Avrupa turuna mı çıkmayı düşünüyorsunuz! Türkiye’de otobüsle Avrupa turu denilince akla ilk gelen firma olan Avrupa Rüyası ile tek seferde Avrupa kıtasını gezebilirsiniz.

Her sabah başka ülkede uyanmak hayaliniz varsa Avrupa Rüyası turlarıyla gezmenin en güzel yanı; 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden seyahat etmeniz. Üstelik Avrupa turunuz boyunca size profesyonel kokartlı rehberlerde eşlik ediyor ve Avrupa’nın Paris, Roma, Amsterdam, Prag, Budapeşte, Venedik gibi popüler şehirlerinde 3, 4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklıyorsunuz. Konakladığınız rüya şehirlerde sabah kahvaltıları içinde ayrıca bir ücret ödemiyorsunuz.

Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu

TURSAB’a kayıtlı olan Avrupa Rüyası ile Balkanlardan Balkanlar, Britanya, Avrupa, İskandinavya, Endülüs, Küba, Afrika, Adriyatik turlarına çıkabilirsiniz. 

Düş peşinde yola çıkarak her sabah başka ülkede uyanmak sizin de mutluluk kaynağınız ise Avrupa Rüyası turları tamda size göre! Peki, Avrupa Rüyası turları ile nereleri göreceksiniz?

Avrupa Rüyası EKO ile Tek Seferde Avrupa Kıtasını Gezmek

Ekonomik Avrupa turu olan Avrupa Rüyası EKO ile tek seferde Avrupa kıtasını baştan başa gezmek gibi bir düşünceniz mi var?

Avrupa Rüyası’nın EKO ve PLUS adındaki iki tane turu bulunuyor. Bu turlardan Avrupa Rüyası EKO ile 16 günde 14 ülke 28 şehir gezebiliyorsunuz. Tur boyunca gezdiğiniz şehirlerin yanı sıra İgoumenitsa-Bari arasında Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu yaparak güneşin doğuşuna tanık olacaksınız.

Herkesin gidilecek yerler listesinde ilk sırada yer alan İsviçre’nin Zürih şehrini ve İsviçre Alplerini göreceksiniz. Bu kadarıyla da yetinmeyerek dillere destan Şarap Yolu olarak adlandıran üzüm bağlarının bulunuduğu Alsas-Loren bölgesinin Mulhouse, Colmar, Eguishem, Riquewihr, Strasbourgh'u göreceksiniz. Tüm bunların üzerine Paris’te 2 gece konaklayacaksınız.

Avrupa Rüyası EKO Hangi Ülke ve Şehirlere Gidiyor?

YUNANİSTAN - Selanik, Parga

İTALYA - Bari, Roma, Pisa, Floransa, Venedik, Verona

VATİKAN

İSVİÇRE - Zürih

FRANSA - Mulhouse, Colmar, Eguisheim, Riquewihr, Strasbourg, Paris

BELÇİKA - Brugge

HOLLANDA - Amsterdam, Volendam, Zaanse Schans

ALMANYA - Berlin, Dresden

ÇEKYA - Prag

AVUSTURYA - Viyana

SLOVAKYA - Bratislava

MACARİSTAN - Budapeşte

SIRBİSTAN - Belgrad

BULGARİSTAN - Sofya

Avrupa Turunda Adriyatik Denizi’nde Gemi Yolculuğu Keyfi

Otobüsle Avrupa turu yapan birçok firmanın yalnızca karayolunu tercih ederek tek düze bir seyahat yaptığı Avrupa turlarının aksine Avrupa Rüyası EKO katılımcısının konforunu ve seyahat güvenliğini düşünerek gemi yolculuğunu da turlarına eklemiştir.

Adriyatik Denizi’nde konforlu büyük yolcu gemisi ile bir gece gemi yolculuğu fırsatı sunan Avrupa Rüyası, izlediği rota bakımından diğer turlara göre rotasında özgün tek firmadır.

İgoumenitsa-Bari arasında konaklamalı gemi yolculuğu yapacağımız Avrupa Rüyası EKO turunda Adriyatik Denizi’nden İtalya’ya ulaşırken Bari kıyılarına bakarak gün doğumunun keyfini süreceğiz. Üzerimizde yükselen güneşle birlikte deniz kokusuna ve hoş sohbetlere şimdiden hazır olun!

Avrupa Rüyası EKO Konaklama Şehirleri

Rüya gibi Avrupa Rüyası EKO turu ile 16 günde 11 gün konaklayacaksınız. Konaklama yapacağınız şehirler: İgoumenitsa - Bari (Adriyatikte gemi yolculuğu konaklamalı), Roma, Venedik, Mulhouse, Paris (2 gece), Amsterdam, Prag (2 gece), Budapeşte, Sofya.

Avrupa Rüyası EKO Tur Tarihleri

 • 1 Temmuz – 17 Temmuz 2020
 • 20 Temmuz – 5 Ağustos 2020
 • 8 Ağustos – 24 Ağustos 2020
 • 1 Eylül – 17 Eylül 2020
 • 14 Eylül - 30 Eylül 2020

Otobüsle Avrupa Turu olan Avrupa Rüyası EKO Yolculuğu Yorucu Oluyor mu?

Rüya rotaları belirlemeden önce öncelikle yolcuların konforunu ve güvenli seyahat etmesini düşünen Avrupa Rüyası, tüm Avrupa turlarını buna göre dizayn etmektedir.  Avrupa Rüyası EKO turu genel profili itibariyle bir gün otobüsle yolculuk bir gün otel konaklaması olacak şekilde planlanmıştır. Böylelikle yolcuların otobüs içerisinde yolculuk süresi ile konaklamalar arasında denge kurulmuş olup yorulmalarına imkan vermeden şehirleri gezme ve otellerinde konaklama fırsatı sunmaktadır.

Otobüsle Avrupa turu yaparken yorgunluklarını en aza indirgemek için en fazla 2 yaşındaki Mercedes Travego marka lüks otobüsler ile yolculuk yapılmaktadır. Koltuk aralarının diğer standart otobüslere göre daha geniş olması açısından yorgunluğunuzu azaltacaktır. Ayrıca otobüslerdeki prizler ile teknolojik cihazlarınızı rahatça şarj edebileceksiniz. Otobüste yapılacak olan çay, kahve, su ikramlarıyla yol boyunca yorgunluğunuzu azaltmak hedeflenmiştir.

Avrupa Rüyası EKO turumuzda Avrupa’nın konforlu yollarında yolculuk yapacak ve bir gün otobüsle yolculuk yapıp iki gün konaklamanın keyfini süreceksiniz.

Avrupa Rüyası EKO Nerelerde Konaklamalar Nasıl Oluyor?

Avrupa Rüyası öncelikle katılımcılarının konforunu düşünerek 3, 4 ve 5* yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda konaklama fırsatı sunmaktadır. 10 gece otel konaklama ve sabah kahvaltı ücretlerinin tur fiyatına dahil olduğu Avrupa Rüyası EKO turunda 1 gece de Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğun olduğu konforlu ve güvenli bir Avrupa turu yaşayacaksınız. (Gemi konaklaması 4 kişilik kamaralarda olmaktadır.)

Fiyattan kaçmadan tamamen katılımcılarımızın konforunu düşünerek konaklama otelleri önemli şehirlerde, şehir merkezine en yakın yerlerde ayarlanmıştır. Diğer tur firmaları gibi ucuza kaçıp konaklama otellerini şehir merkezlerine bilmem kaç km uzakta otellerden seçmiyoruz. Ve özellikle ucuza kaçarak hostellerde hiç konaklamıyoruz.

Konaklama otellerimiz, gece otelden arkadaşlarınla çıkıp güzel bir akşam yemeği yiyip sohbet ettikten sonra kolayca oteline dönebileceğin uzaklıkta! Mesela metronun hemen dibinde. Mesela şehrin göbeğinde! Öyle Paris’te konaklama var diyerek 10-20 km uzakta otel tutan firmalar gibi değil!

Roma, Paris (2 gece), Venedik, Mulhouse, Amsterdam, Prag (2 gece), Budapeşte, Sofya, İgoumenitsa-Bari konaklamalı gemi yolculuğu gibi büyük şehirlerde konaklıyorsunuz. Avrupa Rüyası EKO farkıyla hem sınır kapılarına takılmadan geziyorsunuz hem de konforlu ve güvenli şekilde konaklıyorsunuz!

Avrupa Rüyası EKO turunun Fiyatı Nedir? Fiyata Dahil Olan Hizmetler

16 gün boyunca 14 ülke 28 şehir göreceğiniz 11 gece konaklamalı rüya gibi bir Avrupa turu olan Avrupa Rüyası EKO’nun ücreti ise 1195€’dur. 

Avrupa Rüyası EKO turu fiyatına dahil olan hizmetler:

 • Lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuk
 • İtalya-Yunanistan arası Adriyatik'te gemi yolculuğu
 • Venedik şehir merkezinden Vaporetto ile limana ulaşım
 • 11 gece konaklama
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Tüm ekstra turlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Konaklama kahvaltıları (9 gün)
 • Şehir vergileri
 • Bagaj Hakkı

     Avrupa Rüyası EKO turu fiyatına dahil olmayan hizmetler:

 • Müze Ören Yerleri ücretleri
 • Schengen vize ücreti : 150 Euro (Yeşil pasaportu veya vizesi olmayanlar için)
 • Bireysel harcamalar ve yeme-içme masrafları
 • Seyahat Güvence Paketi
 • Yurtdışı çıkış harcı

Avrupa Rüyası EKO turuna Kimler Katılabilir?

Avrupa Rüyası’na tek başınıza, arkadaşlarınızla ve ailenizle katılabilirsiniz. “Tek başımayım, katılsam sıkılır mıyım? Sorun yaşar mıyım?” gibi sorularınıza turun genel perspektifi yalnızda katılsanız otobüs içi aktiviteleriyle, şehirlerde yapılacak sürpriz gezilerle yolculuğunuz renklenecek. Genel katılımcı profili akademisyen, öğretmenler, memurlar, öğrenciler ve hayatına renk katmak için gezen kişilerden oluşan Avrupa Rüyası’nın tek katılsanız dahi edineceğiniz arkadaşlıklarla hayatınızın yolculuğuna çıkacaksınız.

Avrupa Rüyası’na katılım şartları nelerdir:  

 • Avrupa Rüyasına hayalleri olan ve hayallerinin peşinden koşmayı bilen, Avrupa Rüyası’na katkıda bulunabilecek herkes katılabilir.
 • İngilizce bilme şartı yoktur.

Avrupa Rüyası EKO turuna nasıl başvurabilirim?

Otobüsle Avrupa turu olan Avrupa Rüyası EKO turuna www.avruparuyasi.com.tr  adresinde başvuru formunu doldurarak hemen başvurabilirsiniz.

Websitemizde yer alan canlı sohbet hattından yol danışmanlarımızla birlikte başvuru adımlarını takip ederek de başvurunuzu Avrupa Rüyası’na iletebilirsiniz.

0850 840 18 06 numaramızdan yol danışmanlarımıza iletişim kurarak size uygun boş Avrupa Rüyası EKO tur tarihini seçerek turumuza katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa Rüyası’nın farklarından biri olan websitemizdeki Gezgin Girişi paneli ile tura katılım boyunca tüm bilgilerinizi, ödemelerinizi ve tur ayrıntılarınızı takip edebileceksiniz.

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize göndereceğiniz başvuru taleplerine ve sorularınıza sosyal medya hesaplarımız üzerinden yol danışmanlarımız hızlı şekilde cevap vereceklerdir.

Yol ile kalın, hayallerinizi ertelemeyin, koltuğunuzu kaptırmayın!  

BLOG KATEGORİ