MENÜ 0850 840 18 06

RÜYALARI GERÇEKLEŞTİREN OTOBÜS

Blog

AVRUPA RÜYASI BLOG

Otobüsle adım adım Avrupa seyahati kavramının öncülerinden olmamız her zaman bir adım önde olmamızı ve katılımcılarımızın ihtiyaçlarına göre bu kavramın sürekli olarak şekillenmesini sağlamış, genç ve yeniliklere açık tecrübeli ekibimiz ile de sürekli ve pozitif değişim gücümüze güç katmıştır.

24

Alışveriş Rehberi: Belgrad

YORUM YAPILMAMIŞ

1086 KİŞİ OKUDU

Avrupa'da tur yapıyorsanız, gezginseniz ya da ucuz turlar peşinde koşan bir fırsatçıysanız ve yolunuz Belgrad'a düştüyse bu rehber size de yol gösterecektir.
Aleksandra Bulvarı
Çok sayıda mağaza bulabileceğiniz Bu caddede hem yerel markaları hem de ulusal markaları bulmanız mümkün. Belgrad'da alışveriş kesinlikle şehrin caddelerinde yapılır.

Zemun
Burası şehrin yeni popüler olan mahallelerinden bir tanesi. Eski Osmanlı mahallesi de diyebileceğimiz Zemun'da sokak pazarları var. Taze meyve sebze, etler, balık hatta çiçek bile bulabilmek mümkün. OtvoreniTrzniCentar – OTC Burası daha çok bit pazarıtipindebir yer. Bisiklet parçalarından eski fotoğraf makinelerine; şapkadan takıya eşyalar arıyorsanız mutlaka uğramalısınız. Buralar dışında ayrıca USCE, New Millenium ve Sava Center gibi alışveriş merkezleri de var.

YORUM YAZ

YORUMLAR

YORUMLAR 0

Diğer Yazılar

Çek Cumhuriyeti

Orta Avrupa'da bir ülkedir. Kuzeyinde Polonya, batı ve kuzeybatısında Almanya, güneyinde Avusturya ve doğusunda Slovakya ile komşudur. Ülke, Bohemya ve Moravya bölgelerinden oluşur ve daha büyük Silezya bölgesinin bir parçasıdır.

DETAY

Kral Agustus'un Kenti: Dresden

Otobüsle Avrupa turu hep hayalim olmuştu. Farklı kültürleri ve yerleri görmeyi hep istemiştim. Araştırmalarım sonucunda Avrupa Rüyası firmasının otobüsle Avrupa turu düzenlediğini gördüm.

DETAY

Müzeler Kenti: Belgrad

Avrupa Rüyası otobüsle avrupa turu sayesinde Sırbistan'ın bu güzel kentini gezmiştim. Beni en çok etkileyen şey şehrin dört bir yanında müzelerin olmasıydı. Sizlere bu müzelerden bahsetmek istiyorum.

DETAY

Bir Temmuz Akşamıydı

Bir temmuz akşamı yola koyulduğumuzda yaşamımın en güzel dönemlerinden biri olduğunu tahmin etmemiştim. Yorucu bir yıl, zorlu bir hayatın hay huyu yüzümde giderek derinleşen çizgilere dönüşmüştü...

DETAY

Ayrı Halkları Birleştirmek: Mostar

Bugün Hırvatistan’ı geçtik ve Bosna Hersek'e gidiyoruz. İlk durağımız Mostar olacak. Avrupa Rüyası ile otobüsle Avrupa turumuz, bize bu güzel kenti de görme imkanı sağlıyor.

DETAY