AVRUPA RÜYASI HAKKINDA

“Sadece gezen yeni yollar keşfeder “ sloganı ile çıktığımız yolumuzda Dünya'yı karış, karış geziyoruz.

2019, 2020 ve 2022 yıllarında “Yılın En İyi Seyahat Acentesi” seçilen Avrupa Rüyası, otobüsle Avrupa turu konseptinin Türkiye’de en çok tercih edilen markasıdır. Tüm ekstra turlar dahil konsepti ile başladığı yurtdışı turları hizmetimize bugün 22 farklı yurtdışı turu rotasıyla devam etmekteyiz. Dünyanın 62 ülke 185 şehrine turlar düzenliyoruz. Macera arıyorsan; hayallerini erteleme, koltuğunu kaptırma!

Çünkü dünyanın birçok noktasında güneşin doğuşu da batışı da Avrupa Rüyası ile farklıdır.

4 Kıta LTD. ŞTİ.’nin bir markası olan Avrupa Rüyası, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesi, A grubu bir seyahat acentesidir. 10058 Belge numarası ile faaliyet gösteren Avrupa Rüyası, seyahat ederken rüya şehirler keşfedenlerin ve gezginlerin ilk durağıdır. En özgün, eğlenceli Avrupa turu rotalarını sizler için bizzat keşfettikten sonra tasarlıyoruz. Beğenmediğimiz, keşfetmediğimiz şehirleri, yerleri rotalarımıza eklemiyoruz, başkalarının rotalarını kullanmıyor; kopyalamıyoruz. Çünkü biz Avrupa Rüyası’yız, farklıyız, yenilikçiyiz!

Avrupa Rüyası olarak ihtiyaçlarınıza hızlıca çözüm üretme ve sizlere rüya gibi bir tatil deneyimi yaşatma mottosuyla hizmet veriyoruz. Bünyemizde yol danışmanı, vize işlemleri, medya-tanıtım ve yazılım departmanlarını bulundurarak sizlere dört farklı alanda hizmet sunuyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar izlediğimiz “tüm ekstra turlar dahil”, “katılımcı memnuniyeti odaklı” politika ile yatırımlarımızla ve yeniliklerimizle her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. 12 yıldır düzenlediğimiz yurtdışı turları ve gezginlere yönelik organizasyonlarla dünya ülkelerini Türk seyahat severlerle buluşturduk.

Başta otobüsle Avrupa turu olmak üzere; Britanya turu, Kuzey Avrupa turu, Balkan turu, İtalya turu, Küba turu, Endülüs turu, Kuzey Işıkları turu, Tayland, Vietnam, Kamboçya, Afrika turu, Dubai turu, Orta Asya turu, Peru, Bolivya, Şili turu, Amerika turu, Japonya Güney Kore turu gibi yurtdışı turlarını gerçekleştirdik.

12 yıldır seyahat severlerle birlikte yollara düşerek dünyanın 62 ülke 185 şehrini 7354 katılımcımıza dünya vatandaşı olma bilinci kazandırdık. Tüm bunları yaparken %97 müşteri memnuniyetini yakalayarak katılımcılarımızın desteğiyle iki defa “Yılın En İyi Seyahat Acentesi” ödülüne layık görüldük. Sizinle kocaman bir aileyiz.

Vizyonumuz
Avrupa Rüyası, tüm Türkiye’nin tek seferde dünya ülkelerini keşfetmesini sağlama amacıyla özgün, yaratıcı yurtdışı turları planlamaktadır.

Misyonumuz
Avrupa Rüyası, her geçen katılımcılarını alışılmışın dışında rüya rotalarla buluşturarak, müşteri odaklı çalışmaktadır. Avrupa Rüyası, katılımcıların hayalini kurup tercih edeceği turlar düzenlemeye çalışmaktadır.

4 KITA ULUSLARASI EĞİTİM KÜLTÜR SPOR ORGANİZASYONLARI LTD ŞTİ
Mersis No: 0001095773500018 - Üsküdar V.D. 0010957735 İSTANBUL

AVRUPA RÜYASI TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteler Birliği) bünyesinde faaliyet gösteren, A grubu bir seyahat acentasıdır.

İSTATİSTİKLERLE AVRUPA RÜYASI

Otobüsle Avrupa Turuna yeni bir soluk getiren markamız, 2023 yılı itibari ile 12. yaşını kutlamaktadır. Avrupa'ya taşıdığı yüzlerce katılımcı ve binlerce takipçisi ile Avrupa turları sektörünün en büyük markası ünvanını taşımaktadır.

110.587 BAŞVURU
5.495.000 KM YOL
445.650 AKTİF TAKİPÇİ
10.780 KATILIMCI
62 ÜLKE 185 ŞEHİR
19.785.000 TEKİL TAKİPÇİ