BAŞVURU YAP BİZİ ARAYIN Taksitli Ödeme 2250 EURO (Kişi Başı Ücret)
 • Türk Hava Yolları Kalitesi İle
 • 4 Yıldızlı Otelde Konaklama
 • Tanzanya Vizesi Dahil
 • Tüm Ekstra Turlar Fiyata Dahil

GEZİLECEK ÜLKELER ve ŞEHİRLER

Zanzibar turunda nereleri görüp gezeceğinizin listesi

 • 1. TANZANYA Zanzibar, Stone Town, PwaniMchangani, Kidimni, Nungwi Sahilleri, Mangapwani Mağarası, Spicy Market
6 GÜN
5 GECE KONAKLAMA

*TÜM EKSTRA TURLAR FiYATA DAHİL

KONAKLAMA

 • 1. Zanzibar (5 gece)

Zanzibar turu konaklamalarımız grubumuza özel 4 yıldız otelimizde 2 kişilik odalarda konaklama yapılacaktır. Tek başına katılan yolcularımız eşleştirilecek vesingle farkı ödemeyecektir.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • TÜRK Hava Yolları ile İstanbul – Zanzibar gidiş & dönüş uçak bileti Havalimanı vergileri
 • 5 gece otel konaklaması
 • Programda belirtilen tüm yemekler
 • Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Tanzanya Vize Ücreti
 • Covid-19 Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası
 • Zanzibar Kültür turu, Nungwi Sahilleri turu, Kidimni köyü, PwaniMchangani köyü, Spicy Market ekstra turları katılımcılarımıza hediyemizdir.
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Şehir vergileri
 • Bagaj Hakkı (Uçaklı tur olduğu için 20 Kg’dır)

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Seyahat güvence paketi
 • Kişisel harcamalar
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Yabancı, Yerel Servisler ve Rehber Şoför için Bahşişleri - 90 EURO

EKSTRA TURLAR

 • STONE TOWN TURU

  Zanzibar Turu boyunca Stone Town’u ziyaret edecek, Unesco listesindeki tarihi yerleri göreceğiz.

 • SPICY MARKET TURU

  Zanzibar ve Tanzanya’nın yerel meyve ve baharatlarının sergilendiği Spicy Market’i ziyaret edeceğiz. Burada egzotik meyveleri tatma fırsatı bulacağız.

 • MANGAPWANİ MAĞARASI

  Zanzibar’da 1911 yılına kadar kölelerin tutulduğu Mangapwani Mağarasını yakından göreceksiniz.

 • NUNGWİ SAHİLLERİ

  Bembeyaz berrak suları ile ünlü Nungwi plajında yüzme molası veriyoruz. Dileyen katılımcılarımız şnorkelle dalış yaparakmuhteşem mercan resiflerini, şanslıysalar yunusları ve kaplumbağaları da görebilirler.

 • PWANİ MCHANGANİ KÖYÜ

  Zanzibar’ın kuzeyinde yer alan PwaniMchangani köyünde yerel halkın yaşantısına tanıklık edeceğiz. Deniz yosunu ve Hindistan cevizi ile geçimini sağlayan yerlilerin günlük yaşantısını yakından göreceğiz.

 • KİDİMNİ KÖYÜ

  Zanzibar’da eğitimi ve yerel yaşantıyı görmek için Kidimni köyünde okulu ziyaret edeceğiz ve ülkede verilen eğitimi yerinde göreceğiz.

TANZANYA ZANZİBAR TUR PROGRAMI

Avrupa Rüyası Zanzibar turu ile Zanzibar, Stone Town, PwaniMchangani, Kidimni, Nungwi Sahilleri, Mangapwani Mağarası, Spicy Marketgibi yerleri 6 günde keşfedeceğiz. Doğa harikası, bembeyaz kumsalları, masmavi deniziyle huzur bulacağınız turumuz,Türk Hava Yolları kalitesiyle kaçırma!

1 Euro dahi ekstra tur ücreti ödemek yok! Avrupa Rüyası’nda tüm ektra turlar ücretsiz ve fiyata dahil! Ayrıca Avrupa Rüyası turlarında tüm konaklamalar 4 yıldızlı otellerde sadece 2 kişilik odalarda! Tanzanya Zanzibar turu ile şimdi hayallerini gerçekleştirmenin tam zamanı! Hayallerini erteleme, koltuğunu kaptırma!

Avrupa Rüyası Katılımcı Yorumlarını izlemek için tıklayınız!

Seyahat Öncesi

Tur başlangıç günü belirtilen saatte İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma, sizleri karşılayacak yol danışmanları eşliğinde bavulların uçağa verilmesi,check-in ve vize kontrol işlemlerinin yapılması.

1. GÜN ZANZİBAR - İSTANBUL

06 Aralık Pazartesi günü 16.30’da İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşuyoruz.Avrupa Rüyası yol danışmalarının yönlendirmeleri ile bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra saat 19.25’teki Türk Havayolları’na ait tarifeli uçuşumuz ile Zanzibar’a hareket ediyoruz. Uçuş süremiz 6 saat 30 dakika kdar sürecektir. Yeni günü uçakta karşılıyoruz.

2. GÜN ZANZİBAR – STONE TOWN – SPICY MARKET

Akşam saatlerinde Zanzibar havalimanına varışımızın ardından AVRUPA RÜYASI yetkilileri tarafından karşılandıktan sonra özel aracımıza binerek konaklayacağımız otelimize geçiyoruz. Sabah kahvaltı yaptıktan sonra katılımcılarımızla Zanzibar’ın merkezi olan Stone Town’a geçiyoruz. Rehberimiz eşliğinde yapacağımız turda Zanzibar’ın renkli pazarlarını, bir zamanlar kölelerin kırbaçlandığı eski kiliseyi, taş şehrin dar sokaklarında yerel yaşamdan manzaralara tanıklık edeceğiz. Turumuzun ardından Zanzibar’da köle ticaretinin kaldırılmasından sonra önemli gelir kaynağı haline gelen baharatlar ve egzotik meyveleri bolca bulabileceğimiz Spicy Market ziyaretimizi yapacağız. Yerel kültüre ait baharatları yakından keşfedeceğiz. Turumuzun ardından konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Grubumuzla birlikte otelde akşam yemeğimizi yiyeceğiz. Konaklama ZANZİBAR otelimizde.

3. GÜN ZANZİBAR – PWANİ MCHANGANİ - KİDİMNİ

Bugün Zanzibar turu rotasındaki en hareketli günlerimizden birini yaşayacağız. Sabah kahvaltının ardından katılımcılarımızla birlikte Zanzibar Kültür turu yapacağız. Bu turumuzda Zanzibar’da yerel halkın yaşayışına tanık olmak için PwaniMchangani köyünü ziyaret edeceğiz. Köyde yaşayan yerlilerin deniz yosunu işleme ve Hindistan cevizinin günlük yaşamda kullanımını yerinde göreceğiz. Zanzibar’da kapılarının işçiliğiyle meşhur Kidimni köyüne geçiyoruz. Bu köyde bir okul ziyareti gerçekleştirerek çocukların hangi şartlarda okuduğu görecek ve onlara merhaba diyeceğiz. Ardından yerel restoranda alacağımız öğle yemeğimizin ardından otele geçiyoruz. Günün geri kalanında bembeyaz inci gibi sahillerin, denizin ve kumun tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeğini otelimizde grubumuzla yedikten sonra konaklama ZANZİBAR otelimizde.

4. GÜN ZANZİBAR – NUNGWİ SAHİLLERİ – MANGAPWANİ MAĞARASI

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından katılımcılarımızla Nungwi Sahilleri turu gerçekleştiriyoruz. Zanzibar’ın kuzeyinde yer alan Nungwi plajına doğru yolculuğumuz başlıyor. Varışın ardından bembeyaz berrak suları ile ünlü Nungwi plajında yüzme molası veriyoruz. Dileyen katılımcılarımız şnorkelle dalış yaparakmuhteşem mercan resiflerini, şanslıysalar yunusları ve kaplumbağaları da görebilirler. Deniz molamızın ardından Zanzibar’da kölelerin 1911 yılına kadar tutulduğu Mangapwani mağarasını ve köle odasını ziyaret edeceğiz. Buradaki gezimizin ardından otele geçiyoruz. Akşam yemeğimizi otelde aldıktan sonra dinleniyoruz. Konaklama ZANZİBAR otelimizde.

5. GÜN ZANZİBAR

Sabah kahvaltımızın ardından serbest saatlerimiz devam ediyor. Bu muhteşem doğada denizin kenarında yer alan otelimizde vakit geçiriyor, dinleniyoruz. Dalgaların sesini dinliyor, masmavi suların tadını çıkarıyoruz.

6. GÜN ZANZİBAR - İSTANBUL

Gecenin ilerleyen saatlerinde dönüş yolculuğumuz için havalimanına geçiyoruz. Saat 03.35’te TÜRK HAVA YOLLARI ile İstanbul’a uçuyoruz. Uçuşumuzun ardından 11Aralık saat 12.50’da İstanbul Yeni Havalimanına varış.TanzanyaZanzibar turu sona eriyor.Başka bir rüya rotada görüşmek üzere. Avrupa Rüyası ile kalın.

Önemli Uyarı: Avrupa Rüyası; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

BAŞVURU ADIMLARI

Başvuru Adımları

1. Katılmak istediğiniz turu seçerek başvuru formu doldurun
2. SMS onayınız telefonunuza gelecektir
3. Mail yoluyla tüm detaylar size gönderilecektir
4. 24 saat içerisinde yol danışmanlarımız size dönüş sağlayacaktır

Kayıt Adımları

1. Uluslararası Seyahat Sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır
2. Kesin kayıt bedeli havale, EFT ya da kredi kartı yöntemleri ile ödenir
3. Sizden istenen evraklar “Gezgin Girişi” paneline yüklenir
4. Orijinal evraklar 3 gün içinde İstanbul şubemize kargolanır

Başvurumu yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Başvuru formundaki doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli yerler, telefon numaranız ve mail adresinizin bulunduğu kısımdır. Numaranızı ve mailinizi hatalı girmeniz durumunda bilgilendirme mesajları tarafınıza ulaştırılamayacaktır. Bilgileri hatalı girmeniz durumunda sistem sizi otomatik olarak eleyecektir. Çünkü bilgileriniz doğrulanmamış olacak ve sahte başvuru olarak algılanacaktır.

Başvuru yaparken pasaportum olması gerekir mi?

Eğer geçerli bir pasaportunuz varsa bunu başvuru formunda işaretlemeniz sizin için kolaylık sağlayacaktır. Pasaportuz yoksa, bulunduğunuz ilin ve ilçenin Nüfus Müdürlüklerinden başvurunuzu tur başlangıç tarihine 4 ay kala yapabilirsiniz. Bu sebeple, başvuru sırasında pasaportunuzun olması gibi bir koşul aranmamaktadır.

Arkadaşımla gelmek istiyorum, bunu nasıl belirtmeliyim?

Başvuru formunu doldurduktan sonra yol danışmanlarımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle konaklama, birlikte yolculuk yapma gibi isteklerinize yönelik sistem üzerinde arkadaşınızla ile eşleştirme işlemleri kolayca yapılacaktır.

Başvuruma ne zaman dönüş yapılır?

Başvurunuza 24 saat içinde yol danışmanlarımız tarafından dönüş yapılmaktadır.

Başvurum kabul edildi ne yapmam gerekir?

Başvurunuz onaylandıktan sonra sözleşmenizi onaylayıp, evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir. (bknz. Kayıt İşlemleri) Bundan sonraki her adımda yol danışmanlarınız yanınızda olacaktır.

Kayıt işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Haklarınızı koruyan Uluslararası Seyahat Sözleşmesi’nin her sayfasını okuyup imzaladıktan sonra öncelikle elektronik ortamda tarafımıza göndermelisiniz. Ardından kesin kayıt ücreti olan ilk taksitinizi ödediğinizde kaydınız gerçekleşecektir ve anlık SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Kayıt evraklarımı sisteme nasıl yüklemeliyim?

Kayıt evraklarınızı taratıp “Gezgin Girişi” profilinizden sisteme yükleyebilirsiniz.

Kayıt işlemleri için hangi evrakları göndermeliyim?

1) Uluslararası Seyahat Sözleşmesindeki boşlukları doldurup sözleşmenin tüm sayfalarını imzalayarak, sözleşmedeki tüm sayfaları okunur şekilde taratıp bir bütün haline getirerek sisteme yükleyebilirsiniz.

2) Kimlik fotokopisi

3) 1 adet vesikalık fotoğraf


Belirtilen evrakları kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra 3 gün içinde kargo aracılığıyla da İstanbul şubemizin adresine göndermeniz gerekmektedir.

PASAPORT VİZE İŞLEMLERİ

Tanzanya vizesi, Zanzibar’a serbest giriş sağlayan bir vizedir. Yeşil, gri ve diplomatik pasaporta vize gerekmemektedir.

Avrupa Rüyası çözüm ortağı olan vize danışmanlarımız başvurunuzun olumlu sonuçlanması için süreci takip edecektir.

Başvuru için pasaport geçerlilik tarihi, program tarihi itibariyle en az 2 yıl olmalıdır.

İstenen evraklar, yaş, meslek vb. kriterlere göre değiştiğinden kesin kaydı gerçekleşen katılımcılarımız danışmanlarımızla iletişime geçecektir.

Vize başvurusu için gerekli evraklar program tarihinden en geç 90 gün önce vize danışmanlarımıza ulaştırılmış olması gerekmektedir.

ÖDEME PLANI

2250 EURO olan tur bedeli için HAVALE, EFT, KREDİ KARTI ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

Peşin ödemelerde 40 EURO indirim uygulanmaktadır

GRUP ÖDEME İNDİRİMİ

4 kişi ve üzeri grup katılımlarında kişi başı 40 Euro indirim uygulanmaktadır. Grup indirimleri diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez!

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YÖNTEMİ

3D Secure sistemini kullanarak web sitemizden online olarak tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

HAVALE, EFT İLE ÖDEME YÖNTEMİ

Şirket hesaplarımıza EURO veya TL olarak ödeme yapabilirsiniz. *TL olarak ödeme yapmak isteyen katılımcılarımız, yol danışmanlarımızdan güncel kur bilgisi almaları gerekmektedir.

Eft ve havale ile taksitli bir şekilde ödeme yapmak isteyenler katılmış olduğu tur tarihinden 30 gün önce ödemesini bitirmelidir.

EFT İLE TAKSİTLİ ÖDEME PLANI

Kesin Kayıt - 450 €

1.Taksit - 450 € - Takip eden ayın 15’i

2.Taksit - 450 €

3.Taksit - 450 €

4.Taksit - 450 €

SIKÇA SORULAN SORULAR

Neden Avrupa Rüyası?

Türkiye’nin en kapsamlı ve konforlu otobüsle Balkan turlarını organize eden Avrupa Rüyası ile Balkan coğrafyasını tek seferde gezebileceksiniz. Balkanların en popüler şehirlerini keşfetmek, Avrupa Rüyası ile artık çok kolay!

Avrupa Rüyası turlarının en güzel yanı; “hadi geldik, burası Budapeşte, gidin gezin” anlayışı yerine; profesyonel kokartlı rehberler eşliğinde şehir turları yapacaksınız. Tur lideri, genç lider gibi kişilerle şehir turları yapmak yerine; TUREB’e (Türkiye Turist Rehberler Birliği) bağlı kokartlı rehberle eşliğinde otobüsle Orta Avrupa ve Balkan turu yapacaksınız. Şehirlerin tarihlerini dinleyecek, nerede ne yenir, ne alınır gibi tüyoları öğreneceksiniz.

Katılımcılarımızın verimli bir tur yapmasını düşünürken aynı zamanda konforlu konaklama yapmasına önem veriyoruz. Kendini ispatlamış, Avrupa’da marka zincir 3, 4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklama yapıyorsunuz. Hepsinden önemlisi Balkan Rüyası turunda Türkiye’de en fazla konaklaması olan otobüsle Balkan turudur! (Konaklama yapacağınız oteller tur sayfasındaki oteller bölümünden bakabilirsiniz.)

Tüm turların olmazsa olmazı, ekstra turlardır. Benzer firmaların 500-600 Euro miktarında ekstra tur sattığı dönemde, Avrupa Rüyası’nda tüm ekstra turlar katılımcılara hediye! “Arkadaşlar şuraya gideceğiz bu kadar para, vermeyeni benzinlikte bırakacağız, para verenler gezecek” mantığı Avrupa Rüyası’nda yoktur! Tüm katılımcılarımızla aile bilincinde, bir bütün olarak gezer ve ekstra turların keyfini çıkarırız!

Avrupa Rüyası Neden Bu Kadar Hesaplı?

Avrupa Rüyası her kesimden katılımcının programa dahil olmasını hedefler. Avrupa Rüyası tüm rotalarında katılımcının minimum maliyetlerle maksimum fayda sağlamasını hedefler. Katılım bedelleri toplam süre, konaklama sayısı, şehir sayısı ve sezonlara göre değişiklik göstermektedir. En uygun fiyata Avrupa kıtasını gezmek ister misin?

Tura Katılmam için Ne Yapmam Gerekiyor?

Önce tur sayfasındaki “BAŞVURU YAP” bölümünden bir başvuru formu dolduruyorsunuz. Yol danışmanlarının başvurunuzu onaylamasından sonrası mail adresinize göndereceğimiz uluslararası seyahat sözleşmesini imzalayıp kimlik ve pasaport görüntünüzle bize iletmeniz gerekiyor. Tura kayıt işlemlerinizi tamamlamanız için son olarak tur ücretinin ilk taksiti olan 245 Euro’yu ödemeniz gerekiyor. Bu işlemler sonrasında, kayıt işlemleriniz tamamlanıyor ve rüya yolculuğa merhaba diyorsunuz.

Tura Katılmak için Yabancı Dil Bilmem Gerekiyor mu?

Avrupa Rüyası turlarına katılmak için yabancı dil bilme şartı aranmamaktadır. Tur boyunca yabancı dil bilen profesyonel kokartlı rehberlerimiz sizlere şehirlerde eşlik etmektedir. İhtiyacınız olduğunda sizlere yardım etmektedirler. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şeyleri biliyor olmanız sizlere gezi sırasında kolaylık sağlayacaktır. Hiçbir şey bilmiyorsak da şimdiden küçük pratikler yapabilirsiniz.

Otobüste Oturacağım Koltuk Nasıl Belirleniyor?

Tur günü buluşma noktamızda tüm katılımcılarımızın huzurunda koltuk kurası çekiyoruz. Böylelikle tur süresi boyunca oturacağınız koltuğu kendiniz belirlemiş oluyorsunuz. 3-4 kişilik bir aile olarak katılıyorsanız kurada çektiğiniz koltuğun yan koltuğu da size tahsis edilmektedir. Tek veya iki kişi katılımlarda ise çektiğiniz numara 20-21 ise yol arkadaşınızla birlikte otuyorsunuz. Şimdiden bol şans!

Valiz Hazırlarken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Tüm katılımcılarımızın 1 ORTA BOY VALİZ + 1 SIRT ÇANTASI getirme hakları bulunmaktadır. Otobüslerimizde bagaj yeri kısıtlı olduğu için büyük boy getiren katılımcıların valizleri otobüslere alınmayacaktır. Diğer katılımcı arkadaşlarınıza saygı göstermek ve kurallara uymak adına orta boy valiz haricinde valiz getirmeyiniz. Tur öncesi, yol danışmanlarımız size “BİLİN İSTEDİK” adında bir liste gönderecekler. Bu listede valizinizde ve sırt çantanızda neler olması gerekiyor gibi tavsiyeler yer alacaktır. Otobüsle yolculuk sırasında her gün valizlerinizi, otobüsün bagaj kısmından alamayacağınız için; sırt çantasına, 1 çift kıyafet, önemli eşyalarınızı yedekleyeceksiniz. Valizlerinizi otel konaklamalarında alacağız. Gece yolculuğu olduğu günlerde sırt çantalarımıza kıyafetlerimizi hazırlayacağız. Bu süreçte rehberimiz, sizleri bilgilendirecektir.

Tek Başıma Katılsam Single Farkı Öder miyim?

Avrupa Rüyası, tek başına katılımlarda 500 Euro’ya varan single farklarını sizlere uygulamaz. Tek katılsanız dahi sizlerde single farkı almadan; sizleri profilinize uygun bir katılımcı ile eşleştirir. Bu sebeple tadınızı kaçıracak single ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

Ekstra Tur Ücreti Öder miyim?

Avrupa Rüyası ” Herkese Avrupa “ mottosuyla hazırlandığından dolayı katılımcılarının seyahat boyunca minimum maliyetlerle yurda dönüş yapmasını öncelemektedir. Bu sebeple ekstra tur vb. ad altında Avrupa Rüyası sizden 1 € dahi ekstra ücret talep etmez. Tur boyunca ekstra turların hepsi katılımcılarımıza hediyemizdir!

Otobüsle Balkan Turunda Sıkılır mıyım?

Otobüsle Balkan turu formatı, yurtdışı gezileri içerisinde en eğlenceli tur formatlarından biridir. Tek başınıza katılsanız bile ikinci günden sonra yeni arkadaşlarla tanışmaya başlayıp kocaman bir aile olmaya başlayacaksınız. Otobüs içerisindeki eğlence ortamıyla müzik eşliğinde şarkılar söyleyecek, dans edecek, eğleneceksiniz. Her sabah başka şehirde uyanmanın verdiği heyecanı kaçırma, yeni yol arkadaşlarıyla tanış.

Otobüsle Balkan Turu Yorucu Oluyor mu?

Her sabah başka şehri keşfedeceğiniz bu eşsiz otobüsle Balkan turunda elbet tatlı yorgunluklar yaşayacaksınız. Ama öyle “öldüm, bittim” diyeceğiniz yorgunluklarınız olmayacak. Avrupa Rüyası, benzer otobüsle Balkan turlarına oranla yol ve konaklama dengesine önem vermektedir. Siz tam yorulmaya başladığınız anda konaklama yapılmaktadır. Rota planlaması buna göre yapılmış, en konforlu otobüsle Balkan turudur. 10 günde 9 gece konaklama yapmaktadır. İki gece otobüs yolculuğu tercih edilmektedir. Konforlu bir şekilde Balkan şehirlerini gezelim mi?

Şehirlerde Zaman Planlaması Neye Göre Yapılıyor?

Rotamızdaki gidilen her ülkede aynı oranda zaman geçirilmemektedir. Şehirlerin büyüklüğü, popülerliği ve geçirilecek en ideal vakitler, defalarca tecrübe edinilerek hazırlandığından dolayı Avrupa Rüyası programları en ideal planlama ölçüleri çerçevesinde hazırlanmıştır. Mesela, Üsküp’te üç saat zaman geçirirken Budapeşte gibi şehirde 48 saat zaman geçirmekteyiz. Her sabah başka şehirde uyanıp keşfedelim mi?

Tura Tek Katılsam Sıkılır mıyım?

Otobüsle Balkan turlarının en güzel özelliği aile ortamı havasında geçmesidir. Tek başına katılsanız bile ikinci günden itibaren insanlarla kaynaşmaya ve yeni arkadaşlar edinmeye başlarsınız. Siz başkalarının fotoğrafını çekerken başkaları da sizin fotoğrafınızı çekecek; birlikte gülüp eğleneceksiniz. Tek katıldığınız için sizi, yaşınıza, mesleğinize ve hatta burcunuza uygun bir katılımcı ile eşleştireceğiz. O kişi aynı zamanda sizin koltuk ve otelde oda arkadaşınız olacak. Yeni arkadaşınızla tanışmaya hazır mısınız?

Şehirleri Nasıl Gezeceğim?

İsteyen katılımcılarımız profesyonel kokartlı rehberler eşliğinde şehrin tarihi, kültürel miraslarını gezebilir, isteyen bireysel olarak da gezebilmektedir. Katılımcılarımıza her şehre varmadan önce otobüste şehir hakkında kısa bilgilendirmeler yapılır ve şehir merkezinde buluşma noktası belirlenir. Rehberli şehir turlarının ardından katılımcılara serbest zaman verilir, sizlerin de şehri keşfetmeniz ve anın keyfini çıkarmanız sağlanır. Serbest zamanlarda neler yapacağınızı şimdiden planlamaya başlayın!

Yanıma Ne Kadar Cep Harçlığı Almalıyım?

Yurtdışında harcanacak para miktarı kişiden kişiye değişmektedir. Bir miktar belirtecek olursak yanınıza 300-400 Euro kadar cep harçlığı alabilirsiniz. Kişisel harcamalarınız için, yemek masraflarınız ve hediyelik eşyalar için bu miktar size yeterli olacaktır. Ayrıca yine yurtdışında kullanıma açık kredi ile de harcamalarınızı yapabilirsiniz. Program tarihi yaklaştığında katılımcılara bir alışveriş listesi verilmektedir. Ekibimiz yolculuk öncesi bu detayların tamamını size bildirecektir. Neredeyse tüm ülkelerde Türk lokantası bulabilir ayrıca gidilen şehirlerin yöresel lezzetlerini tadabilirsiniz.