BAŞVURU YAP BİZİ ARAYIN Türk Hava Yolları Taksitli Ödeme 5495 EURO (Kişi Başı Ücret)
 • Türk Hava Yolları Kalitesiyle
 • Tüm Ekstra Turlar Dahil

GEZİLECEK ÜLKELER ve ŞEHİRLER

Büyük Amerika turunda nereleri görüp gezeceğinizin listesi

 • 1. AMERİKA San Francisco, Las Vegas, Los Angeles, New York, San Diego, Santa Monica, Washington, Baltimore, Grand Kanyon
12 GÜNDE
10 ŞEHİR GEZECEĞİZ

*TÜM EKSTRA TURLAR FiYATA DAHİL

KONAKLAMA

 • 1. San Francisco (2 gece)
 • 2. Las Vegas (2 gece)
 • 3. Los Angeles (3 gece)
 • 4. New York (2 gece)
 • 5. Washington

Büyük Amerika turu boyunca konaklamalar 2 kişilik odalarda olacaktır. Konaklama 3 ve 4 yıldızlı otellerde olacaktır. Turumuz 10 gece konaklamalıdır.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları İstanbul – San Francisco, Washington - İstanbul uçak bileti
 • Las Vegas– New York iç hat uçuşları
 • Bagaj Hakkı (23 kilo bagaj + 8 kg kabin bagajı hakkı)
 • Otel konaklaması (10 gün)
 • Konaklama kahvaltıları (10 gün)
 • Tüm ekstra turlar
 • Şehir vergileri
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Seyahat sağlık sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Amerika Vize Ücreti
 • Seyahat güvence paketi
 • Müze giriş ücretleri
 • Otel kahvaltıları hariç yeme-içme masrafları, kişisel harcamalar
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Yabancı, Yerel Servisler ve Rehber Şoför için Bahşişleri - 100 EURO

2024 TARİHLER

 • 08 – 19 MAYIS 2024
  77% Dolu

BÜYÜK AMERİKA TURU PROGRAM

Türkiye’nin en kapsamlı Büyük Amerika Turu ile tek seferde San Francisco, Las Vegas, Los Angeles, New York şehirlerini gezeceksiniz. Avrupa Rüyası ile 12 günde 10 farklı Amerika şehir turu yapacak; Amerika’yı keşfedeceksiniz.

Avrupa Rüyası yurtdışı turları konseptine tüm ekstra turlar dahildir. Katılımcılarımız single farkı ödemeden Amerika turu yapabileceksiniz. Profesyonel kokartlı rehber eşliğinde yapacağımız turumuzda her gece konaklamalı olup gidiş – dönüş uçaklı Büyük Amerika turu olarak gerçekleştiriyoruz. Ve hepsinden önemlisi turumuzda 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeyeceksiniz.

Amerika turu seferde San Diego, Santa Monica, Grand Kanyon gibi önemli destinasyonları gezeceğiz.

1. GÜN İSTANBUL – SAN FRANCİSCO

Büyük Amerika katılımcılarımızla tur günü belirlenen tarih ve saatte havalimanında buluşma. Pasaport ve valiz teslim işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın İstanbul – San Francisco tarifeli uçuşu ile turumuz başlıyor. Uçuşumuzun ardından havalimanında bizi bekleyen aracımızla otele transfer oluyoruz. Konaklama SAN FRANCİSCO otelimizde.

2. GÜN SAN FRANCİSCO – SAUSOLİTO

Büyük Amerika turumuzun ikinci gününde sabah kahvaltının ardından San Francisco şehir turumuza başlıyoruz. Gezimiz sırasında Golden Gate Köprüsü, Balıkçı Rıhtımı ve Lombard Street gezilerimizi gerçekleştireceğiz. Gezimizin ardından yüksek rütbeli memurların gözde şehirlerinden Sausolito’ya hareket ediyoruz. Varışın ardından Sahil kordonu boyunca uzanan şirin Amerika kasabası Sausolito’yu geziyoruz. Kordonda yürüyüş yaparken San Franisco manzarasına karşı kafelerde keyif yapabilirsiniz. Geri dönüş yolculuğumuzda dünyanın kaçılması imkansız tek hapishanesi Alcatraz Hapishanesi’ni fotoğraflayacağız. Gezimizin ardından San Francisco’ya dönüyoruz. Varışın ardından Amerikan filmlerinden bildiğiniz kırmızı tramvayların olduğu Cable Car ile ünlü Union Square’ı geziyoruz. Ardından modacıların gözdesi Fashion District bölgesini geziyoruz. Gezimizin ardından otelimize geçiyoruz. Konaklama SAN FRANCİSCO otelimizde.

3. GÜN SAN FRANCİSCO – LOS ANGELES

Sabah kahvaltının ardından özel aracımızla Los Angeles’a yolcuğumuz başlıyor. Ortalama 7-8 saatlik bir yolculuğun ardından Kaliforniya Eyaletine varıyoruz. Otele yerleştikten sonra serbest zamanımızı L.A. yani Los Angeles’ta kullanacağız. Konaklama LOS ANGELES otelimizde.

4. GÜN LOS ANGELES – SANTA MONİCA

Sabah kahvaltının ardından rehberimiz eşliğinde Los Angeles şehir turumuza başlıyoruz. İlk durağımız Amerikan filmlerinden anımsayacağınız Hollywood Bulvarı olacak. Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak Tiyatrosunu (Dolby Theater), ünlü filmlerin gala gösterimlerinin yapıldığı Çin Tiyatrosunu, sanat dünyasındaki ünlülerin el ve ayak izlerinin yer aldığı Şöhretler Yolu göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Gezimiz sırasında şehrin simgesi olan Hollywood yazısını da fotoğraflama şansınız olacak. Gezimizin ardından Santa Monica’ya geçeceğiz. Varışın ardından Beverly Hills’te gezintiye çıkıyoruz. Burada Pretty Woman filminin çekildiği lüks mağazaların yer aldığı Rodeo Drive’da yürüyüş yapacağız. Gezimizin ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama LOS ANGELES otelimizde.

5. LOS ANGELES – SAN DİEGO

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra katılımcılarımızla San Diego’ya geçiyoruz. Lüks evleriyle ünlü La Jolla’yı ziyaret ediyoruz. Buradaki fotoğraf molamızın ardından Old Town’a geçiyoruz. Bazıları Sıcak Sever filminin çekildiği Hotel Del Coronado’yu göreceğiz. Ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama LOS ANGELES otelimizde.

6. LOS ANGELES – LAS VEGAS

Sabah kahvaltının ardından Nevada Eyaleti’nin önemli şehirlerinden Las Vegas’a hareket ediyoruz. Ortalama 4 saatlik yolculuğun ardından rehberimiz eşliğinde Las Vegas gezimize başlıyoruz. Las Vegas Bulvarındaki gezintimizin ardından outlet ziyareti gerçekleştiriyoruz. Buradaki serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otele transfer oluyoruz. Konaklama LAS VEGAS otelimizde.

7. GÜN LAS VEGAS – GRAND KANYON

Sabah kahvaltımızın ardından katılımcılarımızla Grand Kanyon turumuzu gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık iki saatlik yolculuğun ardından Arizona Eyalati’nde bulunan Grand Kanyon’da Colorado Nehrinin büyüleyici manzarasını izleyeceğiz. Dünyanın yedi harikasından biri olan Grand Kanyonu gördükten sonra Las Vegas’a geri döneceğiz. Konaklama LAS VEGAS otelimizde.

8. GÜN LAS VEGAS – NEW YORK (Ara Uçuş)

Sabah kahvaltımızın ardından Amerika turlarının olmazsa olmazı New York’a hareket etmek için havalimanına transfer oluyoruz. Havalimanındaki işlemlerinin ardından Los Angeles – New York tarifeli iç hat uçuşumuza başlıyoruz. Varışın ardından havalimanındaki aracımızla otele transfer oluyoruz. Konaklama NEW YORK otelimizde.

9. GÜN NEW YORK

Sabah otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra New York’un simgelerini keşfetmeye başlıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Manhattan bölgesini tanıtan panoramik turumuzu yapıyoruz. Gezimiz sırasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Times Meydanı gibi yerleri göreceğiz. Gezimizin ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama NEW YORK otelimizde.

10. GÜN NEW YORK – BALTİMORE - WASHİNGTON

Sabah kahvaltının ardından katılımcılarımızla ABD’nin başkenti Washington D.C.’ye yolculuğumuz başlıyor. Güzergahımızda yer alan Baltimore’da fotoğraf molası vereceğiz. Buradaki fotoğraf molasının ardından Washington’a varıyoruz. Rehberimiz eşliğinde panoramik şehir turu yapıp Beyaz Sarayı müsaade edilen noktadan fotoğraflama imkanımız olacak. Gezimizin ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama WASHİNGTON otelimizde.

11. GÜN WASHİNGTON - İSTANBUL

Sabah oteldeki kahvaltımız sonrası akşam saatlerine kadar serbest zamanımız olacak. Dileyen katılımcılarımız alışveriş yapabilir, Washington sokaklarında zaman geçirebilirler. Serbest zamanımızın ardından havalimanına geçiyoruz. Havalimanındaki check-in, valiz teslim gibi işlemlerin ardından Türk Hava Yolları’nın Washington – İstanbul uçuşumuzla dönüş yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

12. GÜN İSTANBUL VARIŞ

Washington – İstanbul uçuşumuzun ardından saat 15.30 gibi İstanbul’a varış. Bir sonraki Avrupa Rüyası yurtdışı turunda görüşmek üzere.

Önemli Uyarı: Avrupa Rüyası; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

BAŞVURU ADIMLARI

Başvuru Adımları

1. Katılmak istediğiniz turu seçerek başvuru formu doldurun
2. SMS onayınız telefonunuza gelecektir
3. Mail yoluyla tüm detaylar size gönderilecektir
4. 24 saat içerisinde yol danışmanlarımız size dönüş sağlayacaktır

Kayıt Adımları

1. Uluslararası Seyahat Sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır
2. Kesin kayıt bedeli havale, EFT ya da kredi kartı yöntemleri ile ödenir
3. Sizden istenen evraklar “Gezgin Girişi” paneline yüklenir
4. Orijinal evraklar 3 gün içinde İstanbul şubemize kargolanır

Başvurumu yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Başvuru formundaki doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli yerler, telefon numaranız ve mail adresinizin bulunduğu kısımdır. Numaranızı ve mailinizi hatalı girmeniz durumunda bilgilendirme mesajları tarafınıza ulaştırılamayacaktır. Bilgileri hatalı girmeniz durumunda sistem sizi otomatik olarak eleyecektir. Çünkü bilgileriniz doğrulanmamış olacak ve sahte başvuru olarak algılanacaktır.

Başvuru yaparken pasaportum olması gerekir mi?

Eğer geçerli bir pasaportunuz varsa bunu başvuru formunda işaretlemeniz sizin için kolaylık sağlayacaktır. Pasaportuz yoksa, bulunduğunuz ilin ve ilçenin Nüfus Müdürlüklerinden başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu sebeple, başvuru sırasında pasaportunuzun olması gibi bir koşul aranmamaktadır.

Arkadaşımla gelmek istiyorum, bunu nasıl belirtmeliyim?

Başvuru formunu doldurduktan sonra yol danışmanlarımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle konaklama, birlikte yolculuk yapma gibi isteklerinize yönelik sistem üzerinde arkadaşınızla ile eşleştirme işlemleri kolayca yapılacaktır.

Başvuruma ne zaman dönüş yapılır?

Başvurunuza 24 saat içinde yol danışmanlarımız tarafından dönüş yapılmaktadır.

Başvurum kabul edildi ne yapmam gerekir?

Başvurunuz onaylandıktan sonra sözleşmenizi onaylayıp, evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir. (bknz. Kayıt İşlemleri) Bundan sonraki her adımda yol danışmanlarınız yanınızda olacaktır.

Kayıt işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Haklarınızı koruyan Uluslararası Seyahat Sözleşmesi’nin her sayfasını okuyup imzaladıktan sonra öncelikle elektronik ortamda tarafımıza göndermelisiniz. Ardından kesin kayıt ücreti olan ilk taksitinizi ödediğinizde kaydınız gerçekleşecektir ve anlık SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Kayıt evraklarımı sisteme nasıl yüklemeliyim?

Kayıt evraklarınızı taratıp “Gezgin Girişi” profilinizden sisteme yükleyebilirsiniz.

Kayıt işlemleri için hangi evrakları göndermeliyim?

1) Uluslararası Seyahat Sözleşmesindeki boşlukları doldurup sözleşmenin tüm sayfalarını imzalayarak, sözleşmedeki tüm sayfaları okunur şekilde taratıp bir bütün haline getirerek sisteme yükleyebilirsiniz.

2) Kimlik fotokopisi

3) 1 adet vesikalık fotoğraf


Belirtilen evrakları kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra 3 gün içinde kargo aracılığıyla da İstanbul şubemizin adresine göndermeniz gerekmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Avrupa Rüyası turları, tur lideri ya da koordinatör vb. adları taşıyan kişilerle düzenlenmez. Profesyonel tur rehberleri tarafından organize edilir.

Avrupa Rüyası turlarında ekstra tur ücreti adı altında ekstra 1 Euro dahi talep etmez. Katılımcının minimum maliyetlerle Avrupa kıtasını tek seferde gezip görmesini sağlar. Avrupa Rüyası için katılımcıların menfaatleri kısa vadeli yüksek karlardan daha önemlidir.

Avrupa Rüyası, tüm rotalarında konaklama yapılacak şehirleri dünyanın en popüler şehirleri arasından seçer. (Cape Town, Oslo, Havana, Londra, Manchester, Liverpool Budapeşte, Prag, Stockholm Amsterdam, Roma, Lizbon, Paris, Venedik gibi) Benzer organizasyonlara oranla en fazla konaklama şehri bulunan organizasyondur. Konaklamalar katılımcıların yorulmaya başladıkları zaman dilimine göre dizayn edilir. Katılımcının tüm şehirlerden maksimum fayda sağlaması öngörülür. Konaklama yapılan oteller 3 & 4 yıldızlı olup şehir merkezlerine ya da ulaşıma yakın otellerden seçilir ve en fazla iki kişilik odalarda konaklama yapılır.

Avrupa Rüyası bireysel katılan katılımcıların yalnızlığını derinleştirmez. Diğer tur şirketleri gibi 500 Euro'ya varan single farkı ücreti uygulamaz. "En iyi rota, en uygun fiyat" mottosuyla hareket eder.

Avrupa Rüyası ekibi kar marjlarını öncelemez; şoföründen tur rehberine, yol danışmanlarından vize ekibine kadar tüm ekibimiz, katılımcıların bu yaşına kadar bu seyahati hayal ettiğini, arkadaşlarına ve ailesine anlattığını ve en önemlisi tur ücretini zor şartlarda temin ettiğinin bilincindedir. Beklentilerinin, hayal ettiklerinin hayatlarının en güzel günlerini geçmesi için tur detayları için aylarca hazırlık yapar. Başvuru anından itibaren katılımcının kendini tur satın alan bir kişi gibi değil bu muhteşem maceranın ve ekibin bir parçası olduğunu hissetmesini sağlar.

Avrupa Rüyası katılımcısının tur fiyatlarının orantısız artmasına sebep olabilecek abartılı reklam politikası izlemez. Tüm enerjisini katılımcı adaylarının hayallerinin gerçekleşmesi için harcar.

Avrupa Rüyası'nın kalite ölçüsü, daha önce Avrupa Rüyası'na katılan katılımcılarının görüş ve düşünceleridir. Avrupa Rüyası’na bugüne katılan katılımcılarda memnuniyet oranı % 93‘tür. Bu seviyeyi korumak için 7/24 çalışır.

Avrupa Rüyası, Avrupa kıtasına dönük organizasyonlar düzenleyen İstanbul, Ankara ve İzmir şubeleri bulunan tek kurumsal markadır.

Avrupa Rüyası T.C. Kültür Turizm Bakanlığı gözetiminde faaliyet gösteren bir seyahat acentasıdır. TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)‘a bağlıdır. Belge No:10058. Kaçak turizm faaliyetlerinin karşısındadır.

Avrupa Rüyası katılımcısı tur satın aldığı andan itibaren “Seyahat Güvence Paketi” ile tüm haklarını garanti altına alabilir. Avrupa Rüyası & HDI Sigorta A.Ş. işbirliğiyle hazırlanan protokolle katılımcılarına tur satın aldığı andan itibaren haklarını (Turdan Cayma - İptal hakkı, Vize Reddi, Beklenmedik Tedavi Giderleri, Tıbbi Acil Durumlar, Kaza Durumları, Tıbbi Amaçlı Nakil/Ülkeye Geri Dönme vb.) saklı tutma imkanı sağlar. Otobüsle Avrupa turlarında bu kapsamda bir şartname Türkiye’de ilk ve tektir.

ÖDEME PLANI

5495 EURO olan tur bedeli için HAVALE, EFT, KREDİ KARTI ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

Peşin ödemelerde 40 EURO indirim uygulanmaktadır

GRUP ÖDEME İNDİRİMİ

4 kişi ve üzeri grup katılımlarında kişi başı 40 Euro indirim uygulanmaktadır. Grup indirimleri diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez!

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YÖNTEMİ

3D Secure sistemini kullanarak web sitemizden online olarak tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

HAVALE, EFT İLE ÖDEME YÖNTEMİ

Şirket hesaplarımıza EURO veya TL olarak ödeme yapabilirsiniz. *TL olarak ödeme yapmak isteyen katılımcılarımız, yol danışmanlarımızdan güncel kur bilgisi almaları gerekmektedir.

Eft ve havale ile taksitli bir şekilde ödeme yapmak isteyenler katılmış olduğu tur tarihinden 30 gün önce ödemesini bitirmelidir.

EFT İLE TAKSİTLİ ÖDEME PLANI

Kesin Kayıt - 495 €

1.Taksit - 1000 € - Takip eden ayın 15’i

2.Taksit - 1000 €

3.Taksit - 1000 €

4.Taksit - 1000 €

5.Taksit - 1000 €