İSVİÇRE ALP KÖYLERİ & ALMANYA ROMANTİK YOL TURU

BAŞVURU YAP BİZİ ARAYIN Taksitli Ödeme
1850
100€ İNDİRİM
1750 EURO (Kişi Başı Ücret)
 • Tüm Ekstra Turlar Dahil
 • Her Gece Konaklama
 • İsviçre Alp Köyleri ve Gölleri
 • Almanya Romantik Yol Rotası

GEZİLECEK ÜLKELER ve ŞEHİRLER

İsviçre Alp Köyleri turunda nereleri görüp gezeceğinizin listesi

 • 1. İSVİÇRE Zürih, Luzern, Lozan, Interlaken, Lauterbrunnen, Bern, Gruyeres, Chillon Şatosu, Heididorf
 • 2. ALMANYA Rothenburg ob der Tauber, Nürnberg, Würzburg, Neuschwanstein Şatosu
 • 3. LICHTENSTEIN Vaduz
7 GÜN
6 GECE KONAKLAMA

*TÜM EKSTRA TURLAR FiYATA DAHİL

KONAKLAMA

 • 1. Interlaken (2 gece)
 • 2. Lozan
 • 3. Zürih
 • 4. Augsburg
 • 5. Nürnberg

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • İstanbul - Lyon, Nürnberg - İstanbul gidiş-dönüş uçak bileti
 • 6 gece otel konaklaması (2 kişilik odalarda)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Konaklama kahvaltıları (6 gün)
 • Şehir vergileri
 • Tüm ekstra turlar
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Bagaj Hakkı (20 kg geçmeyen valiz hakkı)

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Shengen Vize Ücreti (Yeşil pasaportu veya hizmet pasaportu olan katılımcılar vizeden muaftırlar)
 • Seyahat güvence paketi
 • Müze giriş ücretleri
 • Otel kahvaltıları hariç yeme-içme masrafları, kişisel harcamalar
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Yabancı, Yerel Servisler ve Rehber Şoför için Bahşişleri - 30 EURO

2024 TARİHLER

 • 1750 € 14 – 20 HAZİRAN
  91% Dolu
 • 1750 € 14 – 20 TEMMUZ
  94% Dolu
 • 1750 € 19 – 25 AĞUSTOS
  100% Dolu

TUR PROGRAMI

Türkiye’nin en kapsamlı İsviçre Alp Köyleri ve Almanya Romantik Yol Turu ile tek seferde Zürih, Luzern, Lozan, Interlaken, Lauterbrunnen, Bern, Gruyeres, Rothenburg ob Tauber, Nürnberg, Vaduz, Heididorf gibi rüya şehirleri ve kasabaları gezeceksiniz! Avrupa Rüyası ile 7 günde 12 şehir, İsviçre, Almanya ve Lichtenstein ülkelerini gezerek; İsviçre Alp kasabaları ve Almanya Romantik Yol turu yapacaksınız.

Tüm ekstra turlar dahil konseptimizle, katılımcılarımız single farkı ödemeden yurtdışı turu yapacaklar. Profesyonel kokartlı rehber eşliğinde yapacağımız turumuzda her gece konaklamalı olup uçaklı yurtdışı turu gerçekleştireceğiz. Ve hepsinden önemlisi turumuzda 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeyeceksiniz.

İsviçre Alp köyleri & Almanya Romantik Yol turunda neler mi göreceğiz?

• 72 şelaleli vadi: Lauterbrunnen

• Almanya romantik yol rotasının incisi Rothenburg ob Tauber

• Disney’e ilham kaynağı olan Neuschwanstein Şatosu

• Heidi ve Peter’in yaşadığı masal kasabası Heididorf

1. GÜN İSTANBUL – LYON – CENEVRE – LOZAN

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur günü belirlenen saatte buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından İstanbul – Lyon tarifeli uçuşumuzla Lyon–Saint-Exupéry Havaalanına varıyoruz. İnişin ardından Cenevre’ye geçiyoruz. Rehberimiz eşliğinde St.Pierre Katedrali, Jet d’Eau fıskiyesi, Reform Anıtı gezilecek yerlerden bazıları. Gezinin ardından Lozan’a hareket ediyoruz. Varışın ardından rehberimiz eşliğinde Lozan Antlaşması’nın imzalandığı şehirde Lozan Katedrali, Maire Kalesi, Rumine Sarayı göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Gezilerin ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama LOZAN otelimizde.

2. GÜN MONTRÖ – GRUYERES – BERN – INTERLAKEN

Sabah kahvaltının ardından Montrö’ye hareket ediyoruz. Varışın ardından Chillon Şatosu, Freddie Mercury Heykeli gibi yerleri geziyoruz. Gezinin ardından Chillon Şatosunu panoramik görüyoruz. Gezimizin ardından İsviçre’nin en güzel göl köyü seçilen ve dünyaca ünlü peynirlerinin üretildiği Gruyeres yolculuğumuz başlıyor. İsviçre’de Heidi’nin hikayesine tanık olacağınız dünyaca ünlü gravyer peynirlerinin üretildiği Gruyeres’te İsviçre’nin meşhur yemeği fondü tadabilir, çiçeklerle süslü evleri ve sokaklarıyla masalsı sokakları gezeceğiz. Gezimizin ardından Bern’e hareket ediyoruz. Bern’e yolculuğumuzun ardından rehberimiz eşliğinde eski şehir bölgesi, Bundesplatz Meydanı, Zytglogge Saat Kulesi gezeceğimiz yerlerden bazılarıdır. Gezinin ardından Interlaken otelimize geçiyoruz. Konaklama INTERLAKEN otelimizde.

3. GÜN INTERLAKEN – LAUTERBRUNNEN

Kahvaltı sonrası İsviçre Alplerinin zirvelerinden dökülen 72 adet şelaleye ev sahipliği yapan masalsı Lauterbrunnen kasabasına yolculuğumuz başlıyor. İsviçre Alpleri dünyanın en heybetli dağ zirvelerine, yüzlerce çeşit dağ çiçeğinin, yayla mandıralarının, özenle bezenmiş şirin köylerine ev sahipliği yapıyor. Kısa yolculuğun ardından grubumuzla dağlardan dökülen şelalelerin eşlik ettiği yemyeşil dağ yamacına kurulmuş Lauterbrunnen’de İsviçre Alplerini ve kırsalını keşfediyoruz. Sadece teleferik ile ulaşımın mümkün olduğu Mürren kasabasına dileyen katılımcılarımız biletlerini alabilirler. Biletlerini alan katılımcılarımızla Mürren’e çıkıyoruz. (Bilet almayan katılımcılarımız Lauterbrunnen’de zaman geçireceklerdir.) Gezimizin ardından İsviçre Alp Köyleri turumuzun en güzel rotası olan Interlaken’e yolcuğumuz başlıyor. İsviçre Alplerinde Heidi ve Peter misali bir yolculuğa başlıyoruz. Brienz Gölü ve Thun Gölü’nün büyüleyici görüntüsüne tanıklık ediyoruz. Gezimizin ardından fotoğraf molası sonrası Interlaken’de Brienz Gölü kenarında yürüyüşe çıkabilirsiniz. Gezimizin ardından otelimize geçiyoruz. Konaklama INTERLAKEN otelimizde.

4. GÜN LUZERN – ZÜRİH

Sabah kahvaltının ardından Luzern’e hareket ediyoruz. Kısa yolculuğumuzun ardından rehberimiz eşliğinde Luzern şehir turunda Ahşap Chapelle Köprüsü, Musegg Duvarı, Luzern Gölü gezilerimizi yapıyoruz. Luzern gezimizin ardından Zürih’e hareket ediyoruz. Varışın ardından rehberimiz eşliğinde Zürih şehir turu yapıyoruz. Bahnhofstrasse, Fraumünster Kilisesi, Zürih Gölü gezilecek yerlerden bazılarıdır. Gezi sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama ZÜRİH otelimizde.

5. GÜN HEIDIDORF – LICHTENSTEIN - NEUSCHWANSTEIN – AUGSBURG

Sabah kahvaltının ardından Heidi’nin Köyü olarak bilinen Heididorf’a geçiyoruz. Çocukluğumuzda hepimizin izlediği Heidi çizgi filminin geçtiği uçsuz bucaksız dağları, yeşil çayırları, masallara uygun düzenlenmiş Heidi evi sizleri bekliyor. Gezinin ardından Lichtenstein’a yolculuğumuz başlıyor. Varışın arından Alp Dağları’nın eteklerindeki Lichtenstein’ı rehberimiz eşliğinde panoramik olarak geziyoruz. Buradaki gezimizin ardından Disney simgesi olarak bildiği Neuschwanstein Şatosunda fotoğraf molası veriyoruz. Manzara terasından fotoğraflarımızı çekeceğiz. Fotoğraf molasının ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama AUGSBURG otelimizde. (Augsburg yalnızca konaklama şehridir. Bu şehirde gezi olmayacaktır.)

6. GÜN ROTHENBURG OB TAUBER – WÜRZBURG – NÜRNBERG

Sabah kahvaltının ardından Almanya’nın Romatik Yol rotasının başlangıç noktası Rothenburg ob Tauber’e hareket ediyoruz. Rothenburg’da panoramik turumuzda Rathausturm, tarihi şehir surları, Marktplatz göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Gezinin ardından Würzburg’a hareket ediyoruz. Yolculuğumuzun ardından rehberimiz eşliğinde Rathaus Würzburg, Würzburg Katedrali, Würzburg Marktplatz göreceğimiz yerlerden bazıları. Gezi sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama NÜRNBERG otelimizde.

7. GÜN NÜRNBERG – İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından Nürnberg şehir turumuza başlıyoruz. Tiergartnertor, Albrecht Dürer’in Evi, Weissgerbergasse gezilecek yerlerdir. Gezimizin ardından Nuremberg Havaalanına transfer oluyoruz. İsviçre Alp köyleri ve Almanya Romantik Yol turumuz sona eriyor. Yolculuk sonrası check-in, pasaport kontrol ve valiz teslim işlemlerini tamamladıktan sonra tarifeli uçağımızla İstanbul yolculuğumuz başlıyor. Bir sonraki rüya rotada buluşmak üzere…

BAŞVURU ADIMLARI

Başvuru Adımları

1. Katılmak istediğiniz turu seçerek başvuru formu doldurun
2. SMS onayınız telefonunuza gelecektir
3. Mail yoluyla tüm detaylar size gönderilecektir
4. 24 saat içerisinde yol danışmanlarımız size dönüş sağlayacaktır

Kayıt Adımları

1. Uluslararası Seyahat Sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır
2. Kesin kayıt bedeli havale, EFT ya da kredi kartı yöntemleri ile ödenir
3. Sizden istenen evraklar “Gezgin Girişi” paneline yüklenir
4. Orijinal evraklar 3 gün içinde İstanbul şubemize kargolanır

Başvurumu yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Başvuru formundaki doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli yerler, telefon numaranız ve mail adresinizin bulunduğu kısımdır. Numaranızı ve mailinizi hatalı girmeniz durumunda bilgilendirme mesajları tarafınıza ulaştırılamayacaktır. Bilgileri hatalı girmeniz durumunda sistem sizi otomatik olarak eleyecektir. Çünkü bilgileriniz doğrulanmamış olacak ve sahte başvuru olarak algılanacaktır.

Başvuru yaparken pasaportum olması gerekir mi?

Eğer geçerli bir pasaportunuz varsa bunu başvuru formunda işaretlemeniz sizin için kolaylık sağlayacaktır. Pasaportuz yoksa, bulunduğunuz ilin ve ilçenin Nüfus Müdürlüklerinden başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu sebeple, başvuru sırasında pasaportunuzun olması gibi bir koşul aranmamaktadır.

Arkadaşımla gelmek istiyorum, bunu nasıl belirtmeliyim?

Başvuru formunu doldurduktan sonra yol danışmanlarımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle konaklama, birlikte yolculuk yapma gibi isteklerinize yönelik sistem üzerinde arkadaşınızla ile eşleştirme işlemleri kolayca yapılacaktır.

Başvuruma ne zaman dönüş yapılır?

Başvurunuza 24 saat içinde yol danışmanlarımız tarafından dönüş yapılmaktadır.

Başvurum kabul edildi ne yapmam gerekir?

Başvurunuz onaylandıktan sonra sözleşmenizi onaylayıp, evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir. (bknz. Kayıt İşlemleri) Bundan sonraki her adımda yol danışmanlarınız yanınızda olacaktır.

Kayıt işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Haklarınızı koruyan Uluslararası Seyahat Sözleşmesi’nin her sayfasını okuyup imzaladıktan sonra öncelikle elektronik ortamda tarafımıza göndermelisiniz. Ardından kesin kayıt ücreti olan ilk taksitinizi ödediğinizde kaydınız gerçekleşecektir ve anlık SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Kayıt evraklarımı sisteme nasıl yüklemeliyim?

Kayıt evraklarınızı taratıp “Gezgin Girişi” profilinizden sisteme yükleyebilirsiniz.

Kayıt işlemleri için hangi evrakları göndermeliyim?

1) Uluslararası Seyahat Sözleşmesindeki boşlukları doldurup sözleşmenin tüm sayfalarını imzalayarak, sözleşmedeki tüm sayfaları okunur şekilde taratıp bir bütün haline getirerek sisteme yükleyebilirsiniz.
2) Kimlik fotokopisi
3) 1 adet vesikalık fotoğraf

Belirtilen evrakları kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra 3 gün içinde kargo aracılığıyla da İstanbul şubemizin adresine göndermeniz gerekmektedir.

PASAPORT VİZE İŞLEMLERİ

AVRUPA TURLARIMIZDA, MULTİ SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR. Yeşil pasaport sahipleri vizeden muaftır.

Tura katılmak için başvuru yapacağım ama pasaportumun olmasına gerek var mı?

Pasaport başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu yüzden turlara başvuru sırasında pasaportunuzun olması zorunluluğu yoktur.

Pasaportumu ne zaman çıkartmalıyım?

Seyahatinize 3 ay kala vize işlemleriniz başlayacağı için tur başlangıç tarihinden 4 ay önce pasaportunuzun en az 2 yıllık olarak temin edilmiş olması gerekmektedir. Pasaportunuzun tur tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerliliğinin olması gerekmektedir.

Pasaportumu nereden nasıl çıkartacağım?

Pasaport başvurunuzu tur başlangıç tarihinden en az 4 ay önce bulunduğunuz il ve ilçenin Nüfus Müdürlüğünden yapabilirsiniz. Randevunuzu www.epasaport.gov.tr adresinden randevu alabilirsiniz. Detaylı bilgi için internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nüfus müdürlüğünüzden umuma mahsus (bordo), yeşil (hususi) ve diğer pasaport türleri için başvuru yapabilirsiniz. Bordo pasaport için gerekli olan belgeler:

1.T.C. Nüfus cüzdanı aslı

2.2 adet pasaport biyometrik resmi (Son 6 ayda çekilmiş olması önemli)

3.Müracaat sırasında parmak izi alınacaktır.

4.Varsa daha önce alınmış pasaportların aslı

5.Pasaport harç ve cüzdan bedellerinin dekontu ile birlikte şahsen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ortalama bir hafta içerisinde pasaportunuz çıkmaktadır. Pasaport işleminizi tamamladıktan sonra vize işlemlerine geçebilirsiniz. Yeşil pasaportlu veya AB vatandaşıysanız, vize için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Vize işlemlerini kendim yapabilir miyim?

İsteyen katılımcımız vize işlemlerini kendisi yapabilir ya da Avrupa Rüyası vize koordinasyon ekibi aracılığıyla başvurusunu yapabilir.

Vize işlemleri nasıl yapılıyor?

1. Katılımcılara tarafımızca konsolosluklardan randevu alınır. Randevu tarih ve saatleri konsoloslukların yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

2. Katılımcılara mail aracılığıyla vize evrak listesi gönderilir.

3. Evraklar hakkında her türlü soruyu vize koordinasyon ekibimize sorabilirsiniz.

4. Vize evraklarınız kontrol edilir, eksik ya da yanlış evrak varsa tarafınıza bildirilir.

5. Katılımcı vize randevusuna gelerek parmak izini verir. Vize işlemleri tamamlanır.

6. Konsolosluklar kişiye göre ek evrak isteme yetkisine sahiptir. Vize başvurusu sırasında mülakat ya da benzeri görüşme olmamaktadır.

7. İstenen evrakların tamamı eksiksiz temin edilmelidir.

8. Katılımcıların son 6 aylık banka dökümlerini yanlarında vize başvurusuna gelirken getirmelidir ve son 10 gün içinde alınmış güncel olması gerekir. Son 6 aylık hesap dökümü bankadan kaşeli imzalı olmalıdır. Hareketli (sürekli kullanılan bir hesap) olmalıdır. Hesapta seyahat için kullanılmak üzere ayrılmış en az 8 bin TL bulunmalıdır.

9. Katılımcı öğrenciyse masraflarını karşılayacak kişinin (Sponsor olanın) evraklarını hazırlamalıdır. Katılımcı özel sektör çalışanıysa kendi şirketinin evraklarını hazırlamalıdır. Katılımcı memursa kendi kurumunun evraklarını hazırlamalıdır. Evraklarla ilgili detaylı bilgileri vize ekibimiz katılımcılara mail aracılığıyla bildirilir.

Vize işlemlerini hangi şehirden yapmalıyım?

Vize başvurusu yapacağınız il sizin ikamet adresiniz, okuduğunuz veya çalıştığınız şehre göre değişiklik göstermektedir. Vize işlemleriniz tur başlangıç tarihine 90 gün kala başlamaktadır. Gereken evraklar tamamladıktan sonra Avrupa Rüyası Vize Koordinasyon Ekibi aracılığıyla ile başvurunuzu gerçekleştirirsiniz.

ÖDEME PLANI

1750 EURO olan tur bedeli için HAVALE, EFT, KREDİ KARTI ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

Peşin ödemelerde 40 EURO indirim uygulanmaktadır

GRUP ÖDEME İNDİRİMİ

4 kişi ve üzeri grup katılımlarında kişi başı 40 Euro indirim uygulanmaktadır. Grup indirimleri diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez!

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YÖNTEMİ

3D Secure sistemini kullanarak web sitemizden online olarak tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

HAVALE, EFT İLE ÖDEME YÖNTEMİ:

Şirket hesaplarımıza EURO veya TL olarak ödeme yapabilirsiniz. *TL olarak ödeme yapmak isteyen katılımcılarımız, yol danışmanlarımızdan güncel kur bilgisi almaları gerekmektedir.

Eft ve havale ile taksitli bir şekilde ödeme yapmak isteyenler katılmış olduğu tur tarihinden 30 gün önce ödemesini bitirmelidir.

EFT İLE TAKSİTLİ ÖDEME PLANI

Kesin Kayıt - 410 €

1. Taksit - 335 € - Takip eden ayın 15’i 

2. Taksit - 335 €

3. Taksit - 335 €

4. Taksit - 335 €

Şartnamenin tamamını okumak için lütfen tıklayınız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Avrupa Rüyası turları, tur lideri ya da koordinatör vb. adları taşıyan kişilerle düzenlenmez. Profesyonel tur rehberleri tarafından organize edilir.

Avrupa Rüyası turlarında ekstra tur ücreti adı altında ekstra 1 Euro dahi talep etmez. Katılımcının minimum maliyetlerle Avrupa kıtasını tek seferde gezip görmesini sağlar. Avrupa Rüyası için katılımcıların menfaatleri kısa vadeli yüksek karlardan daha önemlidir.

Avrupa Rüyası, tüm rotalarında konaklama yapılacak şehirleri dünyanın en popüler şehirleri arasından seçer. (Cape Town, Oslo, Havana, Londra, Manchester, Liverpool Budapeşte, Prag, Stockholm Amsterdam, Roma, Lizbon, Paris, Venedik gibi) Benzer organizasyonlara oranla en fazla konaklama şehri bulunan organizasyondur. Konaklamalar katılımcıların yorulmaya başladıkları zaman dilimine göre dizayn edilir. Katılımcının tüm şehirlerden maksimum fayda sağlaması öngörülür. Konaklama yapılan oteller 3 & 4 yıldızlı olup şehir merkezlerine ya da ulaşıma yakın otellerden seçilir ve en fazla iki kişilik odalarda konaklama yapılır.

Avrupa Rüyası bireysel katılan katılımcıların yalnızlığını derinleştirmez. Diğer tur şirketleri gibi 500 Euro'ya varan single farkı ücreti uygulamaz. "En iyi rota, en uygun fiyat" mottosuyla hareket eder.

Avrupa Rüyası ekibi kar marjlarını öncelemez; şoföründen tur rehberine, yol danışmanlarından vize ekibine kadar tüm ekibimiz, katılımcıların bu yaşına kadar bu seyahati hayal ettiğini, arkadaşlarına ve ailesine anlattığını ve en önemlisi tur ücretini zor şartlarda temin ettiğinin bilincindedir. Beklentilerinin, hayal ettiklerinin hayatlarının en güzel günlerini geçmesi için tur detayları için aylarca hazırlık yapar. Başvuru anından itibaren katılımcının kendini tur satın alan bir kişi gibi değil bu muhteşem maceranın ve ekibin bir parçası olduğunu hissetmesini sağlar.

Avrupa Rüyası katılımcısının tur fiyatlarının orantısız artmasına sebep olabilecek abartılı reklam politikası izlemez. Tüm enerjisini katılımcı adaylarının hayallerinin gerçekleşmesi için harcar.

Avrupa Rüyası'nın kalite ölçüsü, daha önce Avrupa Rüyası'na katılan katılımcılarının görüş ve düşünceleridir. Avrupa Rüyası’na bugüne katılan katılımcılarda memnuniyet oranı % 93‘tür. Bu seviyeyi korumak için 7/24 çalışır.

Avrupa Rüyası, Avrupa kıtasına dönük organizasyonlar düzenleyen İstanbul, Ankara ve İzmir şubeleri bulunan tek kurumsal markadır.

Avrupa Rüyası T.C. Kültür Turizm Bakanlığı gözetiminde faaliyet gösteren bir seyahat acentasıdır. TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)‘a bağlıdır. Belge No:10058. Kaçak turizm faaliyetlerinin karşısındadır.

Avrupa Rüyası katılımcısı tur satın aldığı andan itibaren “Seyahat Güvence Paketi” ile tüm haklarını garanti altına alabilir. Avrupa Rüyası & HDI Sigorta A.Ş. işbirliğiyle hazırlanan protokolle katılımcılarına tur satın aldığı andan itibaren haklarını (Turdan Cayma - İptal hakkı, Vize Reddi, Beklenmedik Tedavi Giderleri, Tıbbi Acil Durumlar, Kaza Durumları, Tıbbi Amaçlı Nakil/Ülkeye Geri Dönme vb.) saklı tutma imkanı sağlar. Otobüsle Avrupa turlarında bu kapsamda bir şartname Türkiye’de ilk ve tektir.

İSVİÇRE ALP KÖYLERİ & ALMANYA ROMANTİK YOL TURU OTELLERİ

ŞEHİR OTEL İSMİ
LOZAN Novotel Lausanne Bussigny
LOZAN Hôtel Agora Swiss Night by Fassbind
INTERLAKEN Hotel Seaside in Spiez
INTERLAKEN Jugendstil-Hotel Paxmontana
INTERLAKEN Hotel Restaurant Schützen
ZÜRİH Harry's Home Zürich Wallisellen
ZÜRİH Holiday Inn Zürich - Messe, an IHG Hotel
AUGSBURG Dorint Hotel An der Kongresshalle Augsburg
AUGSBURG Vienna House Easy Landsberg
NÜRNBERG B&B Hotel Nuremberg Central Station
NÜRNBERG Congress Hotel Mercure Nuernberg an der Messe
NÜRNBERG Hotel NH Fürth Nürnberg