AVRUPA RÜYASI KATILIMCI VİDEOLARI

Avrupa Rüyası EKO | Otobüsle Avrupa Turu 16 Gün 14 Ülke 28 Şehir

Avrupa Rüyası, Ekonomik Avrupa turu, AVRUPA RÜYASI EKO 16 gün 14 ülke, 28 şehir kapsıyor.

Otobüsle Avrupa turu, Avrupa Rüyası EKO, tüm ekstra turlar fiyata dahildir. Avrupa Rüyası gidenler, katılımcıları gözünden izleyin!

Tek seferde Avrupa kıtasını gezmek isteyenler için benzersiz Ekonomik Avrupa turudur. Hem gemi hem de otobüsle Avrupa turunu birleştiren EKO turunda konaklamalar Avrupa’nın en gözde ve pahalı şehirleri arasından seçilmiştir. Roma, Venedik, Mulhouse, Paris (2 gece), Amsterdam, Budapeşte, Prag (2 gece), Sofya, İgoumenitsa - Bari (Adriyatikte gemi yolculuğu konaklamalı) şehirlerinde konaklama ayarlanmıştır.

Katılımcıların otobüsle Avrupa turunda yorulmaya başlayacakları zaman dilimlerine göre düzenlenen konaklamalar 3, 4 ve 5* yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda yapılmaktadır.

Hangi Ülkelere Gidiyoruz?

HOLLANDA, İTALYA, FRANSA, İSVİÇRE, YUNANİSTAN, ALMANYA, VATİKAN, ÇEKYA, AVUSTURYA, SLOVAKYA, BELÇİKA, MACARİSTAN, SIRBİSTAN, BULGARİSTAN

Hangi Şehirlere Gidiyoruz?

Roma, Floransa, Venedik, Bari, Pisa, Paris, Mulhouse, Colmar, Eguisheim, Riquewihr, Strasbourgh, Zürih, Selanik, İgoumenitsa, Berlin, Dresden, Amsterdam, Volendam, Zaanse Schans, Vatikan, Sofya, Prag, Budapeşte, Viyana, Brugge, Belgrad, Parga, Bratislava, Verona

Avrupa Rüyası EKO Nerelerde Konaklıyor?

Roma, Paris (2 gece), Amsterdam, Prag (2 gece), Budapeşte, Venedik, Mulhouse, Sofya, İgoumenitsa - Bari (Adriyatikte gemi yolculuğu konaklamalı) gibi büyük şehirlerde konaklıyorsunuz. Bu konaklamaya bir de Adriyatik Deniz’inde gemi yolculuğunun dahil olduğunu düşünün.

Avrupa Rüyası EKO farkıyla hem sınır kapılarına takılmadan geziyorsunuz hem de konforlu ve güvenli şekilde konaklıyorsunuz!

Avrupa Rüyası EKO turu fiyatına dahil olan hizmetler:

Lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuk
Yunanistan İtalya arası Adriyatik'te gemi yolculuğu (konaklamalı)
Venedik Vaporetto gidiş-dönüş ücreti
11 gece konaklama
Mesleki Sorumluluk Sigortası
Tüm ekstra turlar
Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
Konaklama kahvaltıları (10 gün)
Şehir vergileri Bagaj Hakkı

Avrupa Rüyası EKO turu fiyatına dahil olmayan hizmetler:

Müze Ören Yerleri ücretleri Schengen vize ücreti: 150 Euro (Yeşil pasaportu veya vizesi olmayanlar için)
Bireysel harcamalar ve yeme-içme masrafları
Seyahat Güvence Paketi
Yurtdışı Çıkış harcı

2020 yılında rotamıza katılmak için 0850 840 1806