ile başvurunuzu gerçekleştirirsiniz.

ÖDEME PLANI

2495 EURO olan tur bedeli için HAVALE, EFT, KREDİ KARTI ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

Peşin ödemelerde 40 EURO indirim uygulanmaktadır

GRUP ÖDEME İNDİRİMİ

3-5 kişi üzeri grup katılımlarından kişi başı 40 Euro indirim uygulanmaktadır. Grup indirimleri diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez!

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YÖNTEMİ

3D Secure sistemini kullanarak web sitemizden online olarak tüm kredi kartlarına 6 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.

HAVALE, EFT İLE ÖDEME YÖNTEMİ

Şirket hesaplarımıza EURO veya TL olarak ödeme yapabilirsiniz. *TL olarak ödeme yapmak isteyen katılımcılarımız, yol danışmanlarımızdan güncel kur bilgisi almaları gerekmektedir.

EFT İLE TAKSİTLİ ÖDEME PLANI

Kesin Kayıt - 495 €

1.Taksit - 500 € - Takip eden ayın 15’i

2.Taksit - 500 €

3.Taksit - 500 €

4.Taksit - 500 €

5.Taksit - 500 €

SEYEHAT GÜVENCE

AVRUPA RÜYASI & ERGO SİGORTA İŞBİRLİĞİNDE ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN SEYAHAT GÜVENCE PAKETİMİZ; YAŞANABİLECEK TÜM OLUMSUZLUKLARDA HAKLARINIZI KORUMAK AMAÇLIDIR. (50 EURO)

SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

1.Turdan cayma ve iptal hakkı (Mücbir sebepler)

2.Vize Reddi durumu

3.Beklenmedik Tedavi Giderleri

4.Tıbbi Acil Durumlar

5.Kaza durumları

6.Tıbbi Amaçlı Nakil/ Ülkeye Geri Dönme

Şartnamenin tamamını okumak için lütfen tıklayınız.

Neden Seyahat Güvence Paketi Almalıyım?

Seyahat Güvence Paketi, seyahat anındaki beklenmedik sağlık sorunlarında, tıbbi ve tıbbi olmayan yardım hizmetlerinde, vize başvurusunun reddi ve sağlık nedeni ile tur iptaline kadar pek çok konuda katılımcılarımıza güvence sağlamaktadır.

ERGO Sigorta A.Ş.'nin Seyahat Güvence Paketi kapsamı, sigortalanabilir nedenler ve beklenmedik, mücbir sebeplerden gerçekleştiği takdirde sağlanmaktadır.

Yurtdışı Seyahat Güvence Paketi Bilgilendirme: Avrupa Rüyası’nın tüm yurtdışı turları katılımcılarına önerilmektedir. Seyahat Güvence Paketi satın almak isteyen katılımcılar, poliçe ve içeriklerini ek olarak satış temsilcisinden talep edebilirler.

Seyahat Güvence Paketi kapsamı dışındaki tüm hususlar poliçede "genel istisnalar" başlığı altında yer almaktadır. Avrupa Rüyası’nın görevi, bu alternatifleri sunmakla ve sigorta ile ilgili bilgi vermekle sınırlıdır. Seyahat Güvence Paketi, katılımcılar tarafından yaptırılmaması halinde Avrupa Rüyası’nın benzer sorunlardan doğacak taleplere karşılık sorumluluğu yoktur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Avrupa Rüyası turları, tur lideri ya da koordinatör vb. adları taşıyan kişilerle düzenlenmez. Profesyonel tur rehberleri tarafından organize edilir.

Avrupa Rüyası turlarında ekstra tur ücreti adı altında ekstra 1 Euro dahi talep etmez. Katılımcının minimum maliyetlerle Avrupa kıtasını tek seferde gezip görmesini sağlar. Avrupa Rüyası için katılımcıların menfaatleri kısa vadeli yüksek karlardan daha önemlidir.

Avrupa Rüyası, tüm rotalarında konaklama yapılacak şehirleri dünyanın en popüler şehirleri arasından seçer. (Cape Town, Oslo, Havana, Londra, Manchester, Liverpool Budapeşte, Prag, Stockholm Amsterdam, Roma, Lizbon, Paris, Venedik gibi) Benzer organizasyonlara oranla en fazla konaklama şehri bulunan organizasyondur. Konaklamalar katılımcıların yorulmaya başladıkları zaman dilimine göre dizayn edilir. Katılımcının tüm şehirlerden maksimum fayda sağlaması öngörülür. Konaklama yapılan oteller 3 & 4 yıldızlı olup şehir merkezlerine ya da ulaşıma yakın otellerden seçilir ve en fazla iki kişilik odalarda konaklama yapılır.

Avrupa Rüyası bireysel katılan katılımcıların yalnızlığını derinleştirmez. Diğer tur şirketleri gibi 500 Euro'ya varan single farkı ücreti uygulamaz. "En iyi rota, en uygun fiyat" mottosuyla hareket eder.

Avrupa Rüyası ekibi kar marjlarını öncelemez; şoföründen tur rehberine, yol danışmanlarından vize ekibine kadar tüm ekibimiz, katılımcıların bu yaşına kadar bu seyahati hayal ettiğini, arkadaşlarına ve ailesine anlattığını ve en önemlisi tur ücretini zor şartlarda temin ettiğinin bilincindedir. Beklentilerinin, hayal ettiklerinin hayatlarının en güzel günlerini geçmesi için tur detayları için aylarca hazırlık yapar. Başvuru anından itibaren katılımcının kendini tur satın alan bir kişi gibi değil bu muhteşem maceranın ve ekibin bir parçası olduğunu hissetmesini sağlar.

Avrupa Rüyası katılımcısının tur fiyatlarının orantısız artmasına sebep olabilecek abartılı reklam politikası izlemez. Tüm enerjisini katılımcı adaylarının hayallerinin gerçekleşmesi için harcar.

Avrupa Rüyası'nın kalite ölçüsü, daha önce Avrupa Rüyası'na katılan katılımcılarının görüş ve düşünceleridir. Avrupa Rüyası’na bugüne katılan katılımcılarda memnuniyet oranı % 93‘tür. Bu seviyeyi korumak için 7/24 çalışır.

Avrupa Rüyası, Avrupa kıtasına dönük organizasyonlar düzenleyen İstanbul, Ankara ve İzmir şubeleri bulunan tek kurumsal markadır.

Avrupa Rüyası T.C. Kültür Turizm Bakanlığı gözetiminde faaliyet gösteren bir seyahat acentasıdır. TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)‘a bağlıdır. Belge No:10058. Kaçak turizm faaliyetlerinin karşısındadır.

Avrupa Rüyası katılımcısı tur satın aldığı andan itibaren “Seyahat Güvence Paketi” ile tüm haklarını garanti altına alabilir. Avrupa Rüyası & Ergo Sigorta A.Ş. işbirliğiyle hazırlanan protokolle katılımcılarına tur satın aldığı andan itibaren haklarını (Turdan Cayma - İptal hakkı, Vize Reddi, Beklenmedik Tedavi Giderleri, Tıbbi Acil Durumlar, Kaza Durumları, Tıbbi Amaçlı Nakil/Ülkeye Geri Dönme vb.) saklı tutma imkanı sağlar. Otobüsle Avrupa turlarında bu kapsamda bir şartname Türkiye’de ilk ve tektir.