BAŞVURU YAP BİZİ ARAYIN Taksitli Ödeme 3995 EURO (Kişi Başı Ücret)
 • STAR ALLIANCE Kalitesiyle
 • Tüm Ekstra Turlar Dahil
 • Her Gece Konaklama

GEZİLECEK ÜLKELER ve ŞEHİRLER

İzlanda Kuzey Işıkları turunda nereleri görüp gezeceğinizin listesi

 • İZLANDA Reykjavik, Thingvellir Ulusal Parkı, Gullfoss, Seljalandsfoss Şelalesi, Reynisfjara Plajı, Skartafell Milli Parkı ve Buzulu, Jokulsarlon Buzul Gölü, Vestrahorn, Hveragerdi Seraları, Blue Lagoon
 • DANİMARKA Kopenhag
7 GÜN
6 GECE KONAKLAMA

*TÜM EKSTRA TURLAR FiYATA DAHİL

KONAKLAMA

 • 1. Reykjavik (3 gece)
 • 2. Vik (2 gece)
 • 3. Kopenhag

İzlanda Kuzey Işıkları turu boyunca konaklamalar 2 kişilik odalarda olacaktır. Konaklama 3 ve 4 yıldızlı otellerde olacaktır. Turumuz 7 gece konaklamalıdır.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • İstanbul – Kopenhag / Kopenhag - İstanbul uçak bileti
 • Kopenhag – Reykjavik / Reykjavik – Kopenhag ara uçuş bileti
 • 6 gece otel konaklaması (2 kişilik odalarda)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Konaklama kahvaltıları (6 gün)
 • Şehir vergileri
 • Tüm ekstra turlar
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Bagaj Hakkı (20 kg geçmeyen valiz hakkı)

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Shengen Vize Ücreti (Yeşil pasaportu veya hizmet pasaportu olan katılımcılar vizeden muaftırlar)
 • Seyahat güvence paketi
 • Müze giriş ücretleri
 • Otel kahvaltıları hariç yeme-içme masrafları, kişisel harcamalar
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Yabancı, Yerel Servisler ve Rehber Şoför için Bahşişleri - 20 EURO

İZLANDA KUZEY IŞIKLARI TUR PROGRAMI

1. GÜN İSTANBUL – KOPENHAG

İzlanda turu katılımcılarımız tur günü belirlenen tarih ve saatte İstanbul Havalimanında buluşma. Havalimanında Avrupa Rüyası koordinatörlerimizin bilgilendirmeleri sonrası valiz teslim ve check-in işlemlerinin yaptıktan sonra turumuz başlıyor. Türk Hava Yolları İstanbul – Kopenhag tarifeli uçuşuyla Kopenhag’a hareket ediyoruz. Varışın ardından Kopenhag’a geçiyoruz. Varışın ardından rehberimiz eşliğinde Kopenhag şehir turu ve serbest zaman. Küçük Deniz Kızı Heykeli, Frederik Kilisesi, City Hall Square gezilerimizi yapacağız. Gezinin ardından Kopenhag otelimize geçiyoruz. Konaklama KOPENHAG otelimizde.

2. GÜN KOPENHAG - REYKJAVİK

Sabah Stockholm otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra Kopenhag Havalimanına geçiyoruz. Varışın ardından valiz teslim ve check-in işlemlerinin yapıyoruz. İcelandair ile Kopenhag – Reykjavik tarifeli uçuşuyla Reykjavik’e hareket ediyoruz. Varışın ardından Keflavík Uluslararası Havalimanında pasaport kontrolünden geçiyoruz. İzlanda’nın başkenti olan Reykjavik, kutup bölgesine en yakın başkent olma unvanına sahip olup kutup yaşamını yerinde deneyimleyeceğiz. İzlanda’da ilk günümüzde rehberimiz eşliğinde Hallgrimskirkja Kilisesi, Sun Voyager Anıtı ve şehrin en işlek caddesi Skolavördustigur’u göreceğiz. Gezimizin ardından otele transfer. Odalara yerleştikten sonra rehberimizin kuzey ışıkları avı için belirleyeceği rotaya hareket ediyoruz. İzlanda kuzey ışıkları avı sonrası otele dönüyoruz. Konaklama REYKJAVİK otelimizde.

3. GÜN HRAUNFOSSAR – BARNAFOSS – AKRANES - REYKJAVİK

Sabah kahvaltının ardından İzlanda’da büyüleyici gezi günümüze başlıyoruz. Batı İzlanda’nın kırsal manzarasını keşfedeceğimiz rota boyunca yol aldıktan sonra ilk durağımız Hraunfossar ve Barnafoss Şelaleleri olacak. Lav çatlaklarına akan küçük şelalelerin oluşturduğu alanda doğa yürüyüşü yapacağız. Buradaki serbest zamanın ardından İzlanda’nın sahil şehirlerinden Akranes’e geçiyoruz. Burada fotoğraflara konu olan deniz fenerini ve sahil kasabasını keşfedeceğiz. Buradaki fotoğraf molamızın ardından hava durumuna bağlı olarak kuzey ışıkları avı yapacağız. Etkinliğimizin ardından otele transfer. Konaklama REYKJAVİK otelimizde.

4. GÜN REYKJAVİK – GOLDEN CIRCLE (ALTIN ÇEMBER) THINGVELLIR NATIONAL PARK – GEYSIR – GULLFOSS
SKOGAFOSS – REYNISFJARA - KALFAFELL

İzlanda Kuzey Işıkları turumuzun ikinci gününde İzlanda’danın Altın Çember rotasını geziyoruz. Kutuplara yakın en hayret verici coğrafyalardan biri olan İzlanda gerek coğrafyası gerekse tarihi yanıyla UNESCO Dünya Mirasları arasında yer alan Thingvellir Ulusal Parkı ile gezimize başlıyoruz. Rift Vadisinin eşsiz manzarasını, Thingvallavatn Gölünü göreceğiz. Buradaki gezilerimizin ardından Haukadalur Vadisinde yer alan Geysir jeotermal alanına geçiyoruz. Burada 25 metreye kadar patlayabilen aktif Strokkur’u izleyeceğiz. Geysir ziyaretimizin ardından İzlanda’nın görkemli şelalelerinden olan Gullfoss’da fotoğraf molası vereceğiz. Fotoğraflarımızı aldıktan sonra Seljalandsfoss Şelalesine geçiyoruz. 60 metre yüksekten düşen şelaleyi fotoğrafladıktan sonra İzlanda’daki doğa gezimize devam ediyoruz. Seljalandsfoss Şelalesi çok su sıçrattığı için ziyaretinde üzerinizde su geçirmez kıyafetler olmasını tavsiye ederiz. Şelaleleri fotoğrafladıktan sonra simsiyah plajıyla görenleri büyüleyen Reynisfjara Plajını ziyaret ediyoruz. Burada bazalt kaya oluşumlarını, Atlantik Okyanusunu göreceğiz. Gezimizin ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama KALFAFELL otelimizde.

5. GÜN SKAFTAFELL BUZULU, JOKULSARLON, VESTRAHORN

Sabah kahvaltının ardından buzullar, volkanlar ve güçlü nehirlerin beslediği şelalelerle dolu bir coğrafyada yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız Skartafell Milli Parkı ve Buzulu ile güne başlıyoruz. Milli Parkta buzulun üzerine kadar yürüyüş yapacağız ve yakından Skartafell Buzulunu fotoğraflayacağız. Daha sonra İzlanda’nın günümüze kadar ulaşan son çimen kiliselerinden Hof Kilisesini göreceğiz. Buradaki gezimizin ardından Jokulsarlon Buzul Gölüne geçeceğiz. Varışın ardından fotoğraflarımızı çekip manzarasıyla nefes kesen Vestrahorn’a ulaşacağız. Burada yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra Viking Köyünü keşfedip otelimize transfer olacağız. Konaklama KALFAFELL otelimizde.

6. GÜN DYRHOLAEY DENİZ FENERİ – SELJALANDSFOSS –HVERAGERDİ SERALARI – BLUE LAGOON - REYKJAVİK

Sabah kahvaltımızın ardından Reykjavik’e dönüş rotamızın üzerinde yer alan okyanusa doğru uzanan tepeden büyüleyici manzaraya dahip Dyrholaey Deniz Fenerini fotoğraflayacağız. Bu gezimizin ardından İzlanda’nın güney sahillerindeki Seljalandsfoss Şelalesinde doğa molası vereceğiz. Buradaki gezimizin ardından İzlanda gibi soğuk coğrafyada bir vahayı anımsatan Hveragerdi Seralarını keşfettikten sonra Reykjanes Milli Parkı üzerinden masmavi sularıyla ünlü Blue Lagoon’e varıyoruz. Programımızın sonra gününde sıcak su havuzlarında yorgunluk atıyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından Reykjavik otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği sonrası havanın da uygun olması dahilinde rehberimiz eşliğinde kuzey ışıkları avına çıkıyoruz. Gezi sonrası otele geçiyoruz. Konaklama REYKJAVİK otelimizde.

7. GÜN REYKJAVİK – KOPENHAG

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Keflavík Uluslararası Havalimanına geçiyoruz. Varışın ardından pasaport kontrolünden geçiyoruz. Valiz ve check-in işlemlerinden geçtikten sonra uçağa biniyoruz. İcelandair’in Reykjavik - Kopenhag tarifeli uçuşuyla Kopenhag’a hareket ediyoruz. Varışın ardından Kopenhag Uluslararası Havalimanında pasaport kontrolünden geçiyoruz. Pasaport, vize, check-in, bagaj işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları’nın Kopenhag - İstanbul tarifeli uçağıyla İstanbul’a uçuyoruz. İskandinav ve Kuzey Avrupa turumuz sona eriyor. Başka bir rüya rotada görüşmek üzere. Avrupa Rüyası ile kalın.

KUZEY IŞIKLARI HAKKINDA

İzlanda Kuzey Işıkları turu sırasında kalacağımız oteller yerleşim yerlerine uzak destinasyonlardan seçilmiştir. Bunun sebebi Kuzey Işıklarını daha rahat görebilme imkanı sağlamasıdır. Ancak Kuzey Işıkları doğal olarak meydana geldiği için (yani bir doğa olayı olduğu için) havanın karanlık, gökyüzünün açık ve hava koşullarının da buna izin vermesi gereklidir.

Doğanın izin vermesi durumunda İzlanda Kuzey Işıkları turumuzda dans eden kuzey ışıklarının yarattığı büyülü gösteriyi görebilme imkanımız olacaktır. Otellerin büyük çoğunluğu, siz uyurken kuzey ışıkları görülürse istek üzerine uyandırma hizmeti sunmaktadır.

Her şeyden önce, Kuzey Işıkları bir doğa olayı olup bu sebeple görebileceğimize dair asla söz veremiyoruz. Bu ışıkların görünmesi atmosfer, hava koşullarına bağlıdır. Kuzey ışıklarını görebilmek için en iyi zaman havanın karanlık olduğu Eylül ve Mart ayları arasıdır. Gökyüzünün olabildiğine karanlık olması gerekir, onları görebilmek için en iyi yerler de şehir ışıklarından uzak yerlerdir.

Önemli Uyarı: Avrupa Rüyası; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

BAŞVURU ADIMLARI

Başvuru Adımları

1. Katılmak istediğiniz turu seçerek başvuru formu doldurun
2. SMS onayınız telefonunuza gelecektir
3. Mail yoluyla tüm detaylar size gönderilecektir
4. 24 saat içerisinde yol danışmanlarımız size dönüş sağlayacaktır

Kayıt Adımları

1. Uluslararası Seyahat Sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır
2. Kesin kayıt bedeli havale, EFT ya da kredi kartı yöntemleri ile ödenir
3. Sizden istenen evraklar “Gezgin Girişi” paneline yüklenir
4. Orijinal evraklar 3 gün içinde İstanbul şubemize kargolanır

Başvurumu yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Başvuru formundaki doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli yerler, telefon numaranız ve mail adresinizin bulunduğu kısımdır. Numaranızı ve mailinizi hatalı girmeniz durumunda bilgilendirme mesajları tarafınıza ulaştırılamayacaktır. Bilgileri hatalı girmeniz durumunda sistem sizi otomatik olarak eleyecektir. Çünkü bilgileriniz doğrulanmamış olacak ve sahte başvuru olarak algılanacaktır.

Başvuru yaparken pasaportum olması gerekir mi?

Eğer geçerli bir pasaportunuz varsa bunu başvuru formunda işaretlemeniz sizin için kolaylık sağlayacaktır. Pasaportuz yoksa, bulunduğunuz ilin ve ilçenin Nüfus Müdürlüklerinden başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu sebeple, başvuru sırasında pasaportunuzun olması gibi bir koşul aranmamaktadır.

Arkadaşımla gelmek istiyorum, bunu nasıl belirtmeliyim?

Başvuru formunu doldurduktan sonra yol danışmanlarımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle konaklama, birlikte yolculuk yapma gibi isteklerinize yönelik sistem üzerinde arkadaşınızla ile eşleştirme işlemleri kolayca yapılacaktır.

Başvuruma ne zaman dönüş yapılır?

Başvurunuza 24 saat içinde yol danışmanlarımız tarafından dönüş yapılmaktadır.

Başvurum kabul edildi ne yapmam gerekir?

Başvurunuz onaylandıktan sonra sözleşmenizi onaylayıp, evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir. (bknz. Kayıt İşlemleri) Bundan sonraki her adımda yol danışmanlarınız yanınızda olacaktır.

Kayıt işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Haklarınızı koruyan Uluslararası Seyahat Sözleşmesi’nin her sayfasını okuyup imzaladıktan sonra öncelikle elektronik ortamda tarafımıza göndermelisiniz. Ardından kesin kayıt ücreti olan ilk taksitinizi ödediğinizde kaydınız gerçekleşecektir ve anlık SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Kayıt evraklarımı sisteme nasıl yüklemeliyim?

Kayıt evraklarınızı taratıp “Gezgin Girişi” profilinizden sisteme yükleyebilirsiniz.

Kayıt işlemleri için hangi evrakları göndermeliyim?

1) Uluslararası Seyahat Sözleşmesindeki boşlukları doldurup sözleşmenin tüm sayfalarını imzalayarak, sözleşmedeki tüm sayfaları okunur şekilde taratıp bir bütün haline getirerek sisteme yükleyebilirsiniz.

2) Kimlik fotokopisi

3) 1 adet vesikalık fotoğraf


Belirtilen evrakları kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra 3 gün içinde kargo aracılığıyla da İstanbul şubemizin adresine göndermeniz gerekmektedir.

PASAPORT VİZE İŞLEMLERİ

Önemli Bilgilendirme

Yurt dışına seyahat edecek tüm yolcularımızın, mevcut geçerli bulunan pasaportlarının geçerlilik süresi en az 3 yıl olmalıdır. Ayrıca seyahat bitiminden sonrapasaport geçerlilik süreleri 6 ay daha olmalıdır.

AVRUPA TURLARIMIZDA, MULTİ SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR. Yeşil pasaport, gri pasaport, diplomatik pasaport sahipleri vizeden muaftır.

Tura başvuru yapacağım ama pasaportumun olmasına gerek var mı?

Avrupa Rüyası turlarına başvuru yapmak için pasaport olmasına gerek yoktur. Pasaportunuzu çıkartmadan da turlara başvuru yapabilirsiniz. Tura kayıt olduktan sonra pasaport başvurunuzu yaparak pasaportunuz çıkınca vize danışmanınıza pasaportunuzu beyan edebilirsiniz. Pasaport başvurunuzu tur kayıt işlemleri itibariyle yapabilirsiniz. Bu yüzden turlara başvuru sırasında pasaportunuzun olması zorunluluğu yoktur.

Pasaportumu ne zaman çıkartmalıyım?

Pasaportunuzu tur kayıt işlemlerinizi yaptıktan sonra yapabilirsiniz. Seyahatinize en az 4 ay kala vize işlemleriniz başlayacağı için en az 3 yıllık pasaportunuzu temin etmeniz gerekmektedir. Pasaportunuzun tur tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerliliğinin olması gerekmektedir.

Pasaportumu nereden nasıl çıkartacağım?

Pasaport başvurunuzu bağlı olduğunuz il ve ilçenin Nüfus Müdürlüğünden yapabilirsiniz. Randevunuzu randevu.nvi.gov.tr adresinden randevu alabilirsiniz. Detaylı bilgi için internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nüfus müdürlüğünüzden umuma mahsus (bordo), yeşil (hususi) ve diğer pasaport türleri için başvuru yapabilirsiniz. Bordo pasaport için gerekli olan belgeler:

1.T.C. Nüfus cüzdanı aslı

2.2 adet pasaport biyometrik resmi (Son 6 ayda çekilmiş olması önemli)

3.Müracaat sırasında parmak izi alınacaktır.

4.Varsa daha önce alınmış pasaportların aslı

5.Pasaport harç ve cüzdan bedellerinin dekontu ile birlikte şahsen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ortalama bir hafta içerisinde pasaportunuz çıkmaktadır. Pasaport işleminizi tamamladıktan sonra vize işlemlerine geçebilirsiniz. Yeşil pasaportlu veya AB vatandaşıysanız, vize için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Vize işlemlerini kendim yapabilir miyim?

İsteyen katılımcımız vize işlemlerini kendisi yapabilir ya da Avrupa Rüyası Vize Ekibi aracılığıyla başvurusunu yapabilir.

Vize işlemleri nasıl yapılıyor?

1. Katılımcılara vize ekibimiz tarafından konsolosluklardan randevu alınır. Randevu tarih ve saatleri konsoloslukların yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

2. Katılımcılara mail aracılığıyla vize evrak listesi gönderilir.

3. Evraklar hakkında her türlü soruyu Avrupa Rüyası vize ekibimize sorabilirsiniz.

4. Vize evraklarınız kontrol edilir, eksik ya da yanlış evrak varsa tarafınıza bildirilir.

5. Katılımcı vize randevusuna gelerek parmak izini verir. Vize işlemleri tamamlanır.

6. Konsolosluklar kişiye göre ek evrak isteme yetkisine sahiptir. Başvuru yapılan konsolosluğa göre vize başvurusu sırasında mülakat ya da benzeri görüşme yapılabilmektedir.

7. İstenen evrakların tamamı eksiksiz temin edilmelidir.

8. Katılımcıların son 6 aylık banka dökümlerini yanlarında vize başvurusuna gelirken getirmelidir ve son 7 gün içinde alınmış güncel olması gerekir. Son 6 aylık hesap dökümü bankadan kaşeli imza sirküsü ile alınmalıdır. Hareketli (sürekli kullanılan bir hesap) olmalıdır.

9. Katılımcı öğrenci, ev hanımı ise masraflarını karşılayacak kişinin (Sponsor olanın) evraklarını hazırlamalıdır. Katılımcı özel sektör çalışanıysa kendi şirketinin evraklarını hazırlamalıdır. Katılımcı memursa kendi kurumunun evraklarını hazırlamalıdır. Evraklarla ilgili detaylı bilgileri vize ekibimiz katılımcılara mail aracılığıyla bildirilir.

Vize işlemlerini hangi şehirden yapmalıyım?

Vize başvurusu yapacağınız il sizin ikamet adresiniz, okuduğunuz veya çalıştığınız şehre göre değişiklik göstermektedir. Vize işlemleriniz tur başlangıç tarihine 6 ay kala başlamaktadır. Gereken evraklar tamamladıktan sonra Avrupa Rüyası Vize Ekibi aracılığıyla ile başvurunuzu gerçekleştirirsiniz.

ÖDEME PLANI

3995 EURO olan tur bedeli için HAVALE, EFT, KREDİ KARTI ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

Peşin ödemelerde 40 EURO indirim uygulanmaktadır

GRUP ÖDEME İNDİRİMİ

4 kişi ve üzeri grup katılımlarında kişi başı 40 Euro indirim uygulanmaktadır. Grup indirimleri diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez!

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YÖNTEMİ

3D Secure sistemini kullanarak web sitemizden online olarak tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

HAVALE, EFT İLE ÖDEME YÖNTEMİ

Şirket hesaplarımıza EURO veya TL olarak ödeme yapabilirsiniz. *TL olarak ödeme yapmak isteyen katılımcılarımız, yol danışmanlarımızdan güncel kur bilgisi almaları gerekmektedir.

Eft ve havale ile taksitli bir şekilde ödeme yapmak isteyenler katılmış olduğu tur tarihinden 30 gün önce ödemesini bitirmelidir.

EFT İLE TAKSİTLİ ÖDEME PLANI

Kesin Kayıt - 495 €

1. Taksit - 700 € - Takip eden ayın 15’i

2. Taksit - 700 €

3. Taksit - 700 €

4. Taksit - 700 €

5. Taksit - 700 €

KALİTE POLİTİKAMIZ

Avrupa Rüyası turları, tur lideri ya da koordinatör vb. adları taşıyan kişilerle düzenlenmez. Profesyonel tur rehberleri tarafından organize edilir.

Avrupa Rüyası turlarında ekstra tur ücreti adı altında ekstra 1 Euro dahi talep etmez. Katılımcının minimum maliyetlerle Avrupa kıtasını tek seferde gezip görmesini sağlar. Avrupa Rüyası için katılımcıların menfaatleri kısa vadeli yüksek karlardan daha önemlidir.

Avrupa Rüyası, tüm rotalarında konaklama yapılacak şehirleri dünyanın en popüler şehirleri arasından seçer. (Cape Town, Oslo, Havana, Londra, Manchester, Liverpool Budapeşte, Prag, Stockholm Amsterdam, Roma, Lizbon, Paris, Venedik gibi) Benzer organizasyonlara oranla en fazla konaklama şehri bulunan organizasyondur. Konaklamalar katılımcıların yorulmaya başladıkları zaman dilimine göre dizayn edilir. Katılımcının tüm şehirlerden maksimum fayda sağlaması öngörülür. Konaklama yapılan oteller 3 & 4 yıldızlı olup şehir merkezlerine ya da ulaşıma yakın otellerden seçilir ve en fazla iki kişilik odalarda konaklama yapılır.

Avrupa Rüyası bireysel katılan katılımcıların yalnızlığını derinleştirmez. Diğer tur şirketleri gibi 500 Euro'ya varan single farkı ücreti uygulamaz. "En iyi rota, en uygun fiyat" mottosuyla hareket eder.

Avrupa Rüyası ekibi kar marjlarını öncelemez; şoföründen tur rehberine, yol danışmanlarından vize ekibine kadar tüm ekibimiz, katılımcıların bu yaşına kadar bu seyahati hayal ettiğini, arkadaşlarına ve ailesine anlattığını ve en önemlisi tur ücretini zor şartlarda temin ettiğinin bilincindedir. Beklentilerinin, hayal ettiklerinin hayatlarının en güzel günlerini geçmesi için tur detayları için aylarca hazırlık yapar. Başvuru anından itibaren katılımcının kendini tur satın alan bir kişi gibi değil bu muhteşem maceranın ve ekibin bir parçası olduğunu hissetmesini sağlar.

Avrupa Rüyası katılımcısının tur fiyatlarının orantısız artmasına sebep olabilecek abartılı reklam politikası izlemez. Tüm enerjisini katılımcı adaylarının hayallerinin gerçekleşmesi için harcar.

Avrupa Rüyası'nın kalite ölçüsü, daha önce Avrupa Rüyası'na katılan katılımcılarının görüş ve düşünceleridir. Avrupa Rüyası’na bugüne katılan katılımcılarda memnuniyet oranı % 93‘tür. Bu seviyeyi korumak için 7/24 çalışır.

Avrupa Rüyası, Avrupa kıtasına dönük organizasyonlar düzenleyen İstanbul, Ankara ve İzmir şubeleri bulunan tek kurumsal markadır.

Avrupa Rüyası T.C. Kültür Turizm Bakanlığı gözetiminde faaliyet gösteren bir seyahat acentasıdır. TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)‘a bağlıdır. Belge No:10058. Kaçak turizm faaliyetlerinin karşısındadır.

Avrupa Rüyası katılımcısı tur satın aldığı andan itibaren “Seyahat Güvence Paketi” ile tüm haklarını garanti altına alabilir. Avrupa Rüyası & HDI Sigorta A.Ş. işbirliğiyle hazırlanan protokolle katılımcılarına tur satın aldığı andan itibaren haklarını (Turdan Cayma - İptal hakkı, Vize Reddi, Beklenmedik Tedavi Giderleri, Tıbbi Acil Durumlar, Kaza Durumları, Tıbbi Amaçlı Nakil/Ülkeye Geri Dönme vb.) saklı tutma imkanı sağlar. Otobüsle Avrupa turlarında bu kapsamda bir şartname Türkiye’de ilk ve tektir.