HER SABAH BAŞKA BİR ÜLKEDE GÜNE UYANMAK AVRUPA RÜYASIYLA GERÇEK OLUYOR

Otobüsle Avrupa turuna yeni bir soluk getiren ’Avrupa Rüyası’yla, Türk gençliğinin Avrupa kültürünü yakından tanımaları amacıyla 18 günde 15 ülke 20 şehir gezilecek.

Otobüsle Avrupa turuna yeni bir soluk getiren 'Avrupa Rüyası'yla, Türk gençliğinin Avrupa kültürünü yakından tanımaları amacıyla 18 günde 15 ülke 20 şehir gezilecek.

Merkezi İstanbul'da olan ve sektörde 3. Yılını başarıyla dolduran Avrupa Rüyası, bugüne kadar Türkiye'nin tüm bölgelerinden farklı meslek gruplarına ait yüzlerce katılımcıyı Avrupa ile buluşturdu. Yeni dönemine 2016 Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı arasında düzenleyeceği turlarla başlayacak olan Avrupa Rüyası'na ilgi bu sene daha yoğun.

HEM TATİL HEM İLGİ ÇEKİCİ EĞİTİMLER

Avrupa Rüyası, otobüsle Avrupa turu sayesinde uluslararası hareketliliği arttırırken, başka ülkelerin yaşam tarzı, kültürü, mimarisi, tarihini keşfetmeyi planlayan bir proje olduğunu söyleyen nedenlerini Program Genel Koordinatörü Hasan Ali Arıcan, "Yabancı dilini yaşayarak geliştirmek isteyenlere güzel bir deneyim imkanı sunarken, katılımcılarda yabancı dil şartı aranmıyor. Program kapsamında sektörün önde gelen eğitimcilerinin katılımıyla düzenlenen atölyelerle; görüntü yönetmenliği, senaryo yazarlığı, profesyonel fotoğrafçılık gibi alanlarda eğitim alma ve dünyanın birçok şehrinde bu eğitimi deneyimleme fırsatı sunuluyor" dedi.

"TATİLE ÇIKMAK İSTEYENLER SADECE GEZECEKLERİ ŞEHRİ HAYAL ETSİNLER İSTİYORUZ"

Uluslararası tüm standart belgelerine sahip olduklarını belirten Arıcan, bu standartların bilinçli müşteriler tarafından tercih sebebi oluyor. Katılımcıların maksimum zamanını şehri keşfe ayıracakları rota planlaması, ekstra başlığı altında hiçbir ücret talep edilmemektedir. Sunduğumuz hizmet kalitesiyle, tatile çıkmak isteyenler sadece gezecekleri şehri hayal etsinler istiyoruz" diye konuştu.

YENİ DÖNEME İLGİ YOĞUN

2016 yaz sezonu için kayıt alımına başladıklarını belirten Arıcan, Her sene kontenjanı artırmalarına rağmen yoğun talep nedeniyle tüm talepleri maalesef karşılayamamaktayız, katılımcıları başvuru formu doldurduktan sonra belirli bir eleme sürecinden geçmekte. Budapeşte, Prag, Amsterdam, Paris, Roma, Venedik, Ohrid gibi Avrupa'nın en popüler şehirlerinde konforlu otellerde konaklama imkanı sunan Avrupa Rüyası başvuruları almaya devam ediyoruz. Başvuru ve detaylı bilgi www.avruparuyasi.com.tr sitesinden temin edilebileceği gibi, sosyal medya hesaplarından da ulaşmak mümkün" şeklinde konuştu.

Öte yandan şimdiye kadar gidilen ülkeler ise, Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Italya, Vatıkan, Slovenya, Hırvatistan, Makedonya, Yunanistan olup bu yıl ise Sofya, Budapeşte, Viyana, Prag, Dresden, Berlin, Amsterdam, Rotterdam, Brugge, Paris, Pisa, Floransa, Roma, Venedik, Lübyana, Zagreb, Belgrad, Üsküp, Ohrid, Selanik ülkelerine gidilecek. - İSTANBUL

DİĞER HABERLER

AVRUPA RÜYASINA İLGİ ARTIYOR

Avrupa'ya seyahat amacıyla çıkılan yolculuklarda bazıları uçakla gitmeyi bazıları ise otobüs turları ile adım adım gezmeyi tercih ediyor ve bu turlar her geçen gün daha fazla talep görüyor.

DEVAMI

OTOBÜSLE AVRUPA TURUNA YENİ BİR SOLUK GETİREN 'AVRUPA RÜYASI '

Türk gençliğinin Avrupa kültürünü yakından tanımaları amacıyla 18 günde 15 ülke 20 şehir gezilecek.

DEVAMI

AVRUPA TURLARINA İLGİ ARTIYOR

Avrupa'ya seyahat amacıyla çıkılan yolculuklara her geçen gün talep artıyor.

DEVAMI