AVRUPA RÜYASI KATILIMCI VİDEOLARI

Avrupa Rüyası Koronavirüs Hakkında Bilgilendirme

Kurulduğu ilk günden bugüne dünyayı keşfetmek isteyenlerin daima yanında olan Avrupa Rüyası, dünyanın 62 ülke 185 şehrine turlar düzenlerken aynı zamanda kocaman bir aile biriktirmenin mutluluğuyla sizlerin 8 yıldır otobüsle Avrupa turu, Kuzey Avrupa turu, Büyük Britanya ve İngiltere turu gibi hayallerinize öncülük etmeye devam ediyor. Avrupa Rüyası demek; gezmek, keşfetmek, paylaşmak, mutlu olmak demektir.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle Avrupa Rüyası kurucularımız süreç hakkında katılımcılarımıza bilgi vermek istedi. Bu süreçte misafirlerimizin süreçle ilgili sağlıklı bilgi alması için tüm ekibimizle birlikte süreçte sizlere destek olmaya devam ediyoruz. En yakın turumuza 4 - 5 ay daha var. En yakın turumuza kadar da süreci sizlerle birlikte takip edeceğiz. 2016 hain darbe girişiminde, ülkelerarası vize krizi ve döviz krizinde de yaptığımız gibi daima katılımcılarımızın yanında olduk. Katılımcılarımızın haklarını korumak ve sağlıklı bir şekilde tatil yapması adına sürecin her daim takipçisiyiz.

Avrupa Rüyası için sizin sağlığınız her şeyden önemli. Bugüne kadar ailemizin her bir ferdinin hayallerini gerçekleştirmesi için tüm zor şartlara rağmen yanında olduk ve bugünden sonrada yanında olmaya devam edeceğiz. Birlikte daha sağlıklı bir dünyada eşsiz bir yolculuğa çıkmak dileklerimizle…

Avrupa Rüyası Ailesi

Detaylı bilgi almak için yol danışmanlarımızı arayabilirsiniz
www.avruparuyasi.com.tr
0850 840 1806