AVRUPA RÜYASI KATILIMCI VİDEOLARI

AVRUPA RÜYASI PLUS | Otobüsle Avrupa Turu 17 Gün 14 Ülke 30 Şehir

Avrupa Rüyası’nın rüya rotaları içerisinde yer alan Avrupa Rüyası PLUS, 17 gün 14 ülke, 30 şehir kapsayan katılımcıların konforunun düşünüldüğü otobüsle Avrupa turları içinde benzersiz turdur. 20 gün boyunca rüya gibi bir Avrupa turu yapacağınız Avrupa Rüyası PLUS turunun ücreti ise 1495€’dur.

🚍 Avrupa Rüyası PLUS turumuz hakkında bilgi almak için tıklayabilirsiniz. ➡️ https://www.avruparuyasi.com.tr/avrupa-ruyasi-plus

Sınır kapılarına takılmadan seyahat etmenin keyfini süreceğiniz Avrupa Rüyası PLUS turunda, iki gece Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu ayrıcalığı ile konforlu yolculuk sunmaktadır. Gemi yolculuğuna ek olarak konaklama şehirleri Avrupa’nın en popüler ve en pahalı şehirleri arasından seçilmiştir. Paris, Barcelona, Venedik, Amsterdam, Roma, Prag, Budapeşte, Atina, Nice ya da Cannes, Rotterdam ve Wroclaw şehirlerinde konaklamalar planlanmıştır. Katılımcıların gezerken yorulmaya başladıkları zamana ve yere göre dizayn edilen konaklamalar 3* ve 4* yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda yapılmaktadır.

Otobüsle Avrupa turunda diğer firmaların aksine ekstra tur ücreti adı altında ekstra 1 Euro dahi talep etmeden katılımcının minimum maliyetlerle Avrupa kıtasını tek seferde gezip görmesini sağlamaktadır. Bu motto ile yola çıkan Avrupa Rüyası, diğer turların aksine katılımcılarına sürprizler hazırlamaktan da geri kalmıyor.

Avrupa Rüyası PLUS turu kapsamında Avrupa’yı gezmenin yanında mini Fransa, Hollanda ve Yunanistan turlarını programına dahil ederek “öncelik yolcunun seyahatini güzelleştirme ve hayallerini zenginleştirme” ilkesini önemsemiştir.

Hollanda’nın Amsterdam, Rotterdam, Lahey gibi şehirlerini gezerken öte yandan Delft ve Leiden gibi kasabalarını gezme şansını yakalıyorsunuz. 300 yıl önce Johannes Vermeer’in tuvallerine yansıyan şirinliğini hálá koruyan Delft ve yeşil bulvarlarıyla dünyanın merkez bürokratik kentleri arasında yer alan Lahey, Rembrant’ın doğduğu ünlü üniversite şehri, kanallar, değirmenler, bahçeler, aralara saklanmış küçük sokaklar, tarihi binalarla dolu Leiden.

Başka tur firmalarının ekstra tur olarak sattığı Atina, Parga, Preveze, Selanik kapsamlı bir mini Yunanistan turunu da Avrupa Rüyası PLUS turunun içine eklemişler. Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Pargalı İbrahim Paşa karakteri sayesinde ismini sık sık duymaya başladığımız Parga, sokakları, kafeleri, tavernaları ve sakin sahil şeridi ile ünlü. Meşhur Preveze Deniz Zaferi ile zihinlerimizde yer eden Preveze, şehri, küçük balık lokantaları, birbirinden şirin sokaklarıyla sahil kasabası havasının tadını süreceksiniz. Atina ise birçok mitolojik efsaneye ve destana konu olmuş Yunanistan başkenti.

🚍 Hangi Ülkelere Gidiyoruz?

HOLLANDA, İTALYA, FRANSA, YUNANİSTAN, ALMANYA, VATİKAN, İSVİÇRE, ÇEKYA, AVUSTURYA, SAN MARİNO, BELÇİKA, SLOVAKYA, SLOVENYA, MACARİSTAN

🚍 Hangi Şehirlere Gidiyoruz?

Selanik, Parga, Bari, Roma, Como Gölü, Lugano Gölü, Luzern Gölü, Zürih, Mulhouse, Eguisheim, Colmar, Riquewihr, Strasbourgh, Paris, Brugge, Amsterdam, Volendam, Zaanse Schans, Berlin, Dresden, Bratislava, Prag, Viyana, Budapeşte, Hallstatt, Bled, Venedik, Bologna, San Marino

🚍 Avrupa Rüyası PLUS turu fiyatına dahil olan hizmetler:

📍 Lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuk

📍 Yunanistan-İtalya, İtalya-Yunanistan arası Adriyatik'te 2 gece konaklamalı gemi yolculuğu

📍 Venedik Vaporetto gidiş-dönüş ücreti

📍 12 gece konaklama

📍 Araç İçi sıcak içecekler ve soğuk su ikramı

📍 Mesleki Sorumluluk Sigortası

📍 Tüm ekstra turlar

📍 Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti

📍 Konaklama kahvaltıları (10 gün)

📍 Şehir vergileri

📍 Yurtdışı çıkış harcı

📍 Bagaj Hakkı

🚍 Avrupa Rüyası PLUS turu fiyatına dahil olmayan hizmetler:

📍 Müze Ören Yerleri ücretleri

📍 Schengen vize ücreti: 150 Euro (Yeşil pasaportu veya vizesi olmayanlar için)

📍 Bireysel harcamalar ve yeme-içme masrafları

📍 Seyahat Güvence Paketi