BAŞVURU YAP BİZİ ARAYIN Taksitli Ödeme 1750 EURO (Kişi Başı Ücret)
 • Alplerin Gölgesinde 4 Ülke
 • İsviçre, İtalya, Slovenya, Avusturya
 • Alp Dağları ve Gölleri
 • Tüm Ekstra Turlar Dahil

GEZİLECEK ÜLKELER ve ŞEHİRLER

Alp Gölleri ve Masal Şatoları turunda nereleri görüp gezeceğinizin listesi

 • İTALYA Milano, Como Gölü, Garda Gölü, Sirmione, Venedik
 • SLOVENYA Lübyana, Bled Gölü, Maribor
 • AVUSTURYA Salzburg, Graz, Hallstatt, Saint Gilgen, Wolfgang Gölü
 • İSVİÇRE Lugano
7 GÜN
6 GECE KONAKLAMA

*TÜM EKSTRA TURLAR FiYATA DAHİL

KONAKLAMA

 • 1. Milano
 • 2. Brescia
 • 3. Venedik
 • 4. Lübyana
 • 5. Graz
 • 6. Salzburg

*Alp Gölleri ve Şatoları turu boyunca konaklamalar 2 kişilik odalarda olacaktır. Konaklama 3 ve 4 yıldızlı otellerde olacaktır. Turumuz 6 gece konaklamalıdır.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • İstanbul – Milano / Salzburg – İstanbul uçak bileti
 • 6 gece otel konaklaması (2 kişilik odalarda)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Konaklama kahvaltıları (6 gün)
 • Şehir vergileri
 • Tüm ekstra turlar
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Bagaj Hakkı (20 kg geçmeyen valiz hakkı)

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Shengen Vize Ücreti (Yeşil pasaportu veya hizmet pasaportu olan katılımcılar vizeden muaftırlar)
 • Seyahat güvence paketi
 • Müze giriş ücretleri
 • Venedik Vaporetto ulaşım ücreti 10 Euro
 • Otel kahvaltıları hariç yeme-içme masrafları, kişisel harcamalar
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Yabancı, Yerel Servisler ve Rehber Şoför için Bahşişleri - 30 EURO

2024 TARİHLER

 • 1750 € 08 – 14 TEMMUZ
  91% Dolu

TUR PROGRAMI

Alp Gölleri Turu ile tek seferde İsviçre, İtalya, Slovenya, Avusturya ülkelerini gezmeye hazır mısınız! Avrupa Rüyası ile 7 günde 6 gece 4 ülke 10 şehir gezerek; Avrupa’nın en popüler göllerini gezeceksiniz.

Tüm ekstra turlar dahil konseptimizle, katılımcılarımız single farkı ödemeden yurtdışı turu yapacaklar. Profesyonel kokartlı rehber eşliğinde yapacağımız turumuzda her gece konaklamalı olup gidiş – dönüş uçaklı olarak gerçekleştireceğiz. Ve hepsinden önemlisi turumuzda 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeyeceksiniz.

Alp Gölleri ve Şatoları turu boyunca Lugano, Como, Milano, Garda Gölü, Venedik, Lübyana, Bled, Graz, Hallstatt, Saint Gilgen, Salzburg şehirlerini gezeceğiz.

1. GÜN İSTANBUL – MİLANO – LUGANO – COMO

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur günü belirlenen saatte buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından İstanbul – Milano tarifeli uçuşumuzla Milano Malpensa Havalimanına varıyoruz. İnişin ardından Como’ya geçiyoruz. Yolculuğun ardından rehberimiz eşliğinde İtalya’nın eşsiz güzellikteki Como Gölü’nü geziyoruz. Gezi sonrası doğa harikası İsviçre Alplerinin eteğindeki Lugano Gölünü göreceğiz. Buradaki fotoğraf molamızın ardından Milano’ya dönüyoruz. Varışın ardından Milano’daki otelimize geçiyoruz. Konaklama Milano otelimizde.

2. GÜN MİLANO – ISEO GÖLÜ – BRESCIA

Sabah oteldeki kahvaltı sonrası Milano’ya hareket ediyoruz. İtalya’da modanın ve finansın başkenti Milano’da şehir turumuz başlıyor. Duomo Meydanı, Milano Katedrali, Galleria Vittorio Emanuele II, Sforzesco Şatosu gezilecek yerlerden bazıları. Gezimizin tamamlayarak İtalya’nın doğa harikalarından Iseo Gölü’ne yolculuğumuz başlıyor. Varışın ardından katılımcılarımıza fotoğraf molası veriyoruz. Gezimizin sonrası Brescia bölgesindeki otelimize geçiyoruz. Konaklama Brescia bölgesi otelimizde.

3. GÜN SIRMİONE / GARDA GÖLÜ – VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası Sırmione kasabasına yolculuğumuz başlıyor. Varışın ardından Garda Gölü kenarındaki Sırmione kasabasını geziyoruz. Gezi sonrası Venedik’e yolculuğumuz başlıyor. Varışın ardından Venedik şehir turumuza başlıyoruz. Limanda bizi bekleyen vaporetto ile San Marco Meydanı’na geçiyoruz. Kısa süre kanal yolculuğu sonrası rehberimiz eşliğinde San Marco Bazilikası, Dükler Sarayı, Rialto Köprüsü göreceğiniz yerlerden bazılarıdır. Venedik şehir turu sonrası Venedik otelimize geçiyoruz. Konaklama Venedik otelimizde.

4. GÜN BLED – LÜBYANA

Sabah kahvaltı sonrası Julian Alpleri'nin eteğinde yer alan doğa harikası Bled Gölüne merhaba diyoruz. Rehberimiz eşliğinde kısa panoramik turun ardından katılımcılarımıza doğa molası veriyoruz. Bled Gölündeki gezinin ardından Lübyana’ya yolculuğumuz başlıyor. Yolculuğun ardından rehberimiz eşliğinde Preseren Meydanı, Üçlü Köprü ve Dragon Köprüsü gezilecek yerlerden bazıları. Gezimizin ardından konaklama yapacağımız Lübyana otelimize geçiyoruz. Konaklama Lübyana otelimizde.

5. GÜN LÜBYANA – MARİBOR – GRAZ

Sabah kahvaltı sonrası Avusturya’nın sanat şehri Graz’a hareket ediyoruz. Güzergahımızda Slovenya’nın tarihi şehirlerinden Maribor’u panoramik olarak geziyoruz. Gezimiz sonrası yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışın ardından rehberimiz eşliğinde Graz Old Town, Saat Kulesi ve Hauptplatz gezilecek yerlerden bazılarıdır. Gezilerimizin ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama Graz otelimizde.

6. GÜN HALLSTATT – ST GİLGEN – SALZBURG

Sabah otelimizde kahvaltının ardından Hallstatt’a hareket ediyoruz. Sırtını Avusturya Alplerine vermiş, önünde Hallstatter See Gölü uzanan, masallardan fırlamışçasına mimarisiyle büyüleyen Halstatt’a varıyoruz. Rehberimiz eşliğinde panoramik tur yapıyoruz. Gezimizin ardından Salzburg’a hareket ediyoruz. Yolculuk sırasında Avusturya’nın göl köyü Saint Gilgen de doğa molası veriyoruz. Molanın ardından Salzburg’a yolculuğumuz devam ediyor. Varışın ardından konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Konaklama Salzburg otelimizde.

7. GÜN SALZBURG – İSTANBUL

Sabah otelimizde kahvaltı sonrası rehberimiz eşliğinde Salzburg şehir turumuza başlıyoruz. Mirabell Sarayı, Salzburg Katedrali, Residenzplatz gezilecek yerlerden bazılarıdır. Salzburg Havalimanı’na yolculuğumuz başlıyor. Yolculuk sonrası check-in, pasaport kontrol ve valiz teslim işlemlerini tamamladıktan sonra tarifeli uçağımızla İstanbul yolculuğumuz başlıyor. Bir sonraki rüya rotada buluşmak üzere…

Önemli Uyarı: Avrupa Rüyası; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

BAŞVURU ADIMLARI

Başvuru Adımları

1. Katılmak istediğiniz turu seçerek başvuru formu doldurun
2. SMS onayınız telefonunuza gelecektir
3. Mail yoluyla tüm detaylar size gönderilecektir
4. 24 saat içerisinde yol danışmanlarımız size dönüş sağlayacaktır

Kayıt Adımları

1. Uluslararası Seyahat Sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır
2. Kesin kayıt bedeli havale, EFT ya da kredi kartı yöntemleri ile ödenir
3. Sizden istenen evraklar “Gezgin Girişi” paneline yüklenir
4. Orijinal evraklar 3 gün içinde İstanbul şubemize kargolanır

Başvurumu yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Başvuru formundaki doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli yerler, telefon numaranız ve mail adresinizin bulunduğu kısımdır. Numaranızı ve mailinizi hatalı girmeniz durumunda bilgilendirme mesajları tarafınıza ulaştırılamayacaktır. Bilgileri hatalı girmeniz durumunda sistem sizi otomatik olarak eleyecektir. Çünkü bilgileriniz doğrulanmamış olacak ve sahte başvuru olarak algılanacaktır.

Başvuru yaparken pasaportum olması gerekir mi?

Eğer geçerli bir pasaportunuz varsa bunu başvuru formunda işaretlemeniz sizin için kolaylık sağlayacaktır. Pasaportuz yoksa, bulunduğunuz ilin ve ilçenin Nüfus Müdürlüklerinden başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu sebeple, başvuru sırasında pasaportunuzun olması gibi bir koşul aranmamaktadır.

Arkadaşımla gelmek istiyorum, bunu nasıl belirtmeliyim?

Başvuru formunu doldurduktan sonra yol danışmanlarımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle konaklama, birlikte yolculuk yapma gibi isteklerinize yönelik sistem üzerinde arkadaşınızla ile eşleştirme işlemleri kolayca yapılacaktır.

Başvuruma ne zaman dönüş yapılır?

Başvurunuza 24 saat içinde yol danışmanlarımız tarafından dönüş yapılmaktadır.

Başvurum kabul edildi ne yapmam gerekir?

Başvurunuz onaylandıktan sonra sözleşmenizi onaylayıp, evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir. (bknz. Kayıt İşlemleri) Bundan sonraki her adımda yol danışmanlarınız yanınızda olacaktır.

Kayıt işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Haklarınızı koruyan Uluslararası Seyahat Sözleşmesi’nin her sayfasını okuyup imzaladıktan sonra öncelikle elektronik ortamda tarafımıza göndermelisiniz. Ardından kesin kayıt ücreti olan ilk taksitinizi ödediğinizde kaydınız gerçekleşecektir ve anlık SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Kayıt evraklarımı sisteme nasıl yüklemeliyim?

Kayıt evraklarınızı taratıp “Gezgin Girişi” profilinizden sisteme yükleyebilirsiniz.

Kayıt işlemleri için hangi evrakları göndermeliyim?

1) Uluslararası Seyahat Sözleşmesindeki boşlukları doldurup sözleşmenin tüm sayfalarını imzalayarak, sözleşmedeki tüm sayfaları okunur şekilde taratıp bir bütün haline getirerek sisteme yükleyebilirsiniz.

2) Kimlik fotokopisi

3) 1 adet vesikalık fotoğraf


Belirtilen evrakları kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra 3 gün içinde kargo aracılığıyla da İstanbul şubemizin adresine göndermeniz gerekmektedir.

PASAPORT VİZE İŞLEMLERİ

Tura katılmak için başvuru yapacağım ama pasaportumun olmasına gerek var mı?

Pasaport başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu yüzden turlara başvuru sırasında pasaportunuzun olması zorunluluğu yoktur.

Pasaportumu ne zaman çıkartmalıyım?

Seyahatinize 3 ay kala vize işlemleriniz başlayacağı için tur başlangıç tarihinden 4 ay önce pasaportunuzun en az 2 yıllık olarak temin edilmiş olması gerekmektedir. Pasaportunuzun tur tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerliliğinin olması gerekmektedir.

Pasaportumu nereden nasıl çıkartacağım?

Pasaport başvurunuzu tur başlangıç tarihinden en az 4 ay önce bulunduğunuz il ve ilçenin Nüfus Müdürlüğünden yapabilirsiniz. Randevunuzu www.epasaport.gov.tr adresinden randevu alabilirsiniz. Detaylı bilgi için internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nüfus müdürlüğünüzden umuma mahsus (bordo), yeşil (hususi) ve diğer pasaport türleri için başvuru yapabilirsiniz. Bordo pasaport için gerekli olan belgeler:

1.T.C. Nüfus cüzdanı aslı

2.2 adet pasaport biyometrik resmi (Son 6 ayda çekilmiş olması önemli)

3.Müracaat sırasında parmak izi alınacaktır.

4.Varsa daha önce alınmış pasaportların aslı

5.Pasaport harç ve cüzdan bedellerinin dekontu ile birlikte şahsen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ortalama bir hafta içerisinde pasaportunuz çıkmaktadır. Pasaport işleminizi tamamladıktan sonra vize işlemlerine geçebilirsiniz. Yeşil pasaportlu veya AB vatandaşıysanız, vize için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Vize işlemlerini kendim yapabilir miyim?

İsteyen katılımcımız vize işlemlerini kendisi yapabilir ya da Avrupa Rüyası vize koordinasyon ekibi aracılığıyla başvurusunu yapabilir.

ÖDEME PLANI

1750 EURO olan tur bedeli için HAVALE, EFT, KREDİ KARTI ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

Peşin ödemelerde 40 EURO indirim uygulanmaktadır

GRUP ÖDEME İNDİRİMİ

4 kişi ve üzeri grup katılımlarında kişi başı 40 Euro indirim uygulanmaktadır. Grup indirimleri diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez!

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YÖNTEMİ

3D Secure sistemini kullanarak web sitemizden online olarak tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

HAVALE, EFT İLE ÖDEME YÖNTEMİ

Şirket hesaplarımıza EURO veya TL olarak ödeme yapabilirsiniz. *TL olarak ödeme yapmak isteyen katılımcılarımız, yol danışmanlarımızdan güncel kur bilgisi almaları gerekmektedir.

Eft ve havale ile taksitli bir şekilde ödeme yapmak isteyenler katılmış olduğu tur tarihinden 30 gün önce ödemesini bitirmelidir.

EFT İLE TAKSİTLİ ÖDEME PLANI

Kesin Kayıt - 750 €

1.Taksit - 500 € - Takip eden ayın 15’i

2.Taksit - 500 €

KALİTE POLİTİKAMIZ

Avrupa Rüyası turları, tur lideri ya da koordinatör vb. adları taşıyan kişilerle düzenlenmez. Profesyonel tur rehberleri tarafından organize edilir.

Avrupa Rüyası turlarında ekstra tur ücreti adı altında ekstra 1 Euro dahi talep etmez. Katılımcının minimum maliyetlerle Avrupa kıtasını tek seferde gezip görmesini sağlar. Avrupa Rüyası için katılımcıların menfaatleri kısa vadeli yüksek karlardan daha önemlidir.

Avrupa Rüyası, tüm rotalarında konaklama yapılacak şehirleri dünyanın en popüler şehirleri arasından seçer. (Cape Town, Oslo, Havana, Londra, Manchester, Liverpool Budapeşte, Prag, Stockholm Amsterdam, Roma, Lizbon, Paris, Venedik gibi) Benzer organizasyonlara oranla en fazla konaklama şehri bulunan organizasyondur. Konaklamalar katılımcıların yorulmaya başladıkları zaman dilimine göre dizayn edilir. Katılımcının tüm şehirlerden maksimum fayda sağlaması öngörülür. Konaklama yapılan oteller 3 & 4 yıldızlı olup şehir merkezlerine ya da ulaşıma yakın otellerden seçilir ve en fazla iki kişilik odalarda konaklama yapılır.

Avrupa Rüyası bireysel katılan katılımcıların yalnızlığını derinleştirmez. Diğer tur şirketleri gibi 500 Euro'ya varan single farkı ücreti uygulamaz. "En iyi rota, en uygun fiyat" mottosuyla hareket eder.

Avrupa Rüyası ekibi kar marjlarını öncelemez; şoföründen tur rehberine, yol danışmanlarından vize ekibine kadar tüm ekibimiz, katılımcıların bu yaşına kadar bu seyahati hayal ettiğini, arkadaşlarına ve ailesine anlattığını ve en önemlisi tur ücretini zor şartlarda temin ettiğinin bilincindedir. Beklentilerinin, hayal ettiklerinin hayatlarının en güzel günlerini geçmesi için tur detayları için aylarca hazırlık yapar. Başvuru anından itibaren katılımcının kendini tur satın alan bir kişi gibi değil bu muhteşem maceranın ve ekibin bir parçası olduğunu hissetmesini sağlar.

Avrupa Rüyası katılımcısının tur fiyatlarının orantısız artmasına sebep olabilecek abartılı reklam politikası izlemez. Tüm enerjisini katılımcı adaylarının hayallerinin gerçekleşmesi için harcar.

Avrupa Rüyası'nın kalite ölçüsü, daha önce Avrupa Rüyası'na katılan katılımcılarının görüş ve düşünceleridir. Avrupa Rüyası’na bugüne katılan katılımcılarda memnuniyet oranı % 93‘tür. Bu seviyeyi korumak için 7/24 çalışır.

Avrupa Rüyası, Avrupa kıtasına dönük organizasyonlar düzenleyen İstanbul, Ankara ve İzmir şubeleri bulunan tek kurumsal markadır.

Avrupa Rüyası T.C. Kültür Turizm Bakanlığı gözetiminde faaliyet gösteren bir seyahat acentasıdır. TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)‘a bağlıdır. Belge No:10058. Kaçak turizm faaliyetlerinin karşısındadır.

Avrupa Rüyası katılımcısı tur satın aldığı andan itibaren “Seyahat Güvence Paketi” ile tüm haklarını garanti altına alabilir. Avrupa Rüyası & HDI Sigorta A.Ş. işbirliğiyle hazırlanan protokolle katılımcılarına tur satın aldığı andan itibaren haklarını (Turdan Cayma - İptal hakkı, Vize Reddi, Beklenmedik Tedavi Giderleri, Tıbbi Acil Durumlar, Kaza Durumları, Tıbbi Amaçlı Nakil/Ülkeye Geri Dönme vb.) saklı tutma imkanı sağlar. Otobüsle Avrupa turlarında bu kapsamda bir şartname Türkiye’de ilk ve tektir.