İTALYA PUGLİA AMALFİ SAHİLLERİ SİCİLYA TURU

İtalya Puglia Amalfi Sahilleri Sicilya Turu
BAŞVURU YAP BİZİ ARAYIN Taksitli Ödeme 1895 EURO (Kişi Başı Ücret)
 • PUGLİA, AMALFİ SAHİLLERİ, SİCİLYA ADASI
 • SADECE AVRUPA RÜYASI’NDA!
 • TÜRK HAVA YOLLARI KALİTESİ İLE
 • HER GECE KONAKLAMALI

GEZİLECEK ÜLKELER ve ŞEHİRLER

İtalya Puglia Amalfi Sahilleri Sicilya turunda nereleri görüp gezeceğinizin listesi

 • İTALYA Bari, Napoli, Monopoli, Alberobello, Pompei, Katanya, Palermo, Siraküza, Trapani, Amalfi Sahilleri, Positano, Taormina
7 GÜNDE
12 ŞEHİR GEZECEĞİZ

*TÜM EKSTRA TURLAR FiYATA DAHİL

KONAKLAMA

 • 1. Katanya (2 gece)
 • 2. Bari
 • 3. Palermo
 • 4. Napoli
 • 5. Napoli – Palermo gemisi (4 kişilik kamaralarda)

Puglia, Amalfi Kıyıları ve Sicilya turu boyunca konaklamalar 2 kişilik odalarda olacaktır. Konaklama 3 ve 4 yıldızlı otellerde olacaktır. Turumuz 6 gece konaklamalıdır. Gemide konaklamamız kadınlar kadınlarla / erkekler erkek katılımcılarla olacak şekilde 4 kişilik kamalarda olacaktır.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • İstanbul – Bari / Katanya – İstanbul uçak bileti
 • 5 gece otel konaklaması (2 kişilik odalarda)
 • Napoli – Palermo gemi konaklaması (4 kişilik kamaralarda)
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Konaklama kahvaltıları (5 gün)
 • Şehir vergileri
 • Tüm ekstra turlar
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Bagaj hakkı (20 kg geçmeyen valiz hakkı)

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Shengen vize ücreti (Yeşil pasaportu veya hizmet pasaportu olan katılımcılar vizeden muaftırlar)
 • Seyahat güvence paketi
 • Müze giriş ücretleri
 • Otel kahvaltıları hariç yeme-içme masrafları, kişisel harcamalar
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Yabancı, yerel servisler ve rehber şoför için bahşişleri - 20 EURO

2024 TARİHLER

 • 16 – 22 TEMMUZ 2024
  94% Dolu
 • 9 - 15 AĞUSTOS 2024
  79% Dolu

EKSTRA TURLAR BEDAVA

 • MONOPOLİ

  Adriyatik denizine kıyısı olan Monopoli kasabası, Puglia bölgesindeki ortaçağ kökenli eski bir kasabalarındandır. Liman boyunca Adriyatik Denizini izleyerek huzur bulabilirsiniz.

 • ALBEROBELLO

  UNESCO’nun dünya mirası listesinde olan İtalya’nın güneyinde Puglia bölgesinde bulunan bir kasabası Alberobello, adeta açık hava müzesidir. Koni şeklinde gri çatıları ile yığma taştan inşa edilen bu beyaz evlerin isimleri Trullo’ları göreceğiz.

 • TRAPANİ

  Godfather filmlerinden gördüğünüz Güney İtalya esintilerini göreceğiniz; Sicilya’da yerel kültürü sonuna kadar hissedeceğiniz, limoncello’nun anavatanı Trapani’de yerel lezzetlerin tadına bakacaksınız.

 • TAORMİNA

  UNESCO Kültür Mirasları listesinde yer alan Noto kasabasında dar sokaklarda dolaşıp festival havasını tadacağız. İtalyan filmlerindeki şirin kasaba dokusuna sonuna kadar hissedeceğiniz Noto’da eşsiz yerel lezzetler sizleri bekliyor.

TUR PROGRAMI

Türkiye’nin en kapsamlı Güney İtalya turu kapsamında Puglia Amalfi Kıyıları ve Sicilya turunu düzenleyen Avrupa Rüyası maceraya hazır mısınız! 7 gün boyunca tek seferde Bari, Monopoli, Arbelobello, Amalfi Sahilleri, Positano, Palermo, Katanya, Siraküza, Napoli, Pompei şehirlerini keşfedelim mi? Puglia Amalfi Kıyıları ve Sicilya turumuzla 7 günde 12 şehir gezerek; her sabah başka şehirde uyanacağız.

Güney İtalya, Puglia Amalfi Kıyıları ve Sicilya turumuzun hareket günü, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşuyoruz. Sizleri karşılayacak olan yol danışmanları ve koordinatörlerimizle check-in işlemlerinin tamamlıyoruz. Avrupa Rüyası yol danışmanlarının seyahat öncesi sizlere son tüyoları vermesi ve rehberiniz ile tanışma pasaport ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul - Bari uçuşu ile yolculuğumuz başlıyor.

1. GÜN İSTANBUL – BARİ – MONOPOLİ – ALBEROBELLO

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde sizleri karşılayacak olan yol danışmanları ve koordinatörlerimizle check-in işlemlerinin tamamlanması. Ardından İstanbul-Bari tarifeli uçuşu ile yolculuğa başlıyoruz. Varışın ardından bizi bekleyen aracımıza biniyoruz ve rehberimizle şehir turunu yapmak üzere Bari’ye transfer oluyoruz. San Nicola Bazilikası, Bari Katedrali, Piazza Mercantile gezilecek yerlerden. Gezinin ardından Puglia turumuzun en güzel kasabalarını gezmek üzere yola çıkıyoruz. Güney İtalya gezimizde ilk durağımız Monopoli’ye gidiyoruz. Sahil kasabası olan Monopoli’de her köşede fotoğraf çekilmek isteyeceksiniz. Buradaki fotoğraf molamızın ardından İtalya'nın topuğunda masallar diyarından bir köşe Alberobello’ya yolculuğumuz başlıyor. Varışın ardından rehberimiz eşliğinde konik çatılı evlerin olduğu kasabada yürüyüşümüzü gerçekleştirdikten sonra serbest zamanımızı alacağız. Gezimizin ardından ise otele transfer. Konaklama BARİ otelimizde.

2. GÜN BARİ – POMPEİ – NAPOLİ

Sabah kahvaltımızın ardından Pompei’ye geçiyoruz. Varışımızın ardından dileyen katılımcılarımız Pompei Antik şehrine giriş biletlerini alarak sit alanını gezebilirler. Buradaki gezinin ardından Napoli’ye hareket ediyoruz. Varış sonrasın rehberimiz eşliğinde Piazza del Plebiscito, Castel Nuovo, Galleria Umberto gibi yerleri göreceğiz. Gezi sonrası konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Konaklama NAPOLİ otelimizde.

3. GÜN AMALFİ SAHİLLERİ / POSİTANO – PALERMO

Sabah kahvaltımızın ardından Puglia Amalfi Kıyıları ve Sicilya turumuzun en keyifli noktalarından Amalfi Sahillerini göreceğiz. Napoli’deki otelimizden ayrılarak Salerno limanına yolculuğumuz başlıyor. Napoli Körfezi boyunca kıvrılarak uzayıp giden, denize dik yükselen dağlara konumlanmış irili ufaklı enfes kasaba ve köyleri ile hiç kuşkusuz İtalya’nın en muhteşem kıyıları Amalfi kıyılarını göreceğiz. Salerno limanında bizi bekleyen teknemizle Amalfi kıyılarına geçeceğiz. Denizin, kumun ve renkli İtalyan kasabalarının keyfini süreceğiz. Buradaki gezimizin ardından tekrar teknemizle Salerno limanına geçeceğiz. Bizi bekleyen aracımızla Napoli limanına geçiyoruz. Napoli – Palermo gemisine biniyoruz. Konaklama NAPOLİ - PALERMO gemisinde. (Konaklamalar 4 kişilik kamaralarda olacaktır. Erkekler ve kadınlar ayrı ayrı konaklayacaktır.)

4. GÜN PALERMO

Gemi yolculuğunun ardından Palermo limanına varıyoruz. Otobüsüme bindikten sonra Trapani kasabasına hareket ediyoruz. Sicilya’nın batı kıyısındaki mucizevi güzelliğin adresi olarak adlandırılan Trapani kasabasına gidiyoruz. Godfather filmlerinden bildiğiniz mafyanın anavatanı Sicilya’da mafya tarihinin izlerini Palermo’da ve Trapani’de her yerde görebilirsiniz. Ayrıca Trapani’deki gezimiz sırasında İtalya’nın limoncello likörünün ana vatanı olarak Trapani’de yerel fırınlardan pizza yiyebilir, yerel kültürü yansıtan hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Gezinin ardından Palermo’ya geçiyoruz. Varışın ardından rehberimiz eşliğinde Montreal Katedrali, Norman Sarayı, Palatine Şapeli gezilecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından İtalya’nın güney sahillerinin keyfini sürebilir; yerel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Gezimizin ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama PALERMO otelimizde.

5. GÜN TAORMİNA – ETNA YANARDAĞI - KATANYA

Sabah kahvaltının ardından İtalya’nın Sicilya Adası’ndaki en büyük ikinci şehir Katanya’ya yolculuğumuz başlıyor. Bu yolculukta ilk durağımız Godfather filmlerinden tanıdık manzaraları göreceğiniz Taormina kasabasını geziyoruz. Gezimizin ardından Etna Yanardağı’nı fotoğraflamak için yolculuğumuz başlıyor. Avrupa’nın en faal volkanlarından Etna Yanardağını panoramik olarak fotoğrafladıktan sonra otelimize transfer oluyoruz. Konaklama KATANYA otelimizde.

6. GÜN KATANYA – SİRAKÜZA

Sabah kahvaltının ardından bugün Godfather filmine ilham kaynağı olan yerlere yolculuğumuz başlıyor. Sicilya gezi rotasının en gözde duraklarından Antik Yunan kültürünün izlerini taşıyan Siraküza’ya yolculuğumuz başlıyor. Varışından ardından rehberimiz eşliğinde şehir turu yapıyoruz. Santa Maria Katedrali, Diana Çeşmesi, Apollon Tapınağı görülecek yerlerden bazılarıdır. Gezi sonrası Katanya’ya yolculuğumuz başlıyor. Varışında ardından rehberimiz eşliğinde Etna Caddesi, Duomo Meydanı, Katanya Katedrali görülecek yerlerden bazılarıdır. Gezi sonrası Katanya otelimize yolculuğumuz başlıyor. Konaklama KATANYA otelimizde.

7. GÜN KATANYA – İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından Catania–Fontanarossa Havaalanı’na hareket ediyoruz. Havalimanında pasaport ve valiz işlemlerimizi yaptıktan sonra Katanya – İstanbul tarifeli uçağımızla dönüş yolcuğumuz başlıyor. Ve Puglia Amalfi Kıyıları ve Sicilya turumuz sona eriyor. Bir sonraki rüya rotada buluşmak üzere…

BAŞVURU ADIMLARI

Başvuru Adımları

1. Katılmak istediğiniz turu seçerek başvuru formu doldurun
2. SMS onayınız telefonunuza gelecektir
3. Mail yoluyla tüm detaylar size gönderilecektir
4. 24 saat içerisinde yol danışmanlarımız size dönüş sağlayacaktır

Kayıt Adımları

1. Uluslararası Seyahat Sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır
2. Kesin kayıt bedeli havale, EFT ya da kredi kartı yöntemleri ile ödenir
3. Sizden istenen evraklar “Gezgin Girişi” paneline yüklenir
4. Orijinal evraklar 3 gün içinde İstanbul şubemize kargolanır

Başvurumu yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Başvuru formundaki doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli yerler, telefon numaranız ve mail adresinizin bulunduğu kısımdır. Numaranızı ve mailinizi hatalı girmeniz durumunda bilgilendirme mesajları tarafınıza ulaştırılamayacaktır. Bilgileri hatalı girmeniz durumunda sistem sizi otomatik olarak eleyecektir. Çünkü bilgileriniz doğrulanmamış olacak ve sahte başvuru olarak algılanacaktır.

Başvuru yaparken pasaportum olması gerekir mi?

Eğer geçerli bir pasaportunuz varsa bunu başvuru formunda işaretlemeniz sizin için kolaylık sağlayacaktır. Pasaportuz yoksa, bulunduğunuz ilin ve ilçenin Nüfus Müdürlüklerinden başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu sebeple, başvuru sırasında pasaportunuzun olması gibi bir koşul aranmamaktadır.

Arkadaşımla gelmek istiyorum, bunu nasıl belirtmeliyim?

Başvuru formunu doldurduktan sonra yol danışmanlarımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle konaklama, birlikte yolculuk yapma gibi isteklerinize yönelik sistem üzerinde arkadaşınızla ile eşleştirme işlemleri kolayca yapılacaktır.

Başvuruma ne zaman dönüş yapılır?

Başvurunuza 24 saat içinde yol danışmanlarımız tarafından dönüş yapılmaktadır.

Başvurum kabul edildi ne yapmam gerekir?

Başvurunuz onaylandıktan sonra sözleşmenizi onaylayıp, evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir. (bknz. Kayıt İşlemleri) Bundan sonraki her adımda yol danışmanlarınız yanınızda olacaktır.

Kayıt işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Haklarınızı koruyan Uluslararası Seyahat Sözleşmesi’nin her sayfasını okuyup imzaladıktan sonra öncelikle elektronik ortamda tarafımıza göndermelisiniz. Ardından kesin kayıt ücreti olan ilk taksitinizi ödediğinizde kaydınız gerçekleşecektir ve anlık SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Kayıt evraklarımı sisteme nasıl yüklemeliyim?

Kayıt evraklarınızı taratıp “Gezgin Girişi” profilinizden sisteme yükleyebilirsiniz.

Kayıt işlemleri için hangi evrakları göndermeliyim?

1) Uluslararası Seyahat Sözleşmesindeki boşlukları doldurup sözleşmenin tüm sayfalarını imzalayarak, sözleşmedeki tüm sayfaları okunur şekilde taratıp bir bütün haline getirerek sisteme yükleyebilirsiniz.

2) Kimlik fotokopisi

3) 1 adet vesikalık fotoğraf


Belirtilen evrakları kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra 3 gün içinde kargo aracılığıyla da İstanbul şubemizin adresine göndermeniz gerekmektedir.

Önemli Bilgilendirme

Yurt dışına seyahat edecek tüm yolcularımızın, mevcut geçerli bulunan pasaportlarının geçerlilik süresi en az 3 yıl olmalıdır. Ayrıca seyahat bitiminden sonrapasaport geçerlilik süreleri 6 ay daha olmalıdır.

AVRUPA TURLARIMIZDA, MULTİ SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR. Yeşil pasaport, gri pasaport, diplomatik pasaport sahipleri vizeden muaftır.

Tura başvuru yapacağım ama pasaportumun olmasına gerek var mı?

Avrupa Rüyası turlarına başvuru yapmak için pasaport olmasına gerek yoktur. Pasaportunuzu çıkartmadan da turlara başvuru yapabilirsiniz. Tura kayıt olduktan sonra pasaport başvurunuzu yaparak pasaportunuz çıkınca vize danışmanınıza pasaportunuzu beyan edebilirsiniz. Pasaport başvurunuzu tur kayıt işlemleri itibariyle yapabilirsiniz. Bu yüzden turlara başvuru sırasında pasaportunuzun olması zorunluluğu yoktur.

Pasaportumu ne zaman çıkartmalıyım?

Pasaportunuzu tur kayıt işlemlerinizi yaptıktan sonra yapabilirsiniz. Seyahatinize en az 4 ay kala vize işlemleriniz başlayacağı için en az 3 yıllık pasaportunuzu temin etmeniz gerekmektedir. Pasaportunuzun tur tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerliliğinin olması gerekmektedir.

Pasaportumu nereden nasıl çıkartacağım?

Pasaport başvurunuzu bağlı olduğunuz il ve ilçenin Nüfus Müdürlüğünden yapabilirsiniz. Randevunuzu randevu.nvi.gov.tr adresinden randevu alabilirsiniz. Detaylı bilgi için internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nüfus müdürlüğünüzden umuma mahsus (bordo), yeşil (hususi) ve diğer pasaport türleri için başvuru yapabilirsiniz. Bordo pasaport için gerekli olan belgeler:

1.T.C. Nüfus cüzdanı aslı

2.2 adet pasaport biyometrik resmi (Son 6 ayda çekilmiş olması önemli)

3.Müracaat sırasında parmak izi alınacaktır.

4.Varsa daha önce alınmış pasaportların aslı

5.Pasaport harç ve cüzdan bedellerinin dekontu ile birlikte şahsen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ortalama bir hafta içerisinde pasaportunuz çıkmaktadır. Pasaport işleminizi tamamladıktan sonra vize işlemlerine geçebilirsiniz. Yeşil pasaportlu veya AB vatandaşıysanız, vize için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Vize işlemlerini kendim yapabilir miyim?

İsteyen katılımcımız vize işlemlerini kendisi yapabilir ya da Avrupa Rüyası Vize Ekibi aracılığıyla başvurusunu yapabilir.

Vize işlemleri nasıl yapılıyor?

1. Katılımcılara vize ekibimiz tarafından konsolosluklardan randevu alınır. Randevu tarih ve saatleri konsoloslukların yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

2. Katılımcılara mail aracılığıyla vize evrak listesi gönderilir.

3. Evraklar hakkında her türlü soruyu Avrupa Rüyası vize ekibimize sorabilirsiniz.

4. Vize evraklarınız kontrol edilir, eksik ya da yanlış evrak varsa tarafınıza bildirilir.

5. Katılımcı vize randevusuna gelerek parmak izini verir. Vize işlemleri tamamlanır.

6. Konsolosluklar kişiye göre ek evrak isteme yetkisine sahiptir. Başvuru yapılan konsolosluğa göre vize başvurusu sırasında mülakat ya da benzeri görüşme yapılabilmektedir.

7. İstenen evrakların tamamı eksiksiz temin edilmelidir.

8. Katılımcıların son 6 aylık banka dökümlerini yanlarında vize başvurusuna gelirken getirmelidir ve son 7 gün içinde alınmış güncel olması gerekir. Son 6 aylık hesap dökümü bankadan kaşeli imza sirküsü ile alınmalıdır. Hareketli (sürekli kullanılan bir hesap) olmalıdır.

9. Katılımcı öğrenci, ev hanımı ise masraflarını karşılayacak kişinin (Sponsor olanın) evraklarını hazırlamalıdır. Katılımcı özel sektör çalışanıysa kendi şirketinin evraklarını hazırlamalıdır. Katılımcı memursa kendi kurumunun evraklarını hazırlamalıdır. Evraklarla ilgili detaylı bilgileri vize ekibimiz katılımcılara mail aracılığıyla bildirilir.

Vize işlemlerini hangi şehirden yapmalıyım?

Vize başvurusu yapacağınız il sizin ikamet adresiniz, okuduğunuz veya çalıştığınız şehre göre değişiklik göstermektedir. Vize işlemleriniz tur başlangıç tarihine 6 ay kala başlamaktadır. Gereken evraklar tamamladıktan sonra Avrupa Rüyası Vize Ekibi aracılığıyla ile başvurunuzu gerçekleştirirsiniz.

ÖDEME PLANI

1895 EURO olan tur bedeli için HAVALE, EFT, KREDİ KARTI ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

Peşin ödemelerde 40 EURO indirim uygulanmaktadır

GRUP ÖDEME İNDİRİMİ

4 kişi ve üzeri grup katılımlarından kişi başı 40 Euro indirim uygulanmaktadır. Grup indirimleri diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez!

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YÖNTEMİ

3D Secure sistemini kullanarak web sitemizden online olarak tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

HAVALE, EFT İLE ÖDEME YÖNTEMİ

Şirket hesaplarımıza EURO veya TL olarak ödeme yapabilirsiniz. *TL olarak ödeme yapmak isteyen katılımcılarımız, yol danışmanlarımızdan güncel kur bilgisi almaları gerekmektedir.

Eft ve havale ile taksitli bir şekilde ödeme yapmak isteyenler katılmış olduğu tur tarihinden 30 gün önce ödemesini bitirmelidir.

EFT İLE TAKSİTLİ ÖDEME PLANI

Kesin Kayıt - 395 €

1.Taksit - 300 € - Takip eden ayın 15’i

2.Taksit - 300 €

3.Taksit - 300 €

4.Taksit - 300 €

5.Taksit - 300 €

SEYEHAT GÜVENCE

AVRUPA RÜYASI & HDI SİGORTA İŞBİRLİĞİNDE ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN SEYAHAT GÜVENCE PAKETİMİZ; YAŞANABİLECEK TÜM OLUMSUZLUKLARDA HAKLARINIZI KORUMAK AMAÇLIDIR. (50 EURO)

SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

1.Turdan cayma ve iptal hakkı (Mücbir sebepler)

2.Vize Reddi durumu

3.Beklenmedik Tedavi Giderleri

4.Tıbbi Acil Durumlar

5.Kaza durumları

6.Tıbbi Amaçlı Nakil/ Ülkeye Geri Dönme

Şartnamenin tamamını okumak için lütfen tıklayınız.

Neden Seyahat Güvence Paketi Almalıyım?

Seyahat Güvence Paketi, seyahat anındaki beklenmedik sağlık sorunlarında, tıbbi ve tıbbi olmayan yardım hizmetlerinde, vize başvurusunun reddi ve sağlık nedeni ile tur iptaline kadar pek çok konuda katılımcılarımıza güvence sağlamaktadır.

HDI SİGORTA'nın Seyahat Güvence Paketi kapsamı, sigortalanabilir nedenler ve beklenmedik, mücbir sebeplerden gerçekleştiği takdirde sağlanmaktadır.

Yurtdışı Seyahat Güvence Paketi Bilgilendirme: Avrupa Rüyası’nın tüm yurtdışı turları katılımcılarına önerilmektedir. Seyahat Güvence Paketi satın almak isteyen katılımcılar, poliçe ve içeriklerini ek olarak satış temsilcisinden talep edebilirler.

Seyahat Güvence Paketi kapsamı dışındaki tüm hususlar poliçede "genel istisnalar" başlığı altında yer almaktadır. Avrupa Rüyası’nın görevi, bu alternatifleri sunmakla ve sigorta ile ilgili bilgi vermekle sınırlıdır. Seyahat Güvence Paketi, katılımcılar tarafından yaptırılmaması halinde Avrupa Rüyası’nın benzer sorunlardan doğacak taleplere karşılık sorumluluğu yoktur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Avrupa Rüyası turları, tur lideri ya da koordinatör vb. adları taşıyan kişilerle düzenlenmez. Profesyonel tur rehberleri tarafından organize edilir.

Avrupa Rüyası turlarında ekstra tur ücreti adı altında ekstra 1 Euro dahi talep etmez. Katılımcının minimum maliyetlerle Avrupa kıtasını tek seferde gezip görmesini sağlar. Avrupa Rüyası için katılımcıların menfaatleri kısa vadeli yüksek karlardan daha önemlidir.

Avrupa Rüyası, tüm rotalarında konaklama yapılacak şehirleri dünyanın en popüler şehirleri arasından seçer. (Cape Town, Oslo, Havana, Londra, Manchester, Liverpool Budapeşte, Prag, Stockholm Amsterdam, Roma, Lizbon, Paris, Venedik gibi) Benzer organizasyonlara oranla en fazla konaklama şehri bulunan organizasyondur. Konaklamalar katılımcıların yorulmaya başladıkları zaman dilimine göre dizayn edilir. Katılımcının tüm şehirlerden maksimum fayda sağlaması öngörülür. Konaklama yapılan oteller 3 & 4 yıldızlı olup şehir merkezlerine ya da ulaşıma yakın otellerden seçilir ve en fazla iki kişilik odalarda konaklama yapılır.

Avrupa Rüyası bireysel katılan katılımcıların yalnızlığını derinleştirmez. Diğer tur şirketleri gibi 500 Euro'ya varan single farkı ücreti uygulamaz. "En iyi rota, en uygun fiyat" mottosuyla hareket eder.

Avrupa Rüyası ekibi kar marjlarını öncelemez; şoföründen tur rehberine, yol danışmanlarından vize ekibine kadar tüm ekibimiz, katılımcıların bu yaşına kadar bu seyahati hayal ettiğini, arkadaşlarına ve ailesine anlattığını ve en önemlisi tur ücretini zor şartlarda temin ettiğinin bilincindedir. Beklentilerinin, hayal ettiklerinin hayatlarının en güzel günlerini geçmesi için tur detayları için aylarca hazırlık yapar. Başvuru anından itibaren katılımcının kendini tur satın alan bir kişi gibi değil bu muhteşem maceranın ve ekibin bir parçası olduğunu hissetmesini sağlar.

Avrupa Rüyası katılımcısının tur fiyatlarının orantısız artmasına sebep olabilecek abartılı reklam politikası izlemez. Tüm enerjisini katılımcı adaylarının hayallerinin gerçekleşmesi için harcar.

Avrupa Rüyası'nın kalite ölçüsü, daha önce Avrupa Rüyası'na katılan katılımcılarının görüş ve düşünceleridir. Avrupa Rüyası’na bugüne katılan katılımcılarda memnuniyet oranı % 93‘tür. Bu seviyeyi korumak için 7/24 çalışır.

Avrupa Rüyası, Avrupa kıtasına dönük organizasyonlar düzenleyen İstanbul, Ankara ve İzmir şubeleri bulunan tek kurumsal markadır.

Avrupa Rüyası T.C. Kültür Turizm Bakanlığı gözetiminde faaliyet gösteren bir seyahat acentasıdır. TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)‘a bağlıdır. Belge No:10058. Kaçak turizm faaliyetlerinin karşısındadır.

Avrupa Rüyası katılımcısı tur satın aldığı andan itibaren “Seyahat Güvence Paketi” ile tüm haklarını garanti altına alabilir. Avrupa Rüyası & HDI Sigorta A.Ş. işbirliğiyle hazırlanan protokolle katılımcılarına tur satın aldığı andan itibaren haklarını (Turdan Cayma - İptal hakkı, Vize Reddi, Beklenmedik Tedavi Giderleri, Tıbbi Acil Durumlar, Kaza Durumları, Tıbbi Amaçlı Nakil/Ülkeye Geri Dönme vb.) saklı tutma imkanı sağlar. Otobüsle Avrupa turlarında bu kapsamda bir şartname Türkiye’de ilk ve tektir.

İTALYA PUGLİA AMALFİ SAHİLLERİ SİCİLYA TURU OTELLERİ

ŞEHİR OTEL İSMİ
BARİ Hotel Excelsior Bari
BARİ Unahotels Hotel Regina Bari
NAPOLİ Hotel Palazzo Esedra Napoli
NAPOLİ Ibis Styles Napoli Garibaldi
PALERMO Eurostars Centrale Palace Hotel
PALERMO Hotel Principe di Villafranca
KATANYA NH Catania Parco Degli Aragonesi
KATANYA Best Western Hotel Mediterraneo