MENÜ 0850 840 18 06

RÜYALARI GERÇEKLEŞTİREN OTOBÜS

Blog

AVRUPA RÜYASI BLOG

Otobüsle adım adım Avrupa seyahati kavramının öncülerinden olmamız her zaman bir adım önde olmamızı ve katılımcılarımızın ihtiyaçlarına göre bu kavramın sürekli olarak şekillenmesini sağlamış, genç ve yeniliklere açık tecrübeli ekibimiz ile de sürekli ve pozitif değişim gücümüze güç katmıştır.

24

Alışveriş Rehberi: Belgrad

YORUM YAPILMAMIŞ

1296 KİŞİ OKUDU

Avrupa'da tur yapıyorsanız, gezginseniz ya da ucuz turlar peşinde koşan bir fırsatçıysanız ve yolunuz Belgrad'a düştüyse bu rehber size de yol gösterecektir.
Aleksandra Bulvarı
Çok sayıda mağaza bulabileceğiniz Bu caddede hem yerel markaları hem de ulusal markaları bulmanız mümkün. Belgrad'da alışveriş kesinlikle şehrin caddelerinde yapılır.

Zemun
Burası şehrin yeni popüler olan mahallelerinden bir tanesi. Eski Osmanlı mahallesi de diyebileceğimiz Zemun'da sokak pazarları var. Taze meyve sebze, etler, balık hatta çiçek bile bulabilmek mümkün. OtvoreniTrzniCentar – OTC Burası daha çok bit pazarıtipindebir yer. Bisiklet parçalarından eski fotoğraf makinelerine; şapkadan takıya eşyalar arıyorsanız mutlaka uğramalısınız. Buralar dışında ayrıca USCE, New Millenium ve Sava Center gibi alışveriş merkezleri de var.

YORUM YAZ

YORUMLAR

YORUMLAR 0

Diğer Yazılar

Saraybosna’da Yemek Keyfi

Ben normalde de gezdiğim yerlerde hep yemek yemeyi, yemek kültürünü denemeyi sevmişimdir. Avrupa Rüyası ile 19 gün süren Avrupa turunda da bolca yedim, içtim.

DETAY

Almanya

Almanya Orta Avrupa'da bir ülkedir. Almanya 357.021 km²'lik bir alanı kaplar ve ılıman iklim kuşağının içinde yer alır. 81,5 milyonun üzerindeki nüfusu ile Avrupa Birliği'nin en büyük nüfusa sahip ülkesi konumundadır. Almanya, Amerika Birleşik Devletleri'nden sonra, dünyanın en çok göç alan ikinci ülkesidir.

DETAY

İspanya

İspanya Avrupa'nın güneybatısında, İber Yarımadası'nda yer alan ülkedir. Güneyde ve doğuda Akdeniz'e, kuzeyde ise Atlantik Okyanusu'na kıyısı vardır.

DETAY

Yeme İçme ve Alışveriş: Floransa

İtalya mutfağı deyince aklımıza ilk ne gelir? Pizza! Floransa’da hem İtalyan mutfağının lezzetlerini, hem de dünya mutfağına ait yemekleri yiyebileceğiniz bir sürü mekan var.

DETAY

Berlin Yeme-İçme &Alışveriş Rehberi

Berlin'de gezerken nerdeyse yemeklerin hepsi size çok tanıdık gelebilir. Türkiye'de bulabileceğiniz ne varsa burada da bulabilirsiniz. Ben simit bile buldum mesela. Ancak böyle güzel şık bi restoranda yemek isterseniz önceden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir

DETAY