BAŞVURU YAP BİZİ ARAYIN 1195 EURO (Kişi Başı Ücret)
 • Türkiye’nin en kapsamlı Büyük İtalya Turu
 • Her Gece Konaklama
 • Tüm Ekstra Turlar Dahil

GEZİLECEK ÜLKELER ve ŞEHİRLER

Büyük İtalya turunda nereleri görüp gezeceğinizin listesi

 • İTALYA Roma, Napoli, Vatikan, Pisa, Floransa, Venedik, Verona, Milano, Portofino, Positano, Amalfi Sahilleri
8 GÜNDE
1 ÜLKE 10 ŞEHİR GEZECEĞİZ

*TÜM EKSTRA TURLAR FiYATA DAHİL

KONAKLAMA

 • 1. Roma (3 gece)
 • 2. Floransa
 • 3. Venedik
 • 4. Milano
 • 5. Napoli

Büyük İtalya turumuz boyunca konaklamalar 2 kişilik odalarda olacaktır. Gemi konaklaması 4 kişilik kamaralarda olacaktır. Konaklama 3,4 ve 5 yıldızlı otellerde olacaktır. Turumuz 8 gece konaklamalıdır.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • Pegasus Hava Yolları İstanbul – Bologna / Roma– İstanbul uçak bileti
 • 7 gece otel konaklaması (2 kişilik odalarda)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Konaklama kahvaltıları (7 gün)
 • Şehir vergileri
 • Tüm ekstra turlar
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Bagaj Hakkı (15 kg geçmeyen valiz hakkı)

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Shengen Vize Ücreti (Yeşil pasaportu veya hizmet pasaportu olan katılımcılar vizeden muaftırlar)
 • Seyahat güvence paketi
 • Müze giriş ücretleri
 • Otel kahvaltıları hariç yeme-içme masrafları, kişisel harcamalar
 • Yurtdışı çıkış harcı

2022 TARİHLER

 • 21 TEMMUZ - 28 TEMMUZ
  100% Dolu
 • 25 TEMMUZ - 03 AĞUSTOS
  100% Dolu

EKSTRA TURLAR

 • PARGA

  Osmanlı Padişahı Sultan Süleyman’ın saltanatı döneminde 1523-1536 yılları arasında sadrazamlık yapmış önemli siyaset insanı Pargalı İbrahim Paşa ile tanıdığımız Parga, doğal güzelliğine rağmen, henüz çılgın turist kalabalığına uğramamış bakir bir yerleşim olan Parga, dost canlısı insanları ve bozulmamış doğallığı ile muazzam bir yer.

 • YANYA

  Yunanistan’ın İoannia bölgesinde yer alan Yanya kasabası, Yunanistan'ın Epir bölgesinin en büyük şehri ve aynı adı taşıyan ilin merkezidir. Kuruluş yılı İS 510 yılıdır. Aziz John'un koruması altında kurulduğundan dolayı önemli Yunan şehridir.

 • BARİ

  İtalya’nın Puglia bölgesinin en önemli şehri olan Bari, Noel Baba olarak bilinen Aziz Nicholas’ın kemiklerinin gömülü olduğu şehirdir. Hristiyanlar için hac şehirlerinden biri olan Bari, İtalya’da yerel halkın günlük yaşamını gözlendiği en önemli şehirdir. Bembeyaz sokaklarda yürüyecek, çamaşır asılı rengarenk sokak aralarında İtalyanların günlük yaşamına tanık olacaksınız.

 • AMALFİ SAHİLLERİ

  Begonvillerin pembesine karışan limon sarıları, rengarenk şemsiyelerle süslenmiş plajları, birbirinden güzel manzaralarıyla dik yamaçlara serpilmiş pastel renkli evleri, köyleri birbirine bağlayan virajlı dar yolları ve çiçek kokulu sokaklarıyla Amalfi kıyıları sizi kendine hayran bırakacak.

 • POSİTANO

  İtalya'nın Campania bölgesindeki Amalfi Sahili'nde yer alan Positano, yamaçlara kurulmuş pastel renkli evleri ve mağribi tarzındaki mimarisi ile ünlüdür. Sirenuse Adaları’na bakan dik yamaçlar üzerinde uzanan kasabada eşsiz manzara sizleri bekliyor.

 • VERONA

  Verona, William Shakespeare'in Romeo ve Juliet'inin şehri olarak da biliniyor. Sanatsal mirası, yıllık fuarları, gösterileri ve antik amfitiyatro olan Arena'daki lirik sezon gibi operalar sayesinde kuzey İtalya'daki başlıca turistik şehirlerden.

 • PİSA

  İtalya’nın Kuzey’inde Toskana bölgesinde yer alan ve dünyanın en çok fotoğraflanan kulesi olan Pisa’yı ve Galileo’nun da vaftiz edildiği Mucizeler Meydanı’nı da yakından göreceğiz.

BÜYÜK İTALYA TUR PROGRAMI

Türkiye’nin en kapsamlı Büyük İtalya turu ile tek seferde İtalya’yı gezmeye hazır mısınız! Avrupa Rüyası ile 8 günde 10 şehir gezerek; her sabah başka şehirde uyanacağız. Şimdi hayallerini gerçekleştirmenin tam zamanı! Hayallerini erteleme, koltuğunu kaptırma!

Tüm ekstra turlar dahil konseptimizle, katılımcılarımız single farkı ödemeden yurtdışı turu yapacaklar. Profesyonel kokartlı rehber eşliğinde yapacağımız turumuzda her gece konaklamalı olup Pegasus Hava Yolları kalitesiyle gerçekleştireceğiz. Ve hepsinden önemlisi turumuzda 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeyeceksiniz.

Büyük İtalya turu boyunca Roma, Napoli, Amalfi Sahilleri, Pisa, Floransa, Venedik, Verona, Milano, Positanoşehirlerini gezeceğiz.

1. GÜN İSTANBUL – BOLOGNA - VENEDİK

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur günü belirlenen saatte buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından İstanbul – Bolognatarifeli uçuşumuzlaBologna Havalimanına varıyoruz. İnişin ardından havalimanında işlemlerimizi tamamlayarak bizi bekleyen aracımızla Venedik’e geçiyoruz. Venedik’e varışın limanda bizi bekleyen tur teknemizle San Marco Meydanı’na ulaşım. Ardından tur rehberiniz eşliğinde şehir turu yapıyoruz. San Marco Meydanı, San Marco Bazilikası, Dükler Sarayı, Büyük Kanal, Rialto Köprüsü, Aziz Mark’ın Çan Kulesi, Ahlar Köprüsü gezilecek yerlerden bazılarıdır. Gezimizin ardından gece konaklama yapacağımız otelimize hareket. Konaklama VENEDİK otelimizde.

2. GÜN VENEDİK - VERONA - MİLANO

Sabah kahvaltı sonrası Verona’ya yolculuğumuz başlıyor. Varışın ardından rehberimizle Romeo ve Julliette’in aşklarına ev sahipliği yapan Verona şehrini gezmeye başlıyoruz. Erbe Meydanı, Juliet’in Evi, Sinyorlar Meydanı, Verona Arenası gezilecek yerlerden bazılarıdır. Verona şehir turu sonrası Milano’ya hareket ediyoruz. Varışın ardından Milano şehir turumuza başlıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Milano Katedrali, GalleriaVittorioEmanuele II, Sforzesco Şatosu göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Gezimizin ardından konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Konaklama Milano otelimizde.

3. GÜN MİLANO – PORTOFİNO – PİSA - FLORANSA

Sabah kahvaltı sonrası Akdeniz kıyı şeridinin en fazla fotoğrafı çekilen yerlerinden biri olarak, romantik ve huzurlu atmosferiyle zengin ve ünlü simaların en çok tercih ettiğiPortofino’ya yolculuğumuz başlıyor. Varışın ardından rehberimiz eşliğinde kısa bir tırmanış ile gidilebilen Castello Brown, tarihi St. Giorgio Kilisesigezeceğimiz yerlerden bazılarıdır. Gezi sonrası Pisa’ya yolculuğumuz başlıyor. Varışın ardından Pisa Kulesi’nde 2 saat fotoğraf molamız olacak. Dilediğiniz Pisa Kulesi’ni eğip bükebilirsiniz. Floransa’ya yolculuğumuz başlıyor. Yolculuğumuzun ardından Floransa’da varıyoruz. Konaklama Floransa otelimizde.

4. GÜN FLORANSA - ROMA

Kahvaltının ardından otelden ayrılarak Floransa şehir turumuzabaşlıyoruz. Signoria Meydanı, Duomo Katedrali, Vecchio Köprüsü, Vecchio Sarayı, Pitti Sarayı, Michelangelo Tepesi gezilecek yerlerden bazılarıdır. Floransa şehir turu sonrası Roma’ya yolculuğumuz başlıyor.Varışın ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama Roma otelimizde.

5. GÜN ROMA

Sabah kahvaltının ardından Roma şehir gezimize başlıyoruz. “Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Turumuzda şehrin sembolü haline gelen Kolezyum, Roma Forumu, Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Pantheon, PiazzaNavona, Sant Angelo Kalesi, Melekler Köprüsü, Vatikan, San Pietro Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Gezi sonrası Roma’nın akşamında serbest zaman. Konaklama ROMA otelimizde.

6. GÜN ROMA – NAPOLİ

Sabah kahvaltının ardından Napoli’ye hareket ediyoruz. Varışın ardından rehberimiz eşliğinde Napoli şehir turuna başlıyoruz. UNESCO Dünya Mirası tarihi sokakları, kiliseleri, meydanları, kaleleri ve nefis mekanlarıyla ünlü Napoli’de rehberimiz eşliğinde turumuzu yapıyoruz. CentroStorico Meydanı, Napoli’nin en büyük meydanı San FrancescodiPaola Bazilikası ve Kraliyet Sarayı, Galleria Umberto I göreceğimiz yerlerden bazıları. Gezi sonrası konaklama yapacağımız otele transfer oluyoruz. Konaklama Napoli otelimizde.

7. GÜN AMALFİ SAHİLLERİ – POSİTANO - ROMA

Sabah kahvaltı sonrası İtalya’nın en gözde turistik yeri Amalfi Sahillerine geçiyoruz. Dileyen katılımcılarımız denize girebilir, denizin keyfini çıkarabilirler. Sonrasında mağribi tarzındaki mimarisi ile ünlü, İtalya’da Napoli kentinin güneyinde bulunan Amalfi kıyılarının en ünlü kasabası olan Positano’yageçiyoruz. Varışın ardından İtalyan filmlerine konu olan yeşilin her tonundan serpilmiş pastel tonlu evlerin bir merdivenin basamakları gibi sıralandığı, romantik İtalyan kasabası Positano’ya yolculuğumuz başlıyor. Varışın ardından rehberimiz eşliğinde limon kokulu ve begonvillerle bezenmiş yamaçtan aşağıya inerek gezimizi gerçekleştireceğiz. Gezimizin ardından Roma’ya hareket ediyoruz. Konaklama Roma otelimizde.

8. GÜN ROMA - İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından dönüş için otelden ayrılarak Roma FiumicinoHavaalanı’na geçiyoruz. Yolculuk sonrası check-in, pasaport kontrol ve valiz teslim işlemlerini tamamladıktan sonra tarifeli uçağımızla İstanbul yolculuğumuz başlıyor. Bir sonraki rüya rotada buluşmak üzere…

BAŞVURU ADIMLARI

Başvuru Adımları

1. Katılmak istediğiniz turu seçerek başvuru formu doldurun
2. SMS onayınız telefonunuza gelecektir
3. Mail yoluyla tüm detaylar size gönderilecektir
4. 24 saat içerisinde yol danışmanlarımız size dönüş sağlayacaktır

Kayıt Adımları

1. Uluslararası Seyahat Sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır
2. Kesin kayıt bedeli havale, EFT ya da kredi kartı yöntemleri ile ödenir
3. Sizden istenen evraklar “Gezgin Girişi” paneline yüklenir
4. Orijinal evraklar 3 gün içinde İstanbul şubemize kargolanır

Başvurumu yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Başvuru formundaki doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli yerler, telefon numaranız ve mail adresinizin bulunduğu kısımdır. Numaranızı ve mailinizi hatalı girmeniz durumunda bilgilendirme mesajları tarafınıza ulaştırılamayacaktır. Bilgileri hatalı girmeniz durumunda sistem sizi otomatik olarak eleyecektir. Çünkü bilgileriniz doğrulanmamış olacak ve sahte başvuru olarak algılanacaktır.

Başvuru yaparken pasaportum olması gerekir mi?

Eğer geçerli bir pasaportunuz varsa bunu başvuru formunda işaretlemeniz sizin için kolaylık sağlayacaktır. Pasaportuz yoksa, bulunduğunuz ilin ve ilçenin Nüfus Müdürlüklerinden başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu sebeple, başvuru sırasında pasaportunuzun olması gibi bir koşul aranmamaktadır.

Arkadaşımla gelmek istiyorum, bunu nasıl belirtmeliyim?

Başvuru formunu doldurduktan sonra yol danışmanlarımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle konaklama, birlikte yolculuk yapma gibi isteklerinize yönelik sistem üzerinde arkadaşınızla ile eşleştirme işlemleri kolayca yapılacaktır.

Başvuruma ne zaman dönüş yapılır?

Başvurunuza 24 saat içinde yol danışmanlarımız tarafından dönüş yapılmaktadır.

Başvurum kabul edildi ne yapmam gerekir?

Başvurunuz onaylandıktan sonra sözleşmenizi onaylayıp, evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir. (bknz. Kayıt İşlemleri) Bundan sonraki her adımda yol danışmanlarınız yanınızda olacaktır.

Kayıt işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Haklarınızı koruyan Uluslararası Seyahat Sözleşmesi’nin her sayfasını okuyup imzaladıktan sonra öncelikle elektronik ortamda tarafımıza göndermelisiniz. Ardından kesin kayıt ücreti olan ilk taksitinizi ödediğinizde kaydınız gerçekleşecektir ve anlık SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Kayıt evraklarımı sisteme nasıl yüklemeliyim?

Kayıt evraklarınızı taratıp “Gezgin Girişi” profilinizden sisteme yükleyebilirsiniz.

Kayıt işlemleri için hangi evrakları göndermeliyim?

1) Uluslararası Seyahat Sözleşmesindeki boşlukları doldurup sözleşmenin tüm sayfalarını imzalayarak, sözleşmedeki tüm sayfaları okunur şekilde taratıp bir bütün haline getirerek sisteme yükleyebilirsiniz.

2) Kimlik fotokopisi

3) 1 adet vesikalık fotoğraf


Belirtilen evrakları kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra 3 gün içinde kargo aracılığıyla da İstanbul şubemizin adresine göndermeniz gerekmektedir.

PASAPORT VİZE İŞLEMLERİ

AVRUPA TURLARIMIZDA, MULTİ SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR. Yeşil pasaport sahipleri vizeden muaftır.

Tura katılmak için başvuru yapacağım ama pasaportumun olmasına gerek var mı?

Pasaport başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu yüzden turlara başvuru sırasında pasaportunuzun olması zorunluluğu yoktur.

Pasaportumu ne zaman çıkartmalıyım?

Seyahatinize 3 ay kala vize işlemleriniz başlayacağı için tur başlangıç tarihinden 4 ay önce pasaportunuzun en az 2 yıllık olarak temin edilmiş olması gerekmektedir. Pasaportunuzun tur tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerliliğinin olması gerekmektedir.

Pasaportumu nereden nasıl çıkartacağım?

Pasaport başvurunuzu tur başlangıç tarihinden en az 4 ay önce bulunduğunuz il ve ilçenin Nüfus Müdürlüğünden yapabilirsiniz. Randevunuzu www.epasaport.gov.tr adresinden randevu alabilirsiniz. Detaylı bilgi için internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nüfus müdürlüğünüzden umuma mahsus (bordo), yeşil (hususi) ve diğer pasaport türleri için başvuru yapabilirsiniz. Bordo pasaport için gerekli olan belgeler:

1.T.C. Nüfus cüzdanı aslı

2.2 adet pasaport biyometrik resmi (Son 6 ayda çekilmiş olması önemli)

3.Müracaat sırasında parmak izi alınacaktır.

4.Varsa daha önce alınmış pasaportların aslı

5.Pasaport harç ve cüzdan bedellerinin dekontu ile birlikte şahsen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ortalama bir hafta içerisinde pasaportunuz çıkmaktadır. Pasaport işleminizi tamamladıktan sonra vize işlemlerine geçebilirsiniz. Yeşil pasaportlu veya AB vatandaşıysanız, vize için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Vize işlemlerini kendim yapabilir miyim?

İsteyen katılımcımız vize işlemlerini kendisi yapabilir ya da Avrupa Rüyası vize koordinasyon ekibi aracılığıyla başvurusunu yapabilir.

Vize işlemleri nasıl yapılıyor?

1. Katılımcılara tarafımızca konsolosluklardan randevu alınır. Randevu tarih ve saatleri konsoloslukların yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

2. Katılımcılara mail aracılığıyla vize evrak listesi gönderilir.

3. Evraklar hakkında her türlü soruyu vize koordinasyon ekibimize sorabilirsiniz.

4. Vize evraklarınız kontrol edilir, eksik ya da yanlış evrak varsa tarafınıza bildirilir.

5. Katılımcı vize randevusuna gelerek parmak izini verir. Vize işlemleri tamamlanır.

6. Konsolosluklar kişiye göre ek evrak isteme yetkisine sahiptir. Vize başvurusu sırasında mülakat ya da benzeri görüşme olmamaktadır.

7. İstenen evrakların tamamı eksiksiz temin edilmelidir.

8. Katılımcıların son 6 aylık banka dökümlerini yanlarında vize başvurusuna gelirken getirmelidir ve son 10 gün içinde alınmış güncel olması gerekir. Son 6 aylık hesap dökümü bankadan kaşeli imzalı olmalıdır. Hareketli (sürekli kullanılan bir hesap) olmalıdır. Hesapta seyahat için kullanılmak üzere ayrılmış en az 8 bin TL bulunmalıdır.

9. Katılımcı öğrenciyse masraflarını karşılayacak kişinin (Sponsor olanın) evraklarını hazırlamalıdır. Katılımcı özel sektör çalışanıysa kendi şirketinin evraklarını hazırlamalıdır. Katılımcı memursa kendi kurumunun evraklarını hazırlamalıdır. Evraklarla ilgili detaylı bilgileri vize ekibimiz katılımcılara mail aracılığıyla bildirilir.

Vize işlemlerini hangi şehirden yapmalıyım?

Vize başvurusu yapacağınız il sizin ikamet adresiniz, okuduğunuz veya çalıştığınız şehre göre değişiklik göstermektedir. Vize işlemleriniz tur başlangıç tarihine 90 gün kala başlamaktadır. Gereken evraklar tamamladıktan sonra Avrupa Rüyası Vize Koordinasyon Ekibi aracılığıyla ile başvurunuzu gerçekleştirirsiniz.

ÖDEME PLANI

1195 EURO olan tur bedeli için HAVALE, EFT, KREDİ KARTI ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

Peşin ödemelerde 40 EURO indirim uygulanmaktadır

GRUP ÖDEME İNDİRİMİ

3-5 kişi üzeri grup katılımlarından kişi başı 40 Euro indirim uygulanmaktadır. Grup indirimleri diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez!

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YÖNTEMİ

3D Secure sistemini kullanarak web sitemizden online olarak tüm kredi kartlarına 6 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.

HAVALE, EFT İLE ÖDEME YÖNTEMİ

Şirket hesaplarımıza EURO veya TL olarak ödeme yapabilirsiniz. *TL olarak ödeme yapmak isteyen katılımcılarımız, yol danışmanlarımızdan güncel kur bilgisi almaları gerekmektedir.

Eft ve havale ile taksitli bir şekilde ödeme yapmak isteyenler katılmış olduğu tur tarihinden 20 gün önce ödemesini bitirmelidir.

EFT İLE TAKSİTLİ ÖDEME PLANI

Kesin Kayıt - 495 €

1.Taksit - 140 € - Takip eden ayın 15’i

2.Taksit - 140 €

3.Taksit - 140 €

4.Taksit - 140 €

5.Taksit - 140 €

SEYEHAT GÜVENCE

AVRUPA RÜYASI & HDI SİGORTA İŞBİRLİĞİNDE ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN SEYAHAT GÜVENCE PAKETİMİZ; YAŞANABİLECEK TÜM OLUMSUZLUKLARDA HAKLARINIZI KORUMAK AMAÇLIDIR. (50 EURO)

SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

1.Turdan cayma ve iptal hakkı (Mücbir sebepler)

2.Vize Reddi durumu

3.Beklenmedik Tedavi Giderleri

4.Tıbbi Acil Durumlar

5.Kaza durumları

6.Tıbbi Amaçlı Nakil/ Ülkeye Geri Dönme

Şartnamenin tamamını okumak için lütfen tıklayınız.

Neden Seyahat Güvence Paketi Almalıyım?

Seyahat Güvence Paketi, seyahat anındaki beklenmedik sağlık sorunlarında, tıbbi ve tıbbi olmayan yardım hizmetlerinde, vize başvurusunun reddi ve sağlık nedeni ile tur iptaline kadar pek çok konuda katılımcılarımıza güvence sağlamaktadır.

HDI SİGORTA'nın Seyahat Güvence Paketi kapsamı, sigortalanabilir nedenler ve beklenmedik, mücbir sebeplerden gerçekleştiği takdirde sağlanmaktadır.

Yurtdışı Seyahat Güvence Paketi Bilgilendirme: Avrupa Rüyası’nın tüm yurtdışı turları katılımcılarına önerilmektedir. Seyahat Güvence Paketi satın almak isteyen katılımcılar, poliçe ve içeriklerini ek olarak satış temsilcisinden talep edebilirler.

Seyahat Güvence Paketi kapsamı dışındaki tüm hususlar poliçede "genel istisnalar" başlığı altında yer almaktadır. Avrupa Rüyası’nın görevi, bu alternatifleri sunmakla ve sigorta ile ilgili bilgi vermekle sınırlıdır. Seyahat Güvence Paketi, katılımcılar tarafından yaptırılmaması halinde Avrupa Rüyası’nın benzer sorunlardan doğacak taleplere karşılık sorumluluğu yoktur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Avrupa Rüyası turları, tur lideri ya da koordinatör vb. adları taşıyan kişilerle düzenlenmez. Profesyonel tur rehberleri tarafından organize edilir.

Avrupa Rüyası turlarında ekstra tur ücreti adı altında ekstra 1 Euro dahi talep etmez. Katılımcının minimum maliyetlerle Avrupa kıtasını tek seferde gezip görmesini sağlar. Avrupa Rüyası için katılımcıların menfaatleri kısa vadeli yüksek karlardan daha önemlidir.

Avrupa Rüyası, tüm rotalarında konaklama yapılacak şehirleri dünyanın en popüler şehirleri arasından seçer. (Cape Town, Oslo, Havana, Londra, Manchester, Liverpool Budapeşte, Prag, Stockholm Amsterdam, Roma, Lizbon, Paris, Venedik gibi) Benzer organizasyonlara oranla en fazla konaklama şehri bulunan organizasyondur. Konaklamalar katılımcıların yorulmaya başladıkları zaman dilimine göre dizayn edilir. Katılımcının tüm şehirlerden maksimum fayda sağlaması öngörülür. Konaklama yapılan oteller 3 & 4 yıldızlı olup şehir merkezlerine ya da ulaşıma yakın otellerden seçilir ve en fazla iki kişilik odalarda konaklama yapılır.

Avrupa Rüyası bireysel katılan katılımcıların yalnızlığını derinleştirmez. Diğer tur şirketleri gibi 500 Euro'ya varan single farkı ücreti uygulamaz. "En iyi rota, en uygun fiyat" mottosuyla hareket eder.

Avrupa Rüyası ekibi kar marjlarını öncelemez; şoföründen tur rehberine, yol danışmanlarından vize ekibine kadar tüm ekibimiz, katılımcıların bu yaşına kadar bu seyahati hayal ettiğini, arkadaşlarına ve ailesine anlattığını ve en önemlisi tur ücretini zor şartlarda temin ettiğinin bilincindedir. Beklentilerinin, hayal ettiklerinin hayatlarının en güzel günlerini geçmesi için tur detayları için aylarca hazırlık yapar. Başvuru anından itibaren katılımcının kendini tur satın alan bir kişi gibi değil bu muhteşem maceranın ve ekibin bir parçası olduğunu hissetmesini sağlar.

Avrupa Rüyası katılımcısının tur fiyatlarının orantısız artmasına sebep olabilecek abartılı reklam politikası izlemez. Tüm enerjisini katılımcı adaylarının hayallerinin gerçekleşmesi için harcar.

Avrupa Rüyası'nın kalite ölçüsü, daha önce Avrupa Rüyası'na katılan katılımcılarının görüş ve düşünceleridir. Avrupa Rüyası’na bugüne katılan katılımcılarda memnuniyet oranı % 93‘tür. Bu seviyeyi korumak için 7/24 çalışır.

Avrupa Rüyası, Avrupa kıtasına dönük organizasyonlar düzenleyen İstanbul, Ankara ve İzmir şubeleri bulunan tek kurumsal markadır.

Avrupa Rüyası T.C. Kültür Turizm Bakanlığı gözetiminde faaliyet gösteren bir seyahat acentasıdır. TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)‘a bağlıdır. Belge No:10058. Kaçak turizm faaliyetlerinin karşısındadır.

Avrupa Rüyası katılımcısı tur satın aldığı andan itibaren “Seyahat Güvence Paketi” ile tüm haklarını garanti altına alabilir. Avrupa Rüyası & HDI Sigorta A.Ş. işbirliğiyle hazırlanan protokolle katılımcılarına tur satın aldığı andan itibaren haklarını (Turdan Cayma - İptal hakkı, Vize Reddi, Beklenmedik Tedavi Giderleri, Tıbbi Acil Durumlar, Kaza Durumları, Tıbbi Amaçlı Nakil/Ülkeye Geri Dönme vb.) saklı tutma imkanı sağlar. Otobüsle Avrupa turlarında bu kapsamda bir şartname Türkiye’de ilk ve tektir.

BÜYÜK İTALYA TURU OTELLER

ŞEHİR OTEL İSMİ
ROMA Hampton By Hilton Rome East Otel
ROMA Holiday Inn Express Rome East
VENEDİK Tulip Inn Padova
NAPOLİ Hotel American
MİLANO Hotel The Hub
CENOVA Tower Genova Airport Hotel
OTEL FOTOĞRAFLARINA GÖZ ATIN