MENÜ 0850 840 18 06

RÜYALARI GERÇEKLEŞTİREN OTOBÜS

Blog

AVRUPA RÜYASI BLOG

Otobüsle adım adım Avrupa seyahati kavramının öncülerinden olmamız her zaman bir adım önde olmamızı ve katılımcılarımızın ihtiyaçlarına göre bu kavramın sürekli olarak şekillenmesini sağlamış, genç ve yeniliklere açık tecrübeli ekibimiz ile de sürekli ve pozitif değişim gücümüze güç katmıştır.

24

Alışveriş Rehberi: Belgrad

YORUM YAPILMAMIŞ

1497 KİŞİ OKUDU

Avrupa'da tur yapıyorsanız, gezginseniz ya da ucuz turlar peşinde koşan bir fırsatçıysanız ve yolunuz Belgrad'a düştüyse bu rehber size de yol gösterecektir.
Aleksandra Bulvarı
Çok sayıda mağaza bulabileceğiniz Bu caddede hem yerel markaları hem de ulusal markaları bulmanız mümkün. Belgrad'da alışveriş kesinlikle şehrin caddelerinde yapılır.

Zemun
Burası şehrin yeni popüler olan mahallelerinden bir tanesi. Eski Osmanlı mahallesi de diyebileceğimiz Zemun'da sokak pazarları var. Taze meyve sebze, etler, balık hatta çiçek bile bulabilmek mümkün. OtvoreniTrzniCentar – OTC Burası daha çok bit pazarıtipindebir yer. Bisiklet parçalarından eski fotoğraf makinelerine; şapkadan takıya eşyalar arıyorsanız mutlaka uğramalısınız. Buralar dışında ayrıca USCE, New Millenium ve Sava Center gibi alışveriş merkezleri de var.

YORUM YAZ

YORUMLAR

YORUMLAR 0

Diğer Yazılar

Çay, Kahve, Börek: Saraybosna

Avrupa Rüyası otobüsümüz Balkanlara geri döndü. Artık turumuzun bitmesine sayılı günlerimiz kaldı ama son anına kadar keyifle geçeceğine eminim.

DETAY

Barcelona

Colomb heykelinin aşağısında marinaya doğru Maremagnum alışveriş merkezi var. Gayet güzel ürünler bulmanız mümkün.

DETAY

Yeme İçme ve Alışveriş: Floransa

İtalya mutfağı deyince aklımıza ilk ne gelir? Pizza! Floransa’da hem İtalyan mutfağının lezzetlerini, hem de dünya mutfağına ait yemekleri yiyebileceğiniz bir sürü mekan var.

DETAY

Sofya'da Bir Rüya "Boyana Kilisesi"

Geçtiğimiz Kurban bayramında yurt dışı uçak bileti fiyatlarının fazla olması nedeniyle daha ucuz avrupa turları arayışımız başladı.

DETAY

Kafka'nın Şehri: Prag

Otobüsle Avrupa'yı gezmeye devam ediyoruz. Avrupa Rüyası tarafından düzenlenen baştan başa Avrupa turuna kayıt yaptırdığımızdan beri heyecanla bekliyoruz Prag'ı görmek için. Ve nihayet gün geldi!

DETAY