ENDONEZYA MALEZYA BALİ TURU

BAŞVURU YAP BİZİ ARAYIN Avrupa Rüyası Ulaşım Taksitli Ödeme 2595 EURO (Kişi Başı Ücret)
 • 12 GÜN 9 GECE 7 ŞEHİR
 • TÜRK HAVA YOLLARI İLE

GEZİLECEK ÜLKELER ve ŞEHİRLER

Endonezya Malezya Bali turunda nereleri görüp gezeceğinizin listesi

 • ENDONEZYA Jakarta, Yogyakarta, Bogor, Merapi Volkanı, Bali
 • MALEZYA Kuala Lumpur
12 GÜN
9 GECE KONAKLAMA

*TÜM EKSTRA TURLAR FiYATA DAHİL

KONAKLAMA

 • 1. Jakarta (2 gece)
 • 2. Yogyakarta (2 gece)
 • 3. Kuala Lumpur (2 gece)
 • 4. Bali (3 gece)

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • İstanbul - Jakarta & Bali - İstanbul THY uçak bileti
 • Jakarta - Yogyakarta tek yön ara uçuşu (yerel havayolları)
 • Yogyakarta - Bali tek yön ara uçuşu (yerel havayolları)
 • Havalimanı, otel, şehir tüm transferler
 • 9 gece otel konaklaması
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Tüm ekstra turlar
 • Konaklama Kahvaltıları (9 gün)
 • Şehir vergileri
 • Bagaj Hakkı (Uçaklı tur olduğu için 20 Kg’dır)

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Seyahat güvence paketi
 • Müze giriş ücretleri
 • Otel kahvaltıları hariç yeme-içme masrafları, kişisel harcamalar
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Yabancı, Yerel Servisler ve Rehber Şoför için Bahşişleri - 120 EURO

2024 TARİHLER

 • 2495 € 22 OCAK - 02 ŞUBAT 2024
  Tamamlandı
 • 2595 € 14 - 24 AĞUSTOS 2024
  %68 Dolu
 • 2595 € 10 - 21 KASIM 2024
  %52 Dolu

TUR PROGRAMI

Türkiye’nin en kapsamlı Endonezya Malezya Bali turu ile Uzakdoğu turu yapmaya hazır mısınız! 12 gün boyunca tek seferde Jakarta, Yogyakarta, Kuala Lumpur, Bali şehirlerini keşfedelim mi? Endonezya Malezya Bali turumuzla 12 günde 7 şehir gezerek; her sabah başka şehirde uyanacağız.

Endonezya Malezya Bali turumuzun hareket günü, İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalindeki AVRUPA RÜYASI standında buluşuyoruz. Sizleri karşılayacak olan yol danışmanları ve koordinatörlerimizle check-in işlemlerinin tamamlıyoruz. Avrupa Rüyası yol danışmanlarının seyahat öncesi sizlere son tüyoları vermesi ve rehberiniz ile tanışma pasaport ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yolları’nın İstanbul – Jakarta uçuşu ile yolculuğumuz başlıyor.

1. Gün İSTANBUL - JAKARTA

Tur başlangıç günü saat 15.00 de İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşuyoruz. Türk Hava Yolları’nın Jakarta tarifeli uçağı ile yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

2. Gün JAKARTA

Uçuşumuzun ardından sabah Jakarta’ya varıyoruz. Pasaport ve valiz işlemlerinin ardından havalimanında bizi bekleyen aracımızla Jakarta’ya geçiyoruz. Varışın ardından Endonezya’nın başkenti Jakarta şehir turumuza başlıyoruz. Ulusal Anıt, Merdeka Meydanı, Jakarta Katedrali gibi yerleri gezeceğiz. Gezimizin ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama JAKARTA otelimizde.

3. Gün JAKARTA - BOGOR

Sabah kahvaltımızın ardından Endonezya Malezya Bali turumuzun doğa gezileriyle dolu dolu üçüncü günü başlıyor. otelden ayrılarak Bogor bölgesine seyahatimiz başlıyor. Varışından ardından Bogor Botanik Bahçesini geziyoruz. Jakarta’nın yemyeşil doğasını yakından keşfedebileceğimiz Bogor gezimizin ardından Jakarta’daki otelimize geçiyoruz. Konaklama JAKARTA otelimizde.

4. Gün JAKARTA - YOGYAKARTA

Sabah kahvaltımızın ardından Jakarta Havalimanı’na geçiyoruz. Pasaport ve valiz işlemlerinin ardından Jakarta – Yogyakarta uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışın ardından havalimanında bizi bekleyen aracımızla Yogkarata şehrine geçiyoruz. Yolculuğumuzun ardından Prambanan Tapınağı ziyaretimizi yapıyoruz. Zamında Endonezya’nın en büyük Hindu Tapınağı olan Prambanan’ı gezdikten sonra otelimize transfer oluyoruz. Konaklama YOGYAKARTA otelimizde.

5. Gün BOROBUDUR TAPINAĞI – MERAPİ VOLKANI

Sabah kahvaltımızın ardından Dünyanın en büyük Budist Tapınağı olan Borbudur Tapınağı’nı ve Endonezya’nın en aktif yanardağı Merapi Volkanını görmek için turumuza başlıyoruz. Yogyakarta’nın 40 km kuzeybatısında yer alan Borbudur Tapınağına yolculuğumuz başlıyor. Varışın ardından gezimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında Endonezya’nın en aktif yanardağı Merapi’yi göreceğiz. Gezilerimizin ardından otele transfer. Konaklama YOGYAKARTA otelimizde.

6. Gün YOGYAKARTA – KUALA LUMPUR (MALEZYA)

Sabah kahvaltımızın ardından Endonezya Malezya Bali turumuzun Malezya durağına geçmek üzere yolculuğumuz başlıyor. Yogyakarta Havalimanı’na geçiyoruz. Pasaport ve valiz işlemlerinin ardından Yogyakarta – Kuala Lumpur uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışın ardından havalimanında bizi bekleyen aracımızla Kuala Lumpur şehrinde konaklayacağımız otelimize geçiyoruz. Konaklama KUALA LUMPUR otelimizde.

7. Gün KUALA LUMPUR

Sabah kahvaltımızın ardından rehberimiz eşliğinde Kuala Lumpur şehir turumuza başlıyoruz. Kral Sarayı, Çin Mahallesi, Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı gezilecek yerlerden bazılarıdır. Perotanas ikiz kulelerini gezimiz sırasında gördükten sonra dünyanın ünlü markalarını uygun fiyata alabileceğiniz KLCC Alışveriş Merkezinde serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanın ardından otele transfer olacağız. Konaklama KUALA LUMPUR otelimizde.

8. Gün KUALA LUMPUR – BALİ

Sabah kahvaltının ardından Kuala Lumpur Havalimanı’na geçiyoruz. Pasaport ve valiz işlemlerinin ardından Kuala Lumpur – Bali uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışın ardından havalimanında bizi bekleyen aracımızla Bali’deki otelimize geçiyoruz. Otele yerleştikten sonra tüm gün serbest zamanımız olacaktır. Endonezya’ya bağlı en popüler adalardan biri olan Bali’de gün boyu keyiflice gezebilirsiniz. Serbest zamanın ardından otele transfer olacağız. Konaklama BALİ otelimizde.

9. Gün BALİ

Sabah kahvaltının ardından en popüler tatil merkezlerinden olan Bali’deki ikinci günümüze başlıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Bali şehir turumuza başlıyoruz. Bali Deniz Tapınağı’nı göreceğiz. Şiva dininin sembolü olan Dang Hyang Nirartha’nın anısına buradaki balıkçılar tarafından yapılan tapınağı gezdikten sonra El Sanatları Atölyesini ziyaret edeceğiz. Tahta oymacılığı, Batik tekstil ürünlerini ve kültürel sanat öğelerini görme şansımız olacak. Serbest zamanın ardından otele transfer olacağız. Konaklama BALİ otelimizde.

10. Gün BALİ

Sabah kahvaltının ardından tüm gün serbest günümüz olacaktır. Arzu eden katılımcılarımız denize girip keyif yapabilirler. Konaklama BALİ otelimizde.

11. Gün BALİ – İSTANBUL

Sabah kahvaltımızın ardından akşama kadar Bali’de serbest zamanımız olacaktır. Serbest zaman sonrası Bali Havalimanı’na geçiyoruz. Pasaport ve valiz işlemlerinin ardından Bali – İstanbul uçuşuyla dönüş yolcuğumuz başlıyor. Endonezya Malezya Bali turumuz sona eriyor.

12. Gün İSTANBUL’A VARIŞ

Uçuşumuzun ardından İstanbul Havalimanı’na varış. Bir başka Avrupa Rüyası turunda görüşmek üzere.

BAŞVURU ADIMLARI

Başvuru Adımları

1. Katılmak istediğiniz turu seçerek başvuru formu doldurun
2. SMS onayınız telefonunuza gelecektir
3. Mail yoluyla tüm detaylar size gönderilecektir
4. 24 saat içerisinde yol danışmanlarımız size dönüş sağlayacaktır

Kayıt Adımları

1. Uluslararası Seyahat Sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır
2. Kesin kayıt bedeli havale, EFT ya da kredi kartı yöntemleri ile ödenir
3. Sizden istenen evraklar “Gezgin Girişi” paneline yüklenir
4. Orijinal evraklar 3 gün içinde İstanbul şubemize kargolanır

Başvurumu yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Başvuru formundaki doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli yerler, telefon numaranız ve mail adresinizin bulunduğu kısımdır. Numaranızı ve mailinizi hatalı girmeniz durumunda bilgilendirme mesajları tarafınıza ulaştırılamayacaktır. Bilgileri hatalı girmeniz durumunda sistem sizi otomatik olarak eleyecektir. Çünkü bilgileriniz doğrulanmamış olacak ve sahte başvuru olarak algılanacaktır.

Başvuru yaparken pasaportum olması gerekir mi?

Eğer geçerli bir pasaportunuz varsa bunu başvuru formunda işaretlemeniz sizin için kolaylık sağlayacaktır. Pasaportuz yoksa, bulunduğunuz ilin ve ilçenin Nüfus Müdürlüklerinden başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu sebeple, başvuru sırasında pasaportunuzun olması gibi bir koşul aranmamaktadır.

Arkadaşımla gelmek istiyorum, bunu nasıl belirtmeliyim?

Başvuru formunu doldurduktan sonra yol danışmanlarımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle konaklama, birlikte yolculuk yapma gibi isteklerinize yönelik sistem üzerinde arkadaşınızla ile eşleştirme işlemleri kolayca yapılacaktır.

Başvuruma ne zaman dönüş yapılır?

Başvurunuza 24 saat içinde yol danışmanlarımız tarafından dönüş yapılmaktadır.

Başvurum kabul edildi ne yapmam gerekir?

Başvurunuz onaylandıktan sonra sözleşmenizi onaylayıp, evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir. (bknz. Kayıt İşlemleri) Bundan sonraki her adımda yol danışmanlarınız yanınızda olacaktır.

Kayıt işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Haklarınızı koruyan Uluslararası Seyahat Sözleşmesi’nin her sayfasını okuyup imzaladıktan sonra öncelikle elektronik ortamda tarafımıza göndermelisiniz. Ardından kesin kayıt ücreti olan ilk taksitinizi ödediğinizde kaydınız gerçekleşecektir ve anlık SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Kayıt evraklarımı sisteme nasıl yüklemeliyim?

Kayıt evraklarınızı taratıp “Gezgin Girişi” profilinizden sisteme yükleyebilirsiniz.

Kayıt işlemleri için hangi evrakları göndermeliyim?

1) Uluslararası Seyahat Sözleşmesindeki boşlukları doldurup sözleşmenin tüm sayfalarını imzalayarak, sözleşmedeki tüm sayfaları okunur şekilde taratıp bir bütün haline getirerek sisteme yükleyebilirsiniz.

2) Kimlik fotokopisi

3) 1 adet vesikalık fotoğraf


Belirtilen evrakları kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra 3 gün içinde kargo aracılığıyla da İstanbul şubemizin adresine göndermeniz gerekmektedir.

ÖDEME PLANI

2595 EURO olan tur bedeli için HAVALE, EFT, KREDİ KARTI ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

Peşin ödemelerde 40 EURO indirim uygulanmaktadır

GRUP ÖDEME İNDİRİMİ

4 kişi ve üzeri grup katılımlarında kişi başı 40 Euro indirim uygulanmaktadır. Grup indirimleri diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez!

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YÖNTEMİ

3D Secure sistemini kullanarak web sitemizden online olarak tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

HAVALE, EFT İLE ÖDEME YÖNTEMİ

Şirket hesaplarımıza EURO veya TL olarak ödeme yapabilirsiniz. *TL olarak ödeme yapmak isteyen katılımcılarımız, yol danışmanlarımızdan güncel kur bilgisi almaları gerekmektedir.

Eft ve havale ile taksitli bir şekilde ödeme yapmak isteyenler katılmış olduğu tur tarihinden 30 gün önce ödemesini bitirmelidir.

EFT İLE TAKSİTLİ ÖDEME PLANI

Kesin Kayıt - 595 €

1.Taksit - 400 € - Takip eden ayın 15’i

2.Taksit - 400 €

3.Taksit - 400 €

4.Taksit - 400 €

5.Taksit - 400 €

KALİTE POLİTİKAMIZ

Avrupa Rüyası turları, tur lideri ya da koordinatör vb. adları taşıyan kişilerle düzenlenmez. Profesyonel tur rehberleri tarafından organize edilir.

Avrupa Rüyası turlarında ekstra tur ücreti adı altında ekstra 1 Euro dahi talep etmez. Katılımcının minimum maliyetlerle Avrupa kıtasını tek seferde gezip görmesini sağlar. Avrupa Rüyası için katılımcıların menfaatleri kısa vadeli yüksek karlardan daha önemlidir.

Avrupa Rüyası, tüm rotalarında konaklama yapılacak şehirleri dünyanın en popüler şehirleri arasından seçer. (Cape Town, Oslo, Havana, Londra, Manchester, Liverpool Budapeşte, Prag, Stockholm Amsterdam, Roma, Lizbon, Paris, Venedik gibi) Benzer organizasyonlara oranla en fazla konaklama şehri bulunan organizasyondur. Konaklamalar katılımcıların yorulmaya başladıkları zaman dilimine göre dizayn edilir. Katılımcının tüm şehirlerden maksimum fayda sağlaması öngörülür. Konaklama yapılan oteller 3 & 4 yıldızlı olup şehir merkezlerine ya da ulaşıma yakın otellerden seçilir ve en fazla iki kişilik odalarda konaklama yapılır.

Avrupa Rüyası bireysel katılan katılımcıların yalnızlığını derinleştirmez. Diğer tur şirketleri gibi 500 Euro'ya varan single farkı ücreti uygulamaz. "En iyi rota, en uygun fiyat" mottosuyla hareket eder.

Avrupa Rüyası ekibi kar marjlarını öncelemez; şoföründen tur rehberine, yol danışmanlarından vize ekibine kadar tüm ekibimiz, katılımcıların bu yaşına kadar bu seyahati hayal ettiğini, arkadaşlarına ve ailesine anlattığını ve en önemlisi tur ücretini zor şartlarda temin ettiğinin bilincindedir. Beklentilerinin, hayal ettiklerinin hayatlarının en güzel günlerini geçmesi için tur detayları için aylarca hazırlık yapar. Başvuru anından itibaren katılımcının kendini tur satın alan bir kişi gibi değil bu muhteşem maceranın ve ekibin bir parçası olduğunu hissetmesini sağlar.

Avrupa Rüyası katılımcısının tur fiyatlarının orantısız artmasına sebep olabilecek abartılı reklam politikası izlemez. Tüm enerjisini katılımcı adaylarının hayallerinin gerçekleşmesi için harcar.

Avrupa Rüyası'nın kalite ölçüsü, daha önce Avrupa Rüyası'na katılan katılımcılarının görüş ve düşünceleridir. Avrupa Rüyası’na bugüne katılan katılımcılarda memnuniyet oranı % 93‘tür. Bu seviyeyi korumak için 7/24 çalışır.

Avrupa Rüyası, Avrupa kıtasına dönük organizasyonlar düzenleyen İstanbul, Ankara ve İzmir şubeleri bulunan tek kurumsal markadır.

Avrupa Rüyası T.C. Kültür Turizm Bakanlığı gözetiminde faaliyet gösteren bir seyahat acentasıdır. TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)‘a bağlıdır. Belge No:10058. Kaçak turizm faaliyetlerinin karşısındadır.

Avrupa Rüyası katılımcısı tur satın aldığı andan itibaren “Seyahat Güvence Paketi” ile tüm haklarını garanti altına alabilir. Avrupa Rüyası & HDI Sigorta A.Ş. işbirliğiyle hazırlanan protokolle katılımcılarına tur satın aldığı andan itibaren haklarını (Turdan Cayma - İptal hakkı, Vize Reddi, Beklenmedik Tedavi Giderleri, Tıbbi Acil Durumlar, Kaza Durumları, Tıbbi Amaçlı Nakil/Ülkeye Geri Dönme vb.) saklı tutma imkanı sağlar. Otobüsle Avrupa turlarında bu kapsamda bir şartname Türkiye’de ilk ve tektir.