BAŞVURU YAP BİZİ ARAYIN Taksitli Ödeme 4895 EURO (Kişi Başı Ücret)
 • SAKURA MEVSİMİNDE - VİZESİZ
 • TÜRK HAVA YOLLARI KALİTESİYLE

GEZİLECEK ÜLKELER ve ŞEHİRLER

Japonya Güney Kore turunda nereleri görüp gezeceğinizin listesi

 • JAPONYA Kobe , Osaka , Nara , Kişimoto , Kyoto , Hakone , Kamakura , Tokyo
 • GÜNEY KORE Seul
12 GÜN
10 GECE KONAKLAMA

*TÜM EKSTRA TURLAR FiYATA DAHİL

KONAKLAMA

 • 1. Tokyo (4 Gece)
 • 2. Seul (3 Gece)
 • 3. Osaka (3 Gece)

Güney Kore Japonya turu boyunca konaklamalar 2 kişilik odalarda olacaktır. Konaklama 3 ve 4 yıldızlı otellerde olacaktır. Turumuz 10 gece konaklamalıdır.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • İstanbul - Tokyo /Seul - İstanbul THY uçak bileti
 • Programda belirtilen tüm turlar tüm transferler
 • Tüm ekstra turlar
 • Tokyo (4 gece), Osaka (3 gece),Seul (3 gece)
 • Otel konaklaması kahvaltıları (10 gün)
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Seyahat güvence paketi
 • Yerel personele bahşiş
 • Programda açıkça belirtilmeyen yemekler
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Yabancı, Yerel Servisler ve Rehber Şoför için Bahşişleri - 120 EURO

2024 TARİHLER

 • 4895 €15 - 25 NİSAN 2024
  Tamamlandı
 • 4895 €13 - 24 EKİM 2024
  84% Dolu

TÜM EKSTRA TURLAR HEDİYE

 • NARA TURU

  UNESCO Mirasları listesindeki TODAJİ tapınağının da bulunuduğu Nara şehrini ziyaret edeceğiz. Tapınak çevresinde gezinen Nara geyiklerini severek besleyeceğiz.

 • KİŞİMOTO TURU

  Osmanlı tarihinde dramatik bir hikayesi olan Ertuğrul Fırkateyni‘nin battığı Kuşimoto kayalıklarının bulunduğu kasabaya gideceğiz. Ertuğrul Şehitliği, Kuşimoto ziyaret edeceğiz.

 • HAKONE, FUJİ DAĞI, ASHİ GÖLÜ

  Japonya’nın en güzel kasabalarından olan Hakone’yi gezeceğiz. Fuji Dağı’nın etekleri olan 5. istasyon olarak bilinen noktaya çıkacağız, buradan FUJİ manzarasını izleyeceğiz. Daha sonrasında Japonlar için kutsal bir mekan olan AshiGölü’nünde doğa molası vereceğiz.

 • KAMAKURA

  Kamakura’da dev Budha Heykelini ziyaret edeceğiz, ziyaretimiz sonrası Japon inanışında çok önemli yer tutan Hokoku Tapınağına ziyaretimizi yapacağız ve geleneksel mekanda Japon çayını tadacağız.

TUR PROGRAMI

Türkiye’nin en kapsamlı Japonya Güney Kore turu ile Tokyo, Kyoto, Osaka, Kişomoto, Kamakura, Nara, Kobe gibi şehirleri gezeceksiniz!

Güney Kore Japonya turumuzun hareket günü, İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalindeki AVRUPA RÜYASI standında buluşuyoruz. Sizleri karşılayacak olan yol danışmanları ve koordinatörlerimizle check-in işlemlerinin tamamlıyoruz. Avrupa Rüyası yol danışmanlarının seyahat öncesi sizlere son tüyoları vermesi ve rehberiniz ile tanışma pasaport ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yolları’nın İstanbul –Tokyo uçuşu ile yolculuğumuz başlıyor.

İSTANBUL YENİ HAVALİMANI/ BULUŞMA SAATİ - 22:30

Japonya Güney Kore turu belirlenen tarihte ve saatte 22.30’te İstanbul Yeni Havalimanında AVRUPA RÜYASI standından sizleri karşılayacak olan yol danışmanları ve koordinatörlerimizle check-in işlemlerinin tamamlanması. Avrupa Rüyası yol danışmanlarının seyahat öncesi sizlere son tüyoları vermesi ve rehberiniz ile tanışma pasaport ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul – Tokyo tarifeli saferi ile Japonya’nın başkenti Tokyo’ya hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

1. Gün İSTANBUL - TOKYO

TÜRK HAVAYOLLARI tarifeli seferi ile Tokyo uçuşumuzu yapıyoruz. Tokyo yerel saati ilesaat 19:20’da Tokyo’ya ulaşıyoruz, varışta havalimanında aracımızla otelimize geçiyoruz. Konaklama TOKYO otelimizde.

2. Gün TOKYO

Sabah kahvaltı sonrası Tokyo şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuz yarım gün sürecektir. İlk imparatoru Meiji’nin ruhunu tanrısallaştırmak için yapılan MeijiShinju Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Sonrasında Tokyo Tower’dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz. Turumuzun sonunda Tokyo’nun meşhur caddesi Ginza Street’e geçiyoruz. Gezimizin ardından otele transfer Konaklama TOKYO otelimizde.

3. Gün HAKONE – FUJİ DAĞI - TOKYO

Sabah kahvaltı sonrası turumuza devam ediyoruz. İlk durağımız Hakone bölgesi. Daha sonrasında Fuji yanardağı eteklerine ulaşarak 5. istasyon olarak bilinen noktaya çıkacağız ve buradan Fuji manzarasını izleyeceğiz. Daha sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Yemekten sonra ASHİ GÖLÜ kıyısına geçiyoruz, Japonya’nın kutsal göllerinden olan ve UNESCO koruması altına olan bu güzel yörede bir Tekne turuna katılıyoruz. Turumuzun bitiminde akşam saatlerinde TOKYO ‘ya döneceğiz. Konaklama TOKYO otelimizde.

4. Gün TOKYO – KAMAKURA

Sabah otelde kahvaltımızın ardından Japonya turumuza devam ediyoruz. Bugün katılımcılarımızla Kamakura Dev Budha, Hokoku-ji Tapınağı ve Bambu Bahçeleri turumuzu yapacağız. Otelden ayrıldıktan sonra ilk olarak Tokyo Körfezi bölgesinde yer alan dev Budha Heykelini ziyaret edeceğiz. Buradaki gezimizin ardından Japon inanışından önemli yere sahip Hokoku-ji Tapınağını ziyaret ediyoruz. Burada katılımcılarımızla gelenekse Japon çay seronomisini izleyeceğiz ve çay tadımı yapacağız. Etkinliğin ardından gezimizin son bölümünde Kamakura Bambu Bahçelerini gezerek fotoğraf çekileceğiz. Gezilerin ardından otele transfer. Konaklama TOKYO otelimizde.

5. Gün TOKYO – OSAKA / SHİNKANSEN HIZLI TREN

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Tokyo’daki otelimizden ayrılıyoruz. Ardından Tokyo tren istasyonuna geçiyoruz. Japonya’nın dünyaca ünlü hızlı treni “Shinkansen” ile Osaka’ya yolculuğumuz başlıyor. (Valizlerimizi istasyon içerisinde kendimiz taşıyoruz, trene binişte bağaların toplandığı alana bagajlarımızı yerleştiriyoruz. Yolculuk sonunda da aynı bölümden alıyoruz.) 2 saatlik tren yolculuğunun ardından Osaka’ya ulaşıyoruz. Varışın ardından rehberimiz eşliğinde panoramik Osaka şehir turu yapıyoruz. Dotonbori, Nishinomaru Bahçeleri ve Osaka Kalesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Gezimizin ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama OSAKA otelimizde.

6. Gün KYOTO – NARA – KOBE - OSAKA

Sabah kahvaltıdan sonra otelden ayrılarak Kyoto’ya varışımızın ardından şehir turu yapıyoruz. Zen inancına göre inşa edilmiş Kinkakuji Mabedi bir diğer adı ile Altın Tapınağı ziyaret ediyoruz. Gezimizin devamındaNara şehrine geçiyoruz. UNESCO Mirasları listesindeki Todaji Tapınağını ziyaret ediyor ve buradaki Nara geyikleri seveceğiz. Turumuzun sonrasında Kobe’ye geçiyoruz. Varışımızın ardından rehberimiz eşliğinde panoramik Kobe şehir turu yapıyoruz. Gezimiz sırasında Kobe IKUTA tapınağını yakından göreceğiz. Gezimizin ardından Osaka’daki otelimize transfer oluyoruz. Konaklama OSAKA otelimizde.

7. Gün OSAKA – KİŞOMOTO – ERTUĞRUL FIRKATEYNİ

Sabah kahvaltıdan sonra otelden ayrılarak Kişomoto kasabasına hareket ediyoruz. Osmanlı tarihinde dramatik bir hikayesi olan Ertuğrul Fırkateyni‘nin battığı Kushimoto kayalıklarına giderek şehitliği ziyaret edeceğiz. Tur sonrası Osaka’daki otelimize geri dönüyoruz. Konaklama OSAKA otelimizde.

8. Gün OSAKA – SEUL (ARA UÇUŞ GÜNEY KORE)

Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılarak Osaka Havalimanına geçiyoruz. Yerel Hava Yolu ile Güney Kore’nin başkenti Seul’e uçuşumuzu yapıyoruz. 2 saatlik yolculuğumuzun ardından havalimanında bekleyen aracımızla otelimize transfer oluyoruz. Otele yerleştikten sonra lobide buluşarak rehberli Seul turumuza başlıyoruz. Gezimiz sırasında Namsan Bölgesini gezeceğiz. Joseon Hanedanı döneminden günümüze kadar ulaşan NamsangolHanok Köyünü ziyaret edeceğiz. Ziyaretimiz sırasında 262 metrelik Namsan Tepesini çıkarak buradan şehrin manzarasını izleyeceğiz. Turumuzun ardından şarkısı ile meşhur Gangnam semtine geçeceğiz. Gezilerin ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama SEUL otelimizde.

9. Gün SEUL

Sabah oteldeki kahvaltımızın ardından Seul şehir turumuza devam ediyoruz. Rehberimiz eşliğinde ChanggyeonggungSarayını, Myeongdong, Gwanghwamun gibi yerleri gezeceğiz. Gezimizin ardından serbest zaman. Turumuzun ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama SEUL otelimizde.

10. Gün SEUL

Sabah kahvaltının ardından Seul şehir turumuza devam ediyoruz. Rehberimiz eşliğinde Joseon Hanedanı tarafından inşa edilmiş en büyük saray Gyeongbokgung Sarayı’nı ziyaret ediyoruz. Muhafız değişimi törenini izledikten sonra sarayın sizlere serbest zaman vereceğiz. Ardından Güney Kore’nin 600 yıllık tarihini göreceğimiz BukchonHanok Köyünü ziyaret edeceğiz. Gezimizin ardından Kore Ulusal Halk Müzesi ve Kwangjang Market gezilerini yapacağız. Ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama SEUL otelimizde.

11. Gün SEUL – İSTANBUL

otelimizden ayrılarakSeul’e geçiyoruz. Katılımcılarımıza serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman için buluşarak havalimanına geçiyoruz. Saat 23:45’te TÜRK HAVA YOLLARI’nınİstanbul – Seul tarifeli seferi ile İstanbul dönüş yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

12. Gün İSTANBUL

Uçuşumuzun ardından İstanbul Yeni Havalimanına varış. Japonya Güney Kore turumuz sona eriyor. Başka bir rüya rotada görüşmek üzere. Avrupa Rüyası ile kalın.

BAŞVURU ADIMLARI

Başvuru Adımları

1. Katılmak istediğiniz turu seçerek başvuru formu doldurun
2. SMS onayınız telefonunuza gelecektir
3. Mail yoluyla tüm detaylar size gönderilecektir
4. 24 saat içerisinde yol danışmanlarımız size dönüş sağlayacaktır

Kayıt Adımları

1. Uluslararası Seyahat Sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır
2. Kesin kayıt bedeli havale, EFT ya da kredi kartı yöntemleri ile ödenir
3. Sizden istenen evraklar “Gezgin Girişi” paneline yüklenir
4. Orijinal evraklar 3 gün içinde İstanbul şubemize kargolanır

Başvurumu yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Başvuru formundaki doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli yerler, telefon numaranız ve mail adresinizin bulunduğu kısımdır. Numaranızı ve mailinizi hatalı girmeniz durumunda bilgilendirme mesajları tarafınıza ulaştırılamayacaktır. Bilgileri hatalı girmeniz durumunda sistem sizi otomatik olarak eleyecektir. Çünkü bilgileriniz doğrulanmamış olacak ve sahte başvuru olarak algılanacaktır.

Başvuru yaparken pasaportum olması gerekir mi?

Eğer geçerli bir pasaportunuz varsa bunu başvuru formunda işaretlemeniz sizin için kolaylık sağlayacaktır. Pasaportuz yoksa, bulunduğunuz ilin ve ilçenin Nüfus Müdürlüklerinden başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu sebeple, başvuru sırasında pasaportunuzun olması gibi bir koşul aranmamaktadır.

Arkadaşımla gelmek istiyorum, bunu nasıl belirtmeliyim?

Başvuru formunu doldurduktan sonra yol danışmanlarımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle konaklama, birlikte yolculuk yapma gibi isteklerinize yönelik sistem üzerinde arkadaşınızla ile eşleştirme işlemleri kolayca yapılacaktır.

Başvuruma ne zaman dönüş yapılır?

Başvurunuza 24 saat içinde yol danışmanlarımız tarafından dönüş yapılmaktadır.

Başvurum kabul edildi ne yapmam gerekir?

Başvurunuz onaylandıktan sonra sözleşmenizi onaylayıp, evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir. (bknz. Kayıt İşlemleri) Bundan sonraki her adımda yol danışmanlarınız yanınızda olacaktır.

Kayıt işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Haklarınızı koruyan Uluslararası Seyahat Sözleşmesi’nin her sayfasını okuyup imzaladıktan sonra öncelikle elektronik ortamda tarafımıza göndermelisiniz. Ardından kesin kayıt ücreti olan ilk taksitinizi ödediğinizde kaydınız gerçekleşecektir ve anlık SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Kayıt evraklarımı sisteme nasıl yüklemeliyim?

Kayıt evraklarınızı taratıp “Gezgin Girişi” profilinizden sisteme yükleyebilirsiniz.

Kayıt işlemleri için hangi evrakları göndermeliyim?

1) Uluslararası Seyahat Sözleşmesindeki boşlukları doldurup sözleşmenin tüm sayfalarını imzalayarak, sözleşmedeki tüm sayfaları okunur şekilde taratıp bir bütün haline getirerek sisteme yükleyebilirsiniz.

2) Kimlik fotokopisi

3) 1 adet vesikalık fotoğraf


Belirtilen evrakları kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra 3 gün içinde kargo aracılığıyla da İstanbul şubemizin adresine göndermeniz gerekmektedir.

ÖDEME PLANI

4750 EURO olan tur bedeli için HAVALE, EFT, KREDİ KARTI ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

Peşin ödemelerde 40 EURO indirim uygulanmaktadır

GRUP ÖDEME İNDİRİMİ

4 kişi ve üzeri grup katılımlarında kişi başı 40 Euro indirim uygulanmaktadır. Grup indirimleri diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez!

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YÖNTEMİ

3D Secure sistemini kullanarak web sitemizden online olarak tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

HAVALE, EFT İLE ÖDEME YÖNTEMİ

Şirket hesaplarımıza EURO veya TL olarak ödeme yapabilirsiniz. *TL olarak ödeme yapmak isteyen katılımcılarımız, yol danışmanlarımızdan güncel kur bilgisi almaları gerekmektedir.

Eft ve havale ile taksitli bir şekilde ödeme yapmak isteyenler katılmış olduğu tur tarihinden 30 gün önce ödemesini bitirmelidir.

EFT İLE TAKSİTLİ ÖDEME PLANI

Kesin Kayıt - 1895 €

1.Taksit - 600 € - Takip eden ayın 15’i

2.Taksit - 600 €

3.Taksit - 600 €

4.Taksit - 600 €

5.Taksit - 600 €

KALİTE POLİTİKAMIZ

Avrupa Rüyası turları, tur lideri ya da koordinatör vb. adları taşıyan kişilerle düzenlenmez. Profesyonel tur rehberleri tarafından organize edilir.

Avrupa Rüyası turlarında ekstra tur ücreti adı altında ekstra 1 Euro dahi talep etmez. Katılımcının minimum maliyetlerle Avrupa kıtasını tek seferde gezip görmesini sağlar. Avrupa Rüyası için katılımcıların menfaatleri kısa vadeli yüksek karlardan daha önemlidir.

Avrupa Rüyası, tüm rotalarında konaklama yapılacak şehirleri dünyanın en popüler şehirleri arasından seçer. (Cape Town, Oslo, Havana, Londra, Manchester, Liverpool Budapeşte, Prag, Stockholm Amsterdam, Roma, Lizbon, Paris, Venedik gibi) Benzer organizasyonlara oranla en fazla konaklama şehri bulunan organizasyondur. Konaklamalar katılımcıların yorulmaya başladıkları zaman dilimine göre dizayn edilir. Katılımcının tüm şehirlerden maksimum fayda sağlaması öngörülür. Konaklama yapılan oteller 3 & 4 yıldızlı olup şehir merkezlerine ya da ulaşıma yakın otellerden seçilir ve en fazla iki kişilik odalarda konaklama yapılır.

Avrupa Rüyası bireysel katılan katılımcıların yalnızlığını derinleştirmez. Diğer tur şirketleri gibi 500 Euro'ya varan single farkı ücreti uygulamaz. "En iyi rota, en uygun fiyat" mottosuyla hareket eder.

Avrupa Rüyası ekibi kar marjlarını öncelemez; şoföründen tur rehberine, yol danışmanlarından vize ekibine kadar tüm ekibimiz, katılımcıların bu yaşına kadar bu seyahati hayal ettiğini, arkadaşlarına ve ailesine anlattığını ve en önemlisi tur ücretini zor şartlarda temin ettiğinin bilincindedir. Beklentilerinin, hayal ettiklerinin hayatlarının en güzel günlerini geçmesi için tur detayları için aylarca hazırlık yapar. Başvuru anından itibaren katılımcının kendini tur satın alan bir kişi gibi değil bu muhteşem maceranın ve ekibin bir parçası olduğunu hissetmesini sağlar.

Avrupa Rüyası katılımcısının tur fiyatlarının orantısız artmasına sebep olabilecek abartılı reklam politikası izlemez. Tüm enerjisini katılımcı adaylarının hayallerinin gerçekleşmesi için harcar.

Avrupa Rüyası'nın kalite ölçüsü, daha önce Avrupa Rüyası'na katılan katılımcılarının görüş ve düşünceleridir. Avrupa Rüyası’na bugüne katılan katılımcılarda memnuniyet oranı % 93‘tür. Bu seviyeyi korumak için 7/24 çalışır.

Avrupa Rüyası, Avrupa kıtasına dönük organizasyonlar düzenleyen İstanbul, Ankara ve İzmir şubeleri bulunan tek kurumsal markadır.

Avrupa Rüyası T.C. Kültür Turizm Bakanlığı gözetiminde faaliyet gösteren bir seyahat acentasıdır. TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)‘a bağlıdır. Belge No:10058. Kaçak turizm faaliyetlerinin karşısındadır.

Avrupa Rüyası katılımcısı tur satın aldığı andan itibaren “Seyahat Güvence Paketi” ile tüm haklarını garanti altına alabilir. Avrupa Rüyası & HDI Sigorta A.Ş. işbirliğiyle hazırlanan protokolle katılımcılarına tur satın aldığı andan itibaren haklarını (Turdan Cayma - İptal hakkı, Vize Reddi, Beklenmedik Tedavi Giderleri, Tıbbi Acil Durumlar, Kaza Durumları, Tıbbi Amaçlı Nakil/Ülkeye Geri Dönme vb.) saklı tutma imkanı sağlar. Otobüsle Avrupa turlarında bu kapsamda bir şartname Türkiye’de ilk ve tektir.

JAPONYA GÜNEY KORE OTELLER

ŞEHİR OTEL İSMİ
SEUL Babloyn Hotel
BUSAN Busan Tourist Hotel
HİROŞİMA Court Hotel Hiroshima
OSAKA APA Hotel Osaka
NAGOYA Richmond Hotel Nagoya
TOKYO APA Hotel Tokyo