MERAK ETTİKLERİNİZ

Dünyanın 4 kıtasında faaliyet gösteren bir girişim olup ve seyahat kavramının öncülerinden olmamız her zaman bir adım
önde olmamızı ve katılımcılarımızın ihtiyaçlarına göre bu kavramın sürekli olarak şekillenmesini sağlamış, genç ve yeniliklere açık tecrübeli ekibimiz ile de sürekli ve pozitif değişim gücümüze güç katmıştır.

Avrupa Rüyası neden bu kadar hesaplı?
Avrupa Rüyası her kesimden katılımcının programa dahil olmasını hedefler. Avrupa Rüyası tüm rotalarında katılımcının minimum maliyetlerle maximum fayda sağlamasını hedefler. Katılım bedelleri toplam süre, konaklama sayısı, şehir sayısı ve sezonlara göre değişiklik göstermektedir.
Katılım ücretine neler dahildir?
Ulaşım, konaklama, konaklama kahvaltıları, yurt dışı çıkış harcı, şehir vergileri, seyahat sağlık sigortası, ikramlar, rehber kitapçık, profesyonel rehberlik hizmeti, katılımcı sertifikası.
Otobüsle yolculuk yapmak yorucu oluyor mu?
Her sabah bir başka ülkede uyanmanın adıdır Avrupa Rüyası. Yolculuğunuzda da mutlaka yorulacaksınız ama bunlar sizi çok yıpratmayan, tatlı yorgunluklar olarak kalacak. Otobüs yolculuğunu konforlu hale getiren en önemli öge elbette ki otobüstür. Avrupa Rüyası kaliteli otobüslerle çalışmayı prensip haline getirmiştir. Otobüsler tam donanımlıdır. Yolculuğumuzdaki ikinci önemli öge de bizce yollar. Gitmiş olduğumuz ülkelerin birçoğunda rahat yollar ve dinlenme tesisleri bulunmaktadır. Yolculuğunuz boyunca birçok kere otobüste olduğunuzu bile unutacaksınız. Otobüs evinize dönüşecek. Konaklamalar yorulduğunuzu hissetmeye başladığınız zamanlara göre planlanmıştır.
Program süresince ne kadar para harcarım?
Avrupa Rüyası ” Herkese Avrupa “ mottosuyla hazırlandığından dolayı katılımcılarının seyahat boyunca minimum maliyetlerle yurda dönüş yapmasını öncelemektedir. Bu sebeple ekstra tur vb. ad altında Avrupa Rüyası sizden 1 € dahi ekstra ücret talep etmez. Program tarihi yaklaştığında katılımcılara bir alışveriş listesi verilmektedir. Ekibimiz yolculuk öncesi bu detayların tamamını size bildirecektir. Neredeyse tüm ülkelerde Türk lokantası bulabilir ayrıca gidilen şehirlerin yöresel lezzetlerini tadabilirsiniz. Ailenize alacağınız küçük hediyeler dahil ortalama 500€ seyahat boyunca yeterli olacaktır.
Avrupa Rüyası’na katılmam için daha önce yurtdışına çıkmış olmam ya da yabancı dil bilmem gerekiyor mu?
AVRUPA RÜYASI’ na katılım için daha önce yurt dışına çıkmış olmak veya yabancı dil bilmek gibi bir şart yoktur.
Şehirlerde Zaman planlamasını neye göre yapılıyor.
Gidilen her ülkede aynı oranda zaman geçirilmemektedir. Şehirlerin büyüklüğü ve geçirilecek en ideal vakitlerin defalarca tecrübe edinilerek hazırlandığından dolayı 2018 programları en ideal planlama ölçüleri çerçevesinde hazırlanmıştır.
Tek başıma katılacağım sıkılır mıyım?
Tek başınıza katılmanızda hiçbir engel yok, tam aksine Avrupa Rüyası ile onlarca güzel şehri keşfederken yeni maceraperestlerle tanışma ve unutulmaz dostluklar kurma şansınız olacaktır.
Nasıl gezeceğim?
İsteyen katılımcılarımız profesyonel kokartlı rehberler eşliğinde şehrin tarihi, kültürel miraslarını gezebilir, isteyen bireysel olarak da gezebilmektedir. • Katılımcılara vereceğimiz Avrupa Rüyası Rehber Kitapçığında, her şehrin kısa bilgilerini içermekte, adım adım gezilecek yerleri anlatmaktadır. • Katılımcılarımıza her şehre varmadan önce otobüste şehir hakkında kısa bilgilendirmeler yapılır ve şehir merkezinde buluşma noktası belirlenir. • Katılımcılara serbest zaman verilir, sizlerin de şehri keşfetmeniz ve anın keyfini çıkarmanız sağlanır.