BAŞVURU YAP BİZİ ARAYIN Taksitli Ödeme 4250 EURO (Kişi Başı Ücret)
 • Türk Hava Yolları Kalitesiyle
 • Tüm Ekstra Turlar Dahil

GEZİLECEK ÜLKELER ve ŞEHİRLER

Büyük Kanada turunda nereleri görüp gezeceğinizin listesi

 • KANADA Toronto, Ottowa, Niagara Şelaleleri, Quebec, Montreal, Tremblant Dağı, Bin Adalar
9 GÜN
7 GECE KONAKLAMA

*TÜM EKSTRA TURLAR FiYATA DAHİL

KONAKLAMA

 • 1. Toronto
 • 2. Niagara Şelaleri
 • 3. Ottowa
 • 4. Quebec (2 gece)
 • 5. Montreal (2 gece)

Büyük Kanada turu boyunca konaklamalar 2 kişilik odalarda olacaktır. Konaklama 3 ve 4 yıldızlı otellerde olacaktır. Turumuz 7 gece konaklamalıdır.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları İstanbul – Toronto, Montreal - İstanbul uçak bileti
 • Bagaj Hakkı (20 kilo bagaj + 8 kg kabin bagajı hakkı)
 • Otel konaklaması (7 gün)
 • Konaklama kahvaltıları (7 gün)
 • Tüm ekstra turlar
 • Şehir vergileri
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Seyahat sağlık sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Kanada Vize Ücreti
 • Seyahat güvence paketi
 • Müze giriş ücretleri
 • Otel kahvaltıları hariç yeme-içme masrafları, kişisel harcamalar
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Yabancı, Yerel Servisler ve Rehber Şoför için Bahşişleri - 90 EURO

TUR PROGRAMI

Türkiye’nin en kapsamlı Büyük Kanada Turu ile tek seferde Toronto, Montreal, Ottawa, Quebec, Niagara Şelaleri ve Bin Adalar şehirlerini gezeceksiniz. Avrupa Rüyası ile 9 günde 7 farklı Kanada şehir turu yapacak; Kanada’yı keşfedeceksiniz.

Avrupa Rüyası yurtdışı turları konseptine tüm ekstra turlar dahildir. Katılımcılarımız single farkı ödemeden Amerika turu yapabileceksiniz. Profesyonel kokartlı rehber eşliğinde yapacağımız turumuzda her gece konaklamalı olup gidiş – dönüş uçaklı Büyük Amerika turu olarak gerçekleştiriyoruz. Ve hepsinden önemlisi turumuzda 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeyeceksiniz.

1. GÜN İSTANBUL – TORONTO

Büyük Kanada katılımcılarımızla tur günü belirlenen tarih ve saatte havalimanında buluşma. Pasaport ve valiz teslim işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın İstanbul – Toronto tarifeli uçuşu ile turumuz başlıyor. Uçuşumuzun ardından havalimanında bizi bekleyen aracımızla otele transfer oluyoruz. Konaklama TORONTO otelimizde.

2. GÜN TORONTO – NİAGARA ŞELALESİ

Sabah otelimizdeki kahvaltımızı yaptıktan sonra Kanada’nın en kalabalık şehirlerinden Toronto’yu gezmeye başlıyoruz. Rehberimiz eşliğinde eski ve yeni belediye binalarını, eyalet parlamentosunu, Chinatown ve Toronto Üniversitesi gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Gezimizin ardından Kanada’da en iyi şarapların üretildiği bölge olarak adlandırılan Niagara’ya hareket ediyoruz. Varışın ardından panoramik Niagara şehir turu yapıyoruz. Ardından katılımcılarımızla Niagara Şelalesi’nde fotoğraf molası veriyoruz. Gezimizin ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama NİAGARA otelimizde.

3. GÜN NİAGARA ŞELALESİ – BİN ADALAR – OTTAWA

Sabah kahvaltımızın ardından San Lorenzo Nehri kıyısında yer alan Bin Adaları ziyaret ediyoruz. Buradaki panoramik gezimizin ardından Ottowa’ya hareket ediyoruz. Yolculuğun ardından rehberimiz eşliğinde ChateauLaurier, Belediye Binası, Vali ve Başbakan Konutları, Notre Dame de Ottawa Bazilikası gezilecek yerlerden bazıları. Gezimizin ardından otele transfer. Konaklama OTTAWA otelimizde.

4. GÜN OTTAWA – TREMBLANTDAĞI - QUEBEC

Sabah kahvaltının ardından Quebec’e yolculuğumuz başlıyor. Yolculuğumuz sırasından Kanada’nın doğal güzelliklerinden Tremblant Dağı’ndan doğa molası vereceğiz. Katılımcılarımız bu süreçte Kanada kırsalının keyfini çıkarabilirler. Buradaki doğa molasının ardından Quebec’e yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışın ardından rehberimiz eşliğinde panoramik Quebec şehir turu yapıyoruz. Gezinin ardından otele transfer. Konaklama QUEBEC otelimizde.

5. GÜN QUEBEC

Sabah oteldeki kahvaltımızın ardından Quebec şehir turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. ChâteauFrontenac Oteli, Plains of Abraham, Québec Parlamentosu gezilecek yerlerden bazıları. Gezimizin ardından MontmorencyŞelalesini ziyaret edeceğiz. Doğa harikası MontmorencyŞelalesindeki fotoğraf molamızın ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama QUEBEC otelimizde.

6. GÜN QUEBEC - MONTREAL

Sabah kahvaltının ardından Kanada’nın olimpiyatlar şehri olarak anılan Montreal’e hareket ediyoruz. Yolculuğumuzun ardından rehberimiz eşliğinde Montreal şehir turu yapıyoruz. Eski Montreal Bölgesi, Notre Dame Bazilikası, St. Joseph’sOratory gezilecek yerlerden bazıları. Gezimizin ardından 1976 Montreal Olimpiyatlarının gerçekleştiği Olimpiyat stadyumunu göreceğiz. Gezilerin ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama MONTREAL otelimizde.

7. GÜN QUEBEC - MONTREAL

Sabah kahvaltının ardından Montreal şehir turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şehrin en işlek caddesi olan Ste-Catherine’i rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Burada katılımcılarımıza alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Günün geri kalanında ise dileyen katılımcılarımız müzeleri ziyaret edebilir, yerel lezzetleri deneyebilirler. Serbest zamanın ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama MONTREAL otelimizde.

8. GÜN MONTREAL - İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından katılımcılarımızla Montreal havalimanına transfer oluyoruz. Yolculuk sonrası check-in, pasaport kontrol ve valiz teslim işlemlerini tamamladıktan sonra tarifeli uçağımızla İstanbul yolculuğumuz başlıyor.Geceleme uçakta.

9. GÜN İSTANBUL

Türk Hava Yolları’nın tarifeli Montreal – İstanbul uçuşunun ardından İstanbul’a ulaşıyoruz. Büyük Kanada turu sona eriyor. Bir sonraki Avrupa Rüyası yurtdışı turunda görüşmek üzere.

Önemli Uyarı: Avrupa Rüyası; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

BAŞVURU ADIMLARI

Başvuru Adımları

1. Katılmak istediğiniz turu seçerek başvuru formu doldurun
2. SMS onayınız telefonunuza gelecektir
3. Mail yoluyla tüm detaylar size gönderilecektir
4. 24 saat içerisinde yol danışmanlarımız size dönüş sağlayacaktır

Kayıt Adımları

1. Uluslararası Seyahat Sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır
2. Kesin kayıt bedeli havale, EFT ya da kredi kartı yöntemleri ile ödenir
3. Sizden istenen evraklar “Gezgin Girişi” paneline yüklenir
4. Orijinal evraklar 3 gün içinde İstanbul şubemize kargolanır

Başvurumu yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Başvuru formundaki doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli yerler, telefon numaranız ve mail adresinizin bulunduğu kısımdır. Numaranızı ve mailinizi hatalı girmeniz durumunda bilgilendirme mesajları tarafınıza ulaştırılamayacaktır. Bilgileri hatalı girmeniz durumunda sistem sizi otomatik olarak eleyecektir. Çünkü bilgileriniz doğrulanmamış olacak ve sahte başvuru olarak algılanacaktır.

Başvuru yaparken pasaportum olması gerekir mi?

Eğer geçerli bir pasaportunuz varsa bunu başvuru formunda işaretlemeniz sizin için kolaylık sağlayacaktır. Pasaportuz yoksa, bulunduğunuz ilin ve ilçenin Nüfus Müdürlüklerinden başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu sebeple, başvuru sırasında pasaportunuzun olması gibi bir koşul aranmamaktadır.

Arkadaşımla gelmek istiyorum, bunu nasıl belirtmeliyim?

Başvuru formunu doldurduktan sonra yol danışmanlarımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle konaklama, birlikte yolculuk yapma gibi isteklerinize yönelik sistem üzerinde arkadaşınızla ile eşleştirme işlemleri kolayca yapılacaktır.

Başvuruma ne zaman dönüş yapılır?

Başvurunuza 24 saat içinde yol danışmanlarımız tarafından dönüş yapılmaktadır.

Başvurum kabul edildi ne yapmam gerekir?

Başvurunuz onaylandıktan sonra sözleşmenizi onaylayıp, evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir. (bknz. Kayıt İşlemleri) Bundan sonraki her adımda yol danışmanlarınız yanınızda olacaktır.

Kayıt işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Haklarınızı koruyan Uluslararası Seyahat Sözleşmesi’nin her sayfasını okuyup imzaladıktan sonra öncelikle elektronik ortamda tarafımıza göndermelisiniz. Ardından kesin kayıt ücreti olan ilk taksitinizi ödediğinizde kaydınız gerçekleşecektir ve anlık SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Kayıt evraklarımı sisteme nasıl yüklemeliyim?

Kayıt evraklarınızı taratıp “Gezgin Girişi” profilinizden sisteme yükleyebilirsiniz.

Kayıt işlemleri için hangi evrakları göndermeliyim?

1) Uluslararası Seyahat Sözleşmesindeki boşlukları doldurup sözleşmenin tüm sayfalarını imzalayarak, sözleşmedeki tüm sayfaları okunur şekilde taratıp bir bütün haline getirerek sisteme yükleyebilirsiniz.

2) Kimlik fotokopisi

3) 1 adet vesikalık fotoğraf


Belirtilen evrakları kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra 3 gün içinde kargo aracılığıyla da İstanbul şubemizin adresine göndermeniz gerekmektedir.

PASAPORT VİZE İŞLEMLERİ

Önemli Bilgilendirme

Yurt dışına seyahat edecek tüm yolcularımızın, mevcut geçerli bulunan pasaportlarının geçerlilik süresi en az 3 yıl olmalıdır. Ayrıca seyahat bitiminden sonrapasaport geçerlilik süreleri 6 ay daha olmalıdır.

AVRUPA TURLARIMIZDA, MULTİ SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR. Yeşil pasaport, gri pasaport, diplomatik pasaport sahipleri vizeden muaftır.

Tura başvuru yapacağım ama pasaportumun olmasına gerek var mı?

Avrupa Rüyası turlarına başvuru yapmak için pasaport olmasına gerek yoktur. Pasaportunuzu çıkartmadan da turlara başvuru yapabilirsiniz. Tura kayıt olduktan sonra pasaport başvurunuzu yaparak pasaportunuz çıkınca vize danışmanınıza pasaportunuzu beyan edebilirsiniz. Pasaport başvurunuzu tur kayıt işlemleri itibariyle yapabilirsiniz. Bu yüzden turlara başvuru sırasında pasaportunuzun olması zorunluluğu yoktur.

Pasaportumu ne zaman çıkartmalıyım?

Pasaportunuzu tur kayıt işlemlerinizi yaptıktan sonra yapabilirsiniz. Seyahatinize en az 4 ay kala vize işlemleriniz başlayacağı için en az 3 yıllık pasaportunuzu temin etmeniz gerekmektedir. Pasaportunuzun tur tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerliliğinin olması gerekmektedir.

Pasaportumu nereden nasıl çıkartacağım?

Pasaport başvurunuzu bağlı olduğunuz il ve ilçenin Nüfus Müdürlüğünden yapabilirsiniz. Randevunuzu randevu.nvi.gov.tr adresinden randevu alabilirsiniz. Detaylı bilgi için internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nüfus müdürlüğünüzden umuma mahsus (bordo), yeşil (hususi) ve diğer pasaport türleri için başvuru yapabilirsiniz. Bordo pasaport için gerekli olan belgeler:

1.T.C. Nüfus cüzdanı aslı

2.2 adet pasaport biyometrik resmi (Son 6 ayda çekilmiş olması önemli)

3.Müracaat sırasında parmak izi alınacaktır.

4.Varsa daha önce alınmış pasaportların aslı

5.Pasaport harç ve cüzdan bedellerinin dekontu ile birlikte şahsen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ortalama bir hafta içerisinde pasaportunuz çıkmaktadır. Pasaport işleminizi tamamladıktan sonra vize işlemlerine geçebilirsiniz. Yeşil pasaportlu veya AB vatandaşıysanız, vize için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Vize işlemlerini kendim yapabilir miyim?

İsteyen katılımcımız vize işlemlerini kendisi yapabilir ya da Avrupa Rüyası Vize Ekibi aracılığıyla başvurusunu yapabilir.

Vize işlemleri nasıl yapılıyor?

1. Katılımcılara vize ekibimiz tarafından konsolosluklardan randevu alınır. Randevu tarih ve saatleri konsoloslukların yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

2. Katılımcılara mail aracılığıyla vize evrak listesi gönderilir.

3. Evraklar hakkında her türlü soruyu Avrupa Rüyası vize ekibimize sorabilirsiniz.

4. Vize evraklarınız kontrol edilir, eksik ya da yanlış evrak varsa tarafınıza bildirilir.

5. Katılımcı vize randevusuna gelerek parmak izini verir. Vize işlemleri tamamlanır.

6. Konsolosluklar kişiye göre ek evrak isteme yetkisine sahiptir. Başvuru yapılan konsolosluğa göre vize başvurusu sırasında mülakat ya da benzeri görüşme yapılabilmektedir.

7. İstenen evrakların tamamı eksiksiz temin edilmelidir.

8. Katılımcıların son 6 aylık banka dökümlerini yanlarında vize başvurusuna gelirken getirmelidir ve son 7 gün içinde alınmış güncel olması gerekir. Son 6 aylık hesap dökümü bankadan kaşeli imza sirküsü ile alınmalıdır. Hareketli (sürekli kullanılan bir hesap) olmalıdır.

9. Katılımcı öğrenci, ev hanımı ise masraflarını karşılayacak kişinin (Sponsor olanın) evraklarını hazırlamalıdır. Katılımcı özel sektör çalışanıysa kendi şirketinin evraklarını hazırlamalıdır. Katılımcı memursa kendi kurumunun evraklarını hazırlamalıdır. Evraklarla ilgili detaylı bilgileri vize ekibimiz katılımcılara mail aracılığıyla bildirilir.

Vize işlemlerini hangi şehirden yapmalıyım?

Vize başvurusu yapacağınız il sizin ikamet adresiniz, okuduğunuz veya çalıştığınız şehre göre değişiklik göstermektedir. Vize işlemleriniz tur başlangıç tarihine 6 ay kala başlamaktadır. Gereken evraklar tamamladıktan sonra Avrupa Rüyası Vize Ekibi aracılığıyla ile başvurunuzu gerçekleştirirsiniz.

ÖDEME PLANI

4250 EURO olan tur bedeli için HAVALE, EFT, KREDİ KARTI ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

Peşin ödemelerde 40 EURO indirim uygulanmaktadır

GRUP ÖDEME İNDİRİMİ

4 kişi ve üzeri grup katılımlarında kişi başı 40 Euro indirim uygulanmaktadır. Grup indirimleri diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez!

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YÖNTEMİ

3D Secure sistemini kullanarak web sitemizden online olarak tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

HAVALE, EFT İLE ÖDEME YÖNTEMİ

Şirket hesaplarımıza EURO veya TL olarak ödeme yapabilirsiniz. *TL olarak ödeme yapmak isteyen katılımcılarımız, yol danışmanlarımızdan güncel kur bilgisi almaları gerekmektedir.

Eft ve havale ile taksitli bir şekilde ödeme yapmak isteyenler katılmış olduğu tur tarihinden 30 gün önce ödemesini bitirmelidir.

EFT İLE TAKSİTLİ ÖDEME PLANI

Kesin Kayıt - 750 €

1.Taksit - 700 € - Takip eden ayın 15’i

2.Taksit - 700 €

3.Taksit - 700 €

4.Taksit - 700 €

5.Taksit - 700 €

KALİTE POLİTİKAMIZ

Avrupa Rüyası turları, tur lideri ya da koordinatör vb. adları taşıyan kişilerle düzenlenmez. Profesyonel tur rehberleri tarafından organize edilir.

Avrupa Rüyası turlarında ekstra tur ücreti adı altında ekstra 1 Euro dahi talep etmez. Katılımcının minimum maliyetlerle Avrupa kıtasını tek seferde gezip görmesini sağlar. Avrupa Rüyası için katılımcıların menfaatleri kısa vadeli yüksek karlardan daha önemlidir.

Avrupa Rüyası, tüm rotalarında konaklama yapılacak şehirleri dünyanın en popüler şehirleri arasından seçer. (Cape Town, Oslo, Havana, Londra, Manchester, Liverpool Budapeşte, Prag, Stockholm Amsterdam, Roma, Lizbon, Paris, Venedik gibi) Benzer organizasyonlara oranla en fazla konaklama şehri bulunan organizasyondur. Konaklamalar katılımcıların yorulmaya başladıkları zaman dilimine göre dizayn edilir. Katılımcının tüm şehirlerden maksimum fayda sağlaması öngörülür. Konaklama yapılan oteller 3 & 4 yıldızlı olup şehir merkezlerine ya da ulaşıma yakın otellerden seçilir ve en fazla iki kişilik odalarda konaklama yapılır.

Avrupa Rüyası bireysel katılan katılımcıların yalnızlığını derinleştirmez. Diğer tur şirketleri gibi 500 Euro'ya varan single farkı ücreti uygulamaz. "En iyi rota, en uygun fiyat" mottosuyla hareket eder.

Avrupa Rüyası ekibi kar marjlarını öncelemez; şoföründen tur rehberine, yol danışmanlarından vize ekibine kadar tüm ekibimiz, katılımcıların bu yaşına kadar bu seyahati hayal ettiğini, arkadaşlarına ve ailesine anlattığını ve en önemlisi tur ücretini zor şartlarda temin ettiğinin bilincindedir. Beklentilerinin, hayal ettiklerinin hayatlarının en güzel günlerini geçmesi için tur detayları için aylarca hazırlık yapar. Başvuru anından itibaren katılımcının kendini tur satın alan bir kişi gibi değil bu muhteşem maceranın ve ekibin bir parçası olduğunu hissetmesini sağlar.

Avrupa Rüyası katılımcısının tur fiyatlarının orantısız artmasına sebep olabilecek abartılı reklam politikası izlemez. Tüm enerjisini katılımcı adaylarının hayallerinin gerçekleşmesi için harcar.

Avrupa Rüyası'nın kalite ölçüsü, daha önce Avrupa Rüyası'na katılan katılımcılarının görüş ve düşünceleridir. Avrupa Rüyası’na bugüne katılan katılımcılarda memnuniyet oranı % 93‘tür. Bu seviyeyi korumak için 7/24 çalışır.

Avrupa Rüyası, Avrupa kıtasına dönük organizasyonlar düzenleyen İstanbul, Ankara ve İzmir şubeleri bulunan tek kurumsal markadır.

Avrupa Rüyası T.C. Kültür Turizm Bakanlığı gözetiminde faaliyet gösteren bir seyahat acentasıdır. TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)‘a bağlıdır. Belge No:10058. Kaçak turizm faaliyetlerinin karşısındadır.

Avrupa Rüyası katılımcısı tur satın aldığı andan itibaren “Seyahat Güvence Paketi” ile tüm haklarını garanti altına alabilir. Avrupa Rüyası & HDI Sigorta A.Ş. işbirliğiyle hazırlanan protokolle katılımcılarına tur satın aldığı andan itibaren haklarını (Turdan Cayma - İptal hakkı, Vize Reddi, Beklenmedik Tedavi Giderleri, Tıbbi Acil Durumlar, Kaza Durumları, Tıbbi Amaçlı Nakil/Ülkeye Geri Dönme vb.) saklı tutma imkanı sağlar. Otobüsle Avrupa turlarında bu kapsamda bir şartname Türkiye’de ilk ve tektir.