NEDEN AVRUPA RÜYASI

“Avrupa Rüyası katılımcılarının tüm dünyayı rahatça ve eğlenerek gezmelerini sağlayan bir kuruluş olup benzer
organizasyonların en geliştirilmiş halidir.”

 • KURUMSAL SEYAHAT ACENTASI

  Türkiye’nin en kapsamlı Avrupa turlarını düzenleyen Avrupa Rüyası, 4 Kıta Uluslararası Kültür Eğitim ve Spor Organizasyonları Ltd. Şti’nin bir markasıdır. Katılımcı, ödemelerini şahıs hesaplarına değil; resmi şirket hesaplarına yatırır, dolayısıyla ödemeler faturalandırılmak zorundadır.

 • MÜŞTERİ ODAKLI

  Avrupa Rüyası, profesyonel çalışanlarıyla gerek tur öncesi, gerekse tur sonrası daima yanınızdadır. İşlemlerinizi takip eden 4 profesyonel ekip bulunmaktadır. Turlarda profesyonel koordinasyon ekibimiz mutluluğunuz ve memnuniyetiniz için her türlü sorunda yanınızda olur.

 • TÜRSAB ONAYLI

  Avrupa Rüyası, T.C. Kültür Turizm Bakanlığı denetimi ve Meslek Birliği TÜRSAB’ın gözetimi altında faaliyet göstermektedir. 10058 TÜRSAB A Sınıfı Belge numaralı Avrupa Rüyası, kurumsal ve güvenceli hizmet sunan bir şirket olup kaçak turizm faaliyetlerinin karşısındadır.

 • LÜKS ARAÇ VE KONFOR

  Tüm rotalarında katılımcılarına karşılaştırmalı değerlendirmelerde fiyat/konfor avantajı sunan en yüksek organizasyondur. Avrupa Rüyası, her kesimden katılımcıya uygun rotalarıyla konforlu ve daha az yorularak seyahat etme imkanı sunmaktadır. Otobüsler 5 yıldır çalıştığımız kurumsal otobüs firmasından kiralanır. 16 gün boyunca katılımcılarımıza şoförlük yapacak kişilerin mutlaka daha önce turlarımızda çalışmış olması gerekmektedir. Tur ve yol tecrübesi olmayan şoförler turlara dahil edilmemektedir.

 • REHBERLİ TURLAR

  Avrupa Rüyası, tur organizasyonlarının kalitesini korumak adına (Turist Rehberler Birliği) TUREB’e bağlı profesyonel kokartlı rehberler ile çalışmaktadır. Avrupa Rüyası, tur lideri vb. kişilerle turlarınızı gerçekleştirmeyip; turlarınızda şehirlere geldiğinizde burası Roma hadi gidin gezin gibi anlayışın karşısındadır. Turlarınız profesyonel rehberler eşliğinde şehirlerin en önemli destinasyonları adım adım gezilerek anlatılarak şehir turları yapılmaktadır.

 • GÜVENLİ ONLINE İŞLEM

  Başvurudan kayıta, ödemeden tur sonrası değerlendirmeye kadar bütün işlemlerinizi güvenli bir şekilde internet üzerinden gerçekleştirebilme imkânı sunmaktadır. Katılımcılara özel olarak tanımlanan Gezgin Paneli üzerinden tüm işlemlerinizi takip edebilir, sorularınızı yol danışmanlarına sorabilir, ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

 • CANLI DESTEK

  7/24 online ve canlı destek hatlarıyla iletişim kolaylığı sağlayan Avrupa Rüyası, katılımcılarının tur organizasyonu hakkındaki tüm sorularına çözüm üreten bir ekibi bünyesinde bulundurmaktadır.

 • POPÜLER ŞEHİR SEÇİMLERİ

  Avrupa Rüyası, tüm rotalarında konaklama yapılacak şehirleri dünyanın en popüler şehirleri arasından seçer. (Cape Town, Oslo, Havana, Londra, Manchester, Liverpool Budapeşte, Prag, Stockholm Amsterdam, Roma, Lizbon, Paris, Venedik gibi) Benzer organizasyonlara oranla en fazla konaklama şehri bulunan ve kendi özgün rotalarını planlayan organizasyondur.

 • UYGUN FİYAT

  Avrupa Rüyası’nın turları, diğer tüm yurtdışı organizasyonlarına göre daha uygun bütçe ile tüm ekstra turlar dahil bir rota olarak hazırlanmıştır. Ekonomik bir şekilde tek seferde Avrupa kıtasını gezmeye yönelik programlar düzenlemektedir.

 • KATILIM KOLAYLIĞI

  Avrupa Rüyası’nın rotalarına katılım süreci diğer tüm yurtdışı organizasyonlarına oranla daha az yorucudur. Katılımcı, başvuru sürecinden kayıt ve tur organizasyonuna kadar tüm süreci kendisine atanan özel “Gezgin Girişi” panelinden takip edebilmektedir.

 • YENİ ŞEHİRLER, YENİ ARKADAŞLAR

  Avrupa Rüyası ile çıktığınız yolculukta bir otobüs dolusu yeni arkadaşlık ve unutulmaz dostluklar edinebilirsiniz. Katılımcılarıyla aile olmak kavramı, Avrupa Rüyası’nın hizmet ilkelerindendir.

 • DAHA FAZLA ŞEHİR

  Avrupa Rüyası ile daha kısa sürede daha çok ülke ve şehir görme şansına sahip olursunuz. Tek seferde Avrupa kıtasını, Britanya Yarımadasını, İber Yarımadasını, İskandinav coğrafyasını keşfedebilirsiniz.

 • DAHA FAZLA EĞLENCE

  Avrupa Rüyası ile mevcut diğer tur vb. organizasyonlardan çok daha fazla eğlenirsiniz. Her gün yeni bir şehirde uyanarak eşsiz deneyim yaşarsınız. Tek katıldığınız tur organizasyonundan kocaman bir aile olarak ülkeye geri dönersiniz, yeni arkadaşlarınızla, yeni rüya rotaların hayalini kurarsınız.

 • GÜVENLİ ÖDEME

  Avrupa Rüyası, tüm kredi kartlarına 6 taksit, havale, EFT fırsatları ile katılımcısının hayallerini gerçekleştirmesi için bütün imkanlarını seferber eder. Katılımcı 3D Secure sistemi kullanarak güvenli alışveriş yapmanıza yardımcı olur.

 • REFERANSIMIZ

  Avrupa Rüyasının en büyük referansı, 6755 katılımcısının görüş ve düşünceleridir. Katılımcı memnuniyetine önem veren Avrupa Rüyası, tüm turlarında katılımcılarına ailesinin bir bireyi gibi değer göstererek turlarını gerçekleştirmektedir.

İSTATİSTİKLERLE AVRUPA RÜYASI

Otobüsle Avrupa Turuna yeni bir soluk getiren markamız, 2023 yılı itibari ile 12. yaşını kutlamaktadır. Avrupa'ya taşıdığı yüzlerce katılımcı ve binlerce takipçisi ile sektörün en büyük markası ünvanını taşımaktadır.

110.587 BAŞVURU
5.495.000 KM YOL
445.650 AKTİF TAKİPÇİ
10.780 KATILIMCI
62 ÜLKE 185 ŞEHİR
19.785.000 TEKİL TAKİPÇİ